Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Witam wszystkich serdecznie, mam wazne pytanie

  1. #41
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Poradzę Ci żebyś nic nie zmieniał. Moja też wysoko stoi i nie raz dzięki temu o coś nie zahaczyłem.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  2. #42
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ładnie wygląda :)

    W środku wygląda "Interesująco" :>

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Nie no muszę napisać że bardzo ładna :D
    Only E38

  4. #44
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Bardzo ładna sztuka. Przeczytałem cały post i jestem pod wrażeniem. Pogratulować zdobyczy i chylić czoła. Ponoć się nie powinno ale mam to w dupie - ZAZDROSZCZĘ ;)

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    fajny 750iL Highline, auta stojące jednym kołem na szrocie nigdy tak nie wyglądają...
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    10
    Witam panowie
    z powodu dramatycznej kondycji finansowej jestem niestety zmuszony do sprzedania highline mojej, ktos pisal zebym dal znac na forum jak bym mial sprzedac, no wiec daje, kurde, naprawde kocham to auto i z łezka w oku oddam w dobre rece, jest wystawiona na allegro
    Pozdrawiam

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez danielpainter
    ...jest wystawiona na allegro
    Link proszę podaj. Będzie łatwiej, lub w dziale sprzedam umieść ogłoszenia

    Szkoda, że musisz się rozstać z wozem ;(
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #48
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    http://moto.allegro.pl/item830333596...na_unikat.html

    Wrzuć lepsze fotki i może trochę posprzątaj w środku ;) Może jakieś dywaniki....Szczegóły ale jak to się mówi "diabeł tkwi w szczegółach" tym bardziej że cena jest największa na aledrogo

  9. #49
    Banned
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    365
    BMW
    E38 4.4 97' i E38 750iL 98' INDIVIDUAL
    Skąd
    Warszawa
    No tanie nie jest... ale za to przebieg przy odrobinie szczęścia może być wiarygodny. No i jakie wyposażenie :) Niestety wygląda na trochę zaniedbaną. Podobnie jak przedmówca radzę zrobić lepszej jakości zdjęcia i przede wszystkim więcej. Przed zrobieniem zdjęć wysprzątaj porządnie auto i zabierz z niego niepotrzebne przedmioty. Szczególnie paczka papierosów nie wygląda tam dobrze. Pamiętaj że nie każdy pali, a i są tacy co palą ale nie tolerują palenia w samochodzie (jak ja). Potem daj ogłoszenie jeszcze raz w dziale sprzedam. Myślę że szybko znajdzie się amator na taką ślicznotkę :)

  10. #50
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    10
    Witam
    Wiem panowie, macie racje, ale jestem strasznie zapracowanym człowiekiem i jak narazie nie moglem wygospodarowac czasu zeby porobic lepsze fotki, zreszta nie chce pucowac ze auto jest idealne jak nówka z salonu, bo nie jest, jest w bardzo dobrym stanie ale jak w kazdym uzywanym aucie mozna co nieco poprawic, dopiescic, wiec stan fotek jest stanem faktycznym pojazdu, jest troche brudu na dywanikach, moznaby nakremowac skory, i takie tam drobne kosmetyczne sprawy. Postaram sie mimo to wrzucic lepsze fotki, dzieki za komentarze, powiem szczerze ze po pierwszym dniu aukcji jestem bardzo pozytywnie zaskoczony odzewem, nie spodziewalem sie az takim zainteresowaniem
    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •