Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Lampy bez soczewki i ksenon

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    300
    BMW
    728 e38 1999r.
    Skąd
    Ruda Ślaska
    koledzy.....nie rozumiecie:D Nie mam zamiaru zakładac xenonów do lamp bez soczewki:) to starsznie oślepie, nie zrouzumieliście mnie;) mam okreslony budżet na lampy z soczewką, jesli nie zakupie dobrej soczewki w tej cenie, to zdecyduje się raczej na takie lampy jak mam czyli bez soczewki, ale nowe, zeby auto na zgaszonych swiatlach tez sie jakos prezentowało, do tego ZAROWKI H7 X-treme Vision 100% PHILIPS i temat bedzie zamknięty:) Mogłbym kupic u Pana (impex) lampy z soczewkami za 460zł sztuka, ale bagno jest takie ze szkoda gadać, i jak znam współprace z nim, to cos bedzie nie takz tymi lampami, z reszta jak z wszystkim co u niego kupowałem...Dlatego pytam Was o zdanie, co myslicie o takich lampach bez soczewki, ale nowych. Elvis, nie dogadałem tematu z kolega Krugerem:) nie zroumielismmy sie;) i nie mam zamiaru wkładać do tych lamp soczewki.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    Wg mnie jak lampa nowa kosztuje ulamek tego co uzywana, i jezcze jest poloee tensza niz chinski angel ajs to musi to byc konkretne badziewie
    To juz lepirj kupic nowe szkla do lamp
    Btw Phillips Blue Vision 100% JP XTREME ALLEGRO to pic na wode i zamiast dawac 200 za to lepiej chyba dorzucic do lsmp :)
    To nawet homologacji nie ma te lampy
    Ostatnio edytowane przez lionix ; 04-12-2013 o 10:25

Podobne wątki

  1. [elektryka] lampy ksenon od jakiegoś czasu opadły w dół
    Przez brunoz w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-10-2012, 08:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •