Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: świstty i gwizdy w kabinie

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    321
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    WLKP
    Blog
    19
    na 100% to jest szyba. U mnie też zaczęło szumieć po wymianie szyby. Jest temat na forum jak powinno wyglądać wklejanie na nowo, jakie podkładki i uszczelki użyć oraz jaka szyba. W e38 nie zastosowanie się do instrukcji wklejania szyby powoduje szmery, przegwizdy, przedmuchy itd.
    U mnie była cisza. Pękła mi szyba i z ubezpieczenie pokryło wymianę w Nord Glass. Nie zastosowano się do instrukcji jak to zrobić i jest głośniej w kabinie.
    Będę zlecał jeszcze raz wymianę szyby, ale już według instrukcji BMW, bo tylko dobra szyba, ori uszczelka, podkładki i wklejenie według instrukcji gwarantują że będzie cisza.
    e38 m62TUb44 740i

  2. #42
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    No wiesz co, też tak myśle choc tak jak mówiłem zakleiłem szybe taśma tu gdzie mogłem czyli boki i góra lecz od dołu nie kleiłem być może i tam coś śwista i dlatego te dźwięki, z tego co widziałem żadnych podkładek nie dawali tylko wyskrobali jakaś uszczeleczke cienka, nałożyli na szybe tego kleju czy co z tego co mi sie wydaje na około szyby nałożyli około 2 cm tego kleju z tuby i wkleili, być może trzeba dać uszczelki , tego nie wiem. Jeśli nie pomogą inne sposoby to pewnie z ubez sie wstawi nowa szybe ;)

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    321
    BMW
    e38 740i
    Skąd
    WLKP
    Blog
    19
    Jedyna opcja to autocasco i zwrot kasy do ręki. Ubezpieczalnie obejmują nowe szyby ale w serwisach typu Norauto, gdzie nie wkleją szyby według sztuki i będzie to samo.
    e38 m62TUb44 740i

Podobne wątki

  1. [wnętrze] [e38] pisk w kabinie po przekroczeniu 180km/h
    Przez grim w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-12-2013, 15:58
  2. [wnętrze] [E38]Dziwne dzwieki w kabinie (przy pedałach)
    Przez MatiMan w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 00:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •