Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Witam wszystkich serdecznie, mam wazne pytanie

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    488
    Witaj. Piękne te E32, a gdy doprowadzisz je do stanu bling bling to myślę, że nie będziesz chciał jej już nigdy sprzedać :)

    pozdrawiam

    bosman

  2. #32
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    10
    Witam panowie po długiej przerwie, zeby nie było ze nic sie z moim highline nie dzieje, trwa to juz długo długo i szczerze powiem ze nie moge juz sie doczekac kiedy sie nim przejade. Pewnie powinno byc juz gotowe ale ze robie je wolnymi chwilami, po pracy, wszystko znacznie i nieoczekiwanie sie przeciaga. Sprawa sie skąplikowala znacznie przez to chyba ze za bardzo wnikam i jestem perfekcjaonista, wkoncu koziororzec, no i nie ukrywam ze jestem ograniczany przez dostepnosc niektórych czesci i finanse, auto jest na etapie przygotowywania do lakierowania, mysle ze jesli wszystko dobrze pojdzie to pod koniec przyszłego tygodnia pojdzie w lakier. Oprócz tego rozebrany ma przód silnika gdyz postanowilem silnik pouszczelniac, pozakladac nowe uszczelniacze, uszczelki i podcisnienia, bo po co pozniej to robic jesli teraz jest na warsztacie to lepiej odrazu. Po lakierze postaram sie wrzucic fotki bo teraz to chyba nie ma co, syf kiła i ubustwo, jak to na warsztacie:) niestety ostatnio pojawilo sie czasowe cisnienie motywujace do szybszego ukonczenia rematu wiec chyba wiecej i szybciej sie bedzie działo(obiecałem siostrze ze do slubu ja zawioze i wycofac sie nie mozna) wiec siłą rzeczy na 1go sierpnia musi byc skonczona i bedzie:) Tak sobie pomyslalem ze jesli bedzie jakis sierpniowy zlot milosników 7mek to moze bym sie zjawil??

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    :medit: Chwała Ci za to że ocaliłeś to piękne auto. Medal sie należy i owacje na stojąco. Mam nadzieje że robisz ją na oryginał. Swoją drogą to z jakiej racji to auto miało być poszlachtowane?! Niemcy na głowe upadli. Kiedyś chciałbym mieć w kolekcji takiego Highlinera bo autko na prawdę jest rarytasem. Jeszcze jak by tak L7 wyrwać ze szponów śmierci tak jak Ty tego Highlinera ;D . A czy jak go kupowałeś to za cenę mniejszą niż średnia cena E32 w niemczech?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    10
    Wiesz co, kupilem go bardzo tanio, nie bede mowił za ile bo po co, ale tak mniej wiecej za pół ceny ładnej zadbanej e32, no ale jest to chyba nie współmierne bo i tak mimo to ze kupiłem ja taniej, nakład pracy i kasy w doprowadzenie tego auta do perfekcyjnego stanu dawno wyeliminowal pojecie opłacalnosci czy zdrowego rozsadku, hehe, ale co z tego, fajnie jest, czego sie nie robi z miłosci.

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać pogratulować. :)

  6. #36
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez danielpainter
    Wiesz co, kupilem go bardzo tanio, nie bede mowił za ile bo po co, ale tak mniej wiecej za pół ceny ładnej zadbanej e32, no ale jest to chyba nie współmierne bo i tak mimo to ze kupiłem ja taniej, nakład pracy i kasy w doprowadzenie tego auta do perfekcyjnego stanu dawno wyeliminowal pojecie opłacalnosci czy zdrowego rozsadku, hehe, ale co z tego, fajnie jest, czego sie nie robi z miłosci.
    Aż ze łzą w oku sie czyta takie coś :D Miło że są jeszcze ludzie którzy mają takie podejście.

    No i fotki z efektu prac by sie przydały ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    886
    BMW
    BMW E38 740 1994r
    Skąd
    okolice Kalisza
    Witam :)
    Gratuluje nabytku-jedno jest pewne będzie piekna :D
    Moim zdaniem dobrze by było gdybyś wrzucał foty z poszczególnych prac -taka fotorelacje-miło się ogląda a na sam koniec jak już prace są zakończone spojrzenie na całokształt włożonych prac zwala z nóg ;) Wiem coś o tym gdy sam coś czasem maluje dla znajomych-''aż dusza śpiewa'' :D
    Pozdrawiam czekam na fotorelacje z prac jak i efektu końcowego (o ile istnieje taka możliwość) Powodzenia :papa:

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    10
    Witam Panowie, zadko sie odzywam ale ciagle mało czasu na cokolwiek, troszke jakos juz poskładalem swoje autko i postanowilem pokazac wam kilka roboczych fotek zrobionych na szybko, postaram sie wrzucic lepsze ale to jak je zrobie, Powiedzcie co myslicie??






  9. #39
    E no ładna czarnula. Tylko przód coś wysoko stoi :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #40
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    10
    no troche za wysoko ale troche sie boje przerobek ze wzgledu na te amorki okablowane, hehe wolalbym ich nie popsuc:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •