Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: telefon-zepsuty?

  1. #21
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    jeszcze jedno pytanko bo nie dziala mi wyswietlacz w telefonie i niewiem czemu (brak podswietlenia) to czy na komputerze (tam gdzie radio) mozna wybierac numer? Czy tam tez sie wyswietla numer kto dzwoni? Auto bez navi ale za to ze schowkiem na monety,ktore sie walaja po calej łajbie hehe. I jak zrobic zeby rozmowce slychac w glosnikach,co przycisnac? Jak sie wklepuje numer na telefonie to w glosnikach slychac,jak rozmawiam to mikrofon na dachu tez dziala ale jak mam slyszec np zone w glosnikach lub kochanke hehe.Pozdrawiam.Troche pytan ale kto pyta nie bladzi i nie jest ociemnialy :)

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    jeszcze jedno pytanko bo nie dziala mi wyswietlacz w telefonie i niewiem czemu (brak podswietlenia) to czy na komputerze (tam gdzie radio) mozna wybierac numer? Czy tam tez sie wyswietla numer kto dzwoni? Auto bez navi ale za to ze schowkiem na monety,ktore sie walaja po calej łajbie hehe. I jak zrobic zeby rozmowce slychac w glosnikach,co przycisnac? Jak sie wklepuje numer na telefonie to w glosnikach slychac,jak rozmawiam to mikrofon na dachu tez dziala ale jak mam slyszec np zone w glosnikach lub kochanke hehe.Pozdrawiam.Troche pytan ale kto pyta nie bladzi i nie jest ociemnialy :)
    Zebyś słyszał rozmówcę w głośnikach, odbierasz telefon przyciskiem na kierownicy. Jak wklepujesz numer w głośnikach powinieneś słyszyszeć wybieranie tonowe. Rozmawiaj po prostu nie podnosząc słuchawki.

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    38
    a co z tym? telefon niby działa poprawnie, lecz nie mogę odbierać ani wysyłać sms-ów choć ikonka za to odpowiedzialny jest, no i na wyświetlaczu cały czas pisze 620-01 acha i nie działają 3 górne przyciski MR MENU M+ telefonik działa na simplusie w bagażniku i jest nawi. MKI dodałem foty telefonu
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ff225c782.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...3151ad741.html

  4. #24
    Kolego 260-01 to siec jaka Ciebie obsługuje,w twoim przypadku simplus, inne cyfry ma Era i Orange itd, to wskazuje operatora sieci, a co do menu to na pewno dziala tylko tez masz starszy model tel. i np. wciskając menu jeszcze go zatwierdzasz i potem możesz sie poruszac po ustawieniach. Jak nie znasz dobrze jęz.niemieckiego to lepiej nic nie wciskaj bo bardzo szybko możesz sobie go zablokowac, wyciszyc, przypisac mu kod dostępu itd. Jak działa to z słuchawki możesz dzwonic lub Bc,też ;D

  5. #25
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    260-01 to międzynarodowe kody sieci GSM, ten kod przypisany jest do PLUSA, 260-02 ERA, 260-03 Orange ;)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    6
    Witam, mam pytanie odnośnie telefonu.
    Telefon mi się podświetla, kartę włożyłem w czytnik w bagażniku zlutowałem przetarte przewody i... nie działa! Świeci mi się czerwone przekreślone koło w telefonie ale jak włączam opcję telefon w monitorze to mogę przeglądać książkę telefoniczną wiec chyba karta łapie tylko że nie moge dzwonić. Ma ktoś może pojęcie co to może być?
    Koledzy, jak by był ktoś w potrzebie to mam kilka części z modelu 730i z 1995 roku, piszcie gg lub pw

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    6
    Witam
    Minęło już trochę czasu ale nikt mi nic nie podpowiedział odnośnie problemu z telefonem, wiec sie przypominam i prosze o POMOC ;) ... i przy okazji jeszcze jedno pytanko Przestał mi działać czujnik deszczu :( jak przełączę w pozycje na której był włączony to wycieraczki działają z przerwą czasową bez różnicy czy szyba jest mokra czy nie, dodam jeszcze ze wcześniej ok 2 h w samochodzie bawił się mój 3 letni syn i rozregulowane było praktycznie wszystko ale nie wiem czy od razu czujnik przestał działać bo wtedy mnie dłużej nie było i samochodem zona jezdzila a ona nie pamieta.... wiec prosze o pomoc i Pozdrawiam
    Koledzy, jak by był ktoś w potrzebie to mam kilka części z modelu 730i z 1995 roku, piszcie gg lub pw

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez greg38
    Cytat Zamieszczone przez paulo79
    witam dzis zrobilem kabel w telefonie i zaczal dzialac tzn wlacza sie i pyka w glosnikach,pali sie kontrolka na telefonie i obok radia. Wkladam karte i pisze CHECK KART czy jakos tak (moze to glupie)- co to znaczy? Druga sprawa to to ze na wyswietlaczu nic nie widac tzn nie pali sie (przyciski swieca). Ogolnie chyba dziala bo na 112 wykrecilem. Co z tym wyswietlaczem? Nastepnie co to jest na suficie przed lampka? Wyglada jak jakis glosnik od telefonu czy cos. Koledzy wyjasnijcie o co chodzi. W A8 dzialalo idealnie a tu niweiem o co chodzi.
    jesli masz starszy model tel. to nie rozpozna sieci nowszych, tzn. tych 1800 czy jakos tak. w bagazniku w sterowniku tel. jest tez czytnik karty, tam wsadz, jezeli nie zadziala to znaczy prawdopodobie ze to ta wlasnie siec.

    W de dzialaja tylko karty d1 i d2 (telekom i vodafone) inne w naszych tel. juz nie
    u mnie nie ma z tylu czytnika. a nowe karty nie dzialaja w telefonie

  9. #29
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ja mam jeszcze inaczej. Nie świeci się telefon i nie świeci się słuchawka na desce (te 3 zielone kwadraciki podejrzewam że pokazują zasięg) po wciśnięciu w manu na monitorze tel.. wyskakuje mi na dosłownie sekundę napis INSERD CARD spoko ale gdy włożę kartę do bagażnika jest zwiecha nie da się już wcisnąć przycisku na wyświetlaczu co prawda nie przyciemnia się (nie aktywny) lecz nie reaguje na wybór. Rozbierałem już podłokietnik i nie wydaje mi się aby były przetarte kable. Za to miałem masakrycznie zaśniedziałą wtyczkę i gniazdo telefonu (podłączenie do podłokietnika) mimo, że jest tam gumka to tak czy siak ślady wyglądają na zalanie :/ jeżeli tak to wiadomo klapa. Ale chciałbym się dowiedzieć czy nie ma innego powodu.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    127
    BMW
    ex: E32 750, E38 730i, E38 735i, E38 725d, E38 730d, E36 325i, E34 540i, E39 540i,740d F01; 730d E65
    Skąd
    Łódź
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ja mam jeszcze inaczej. Nie świeci się telefon i nie świeci się słuchawka na desce (te 3 zielone kwadraciki podejrzewam że pokazują zasięg) po wciśnięciu w manu na monitorze tel.. wyskakuje mi na dosłownie sekundę napis INSERD CARD spoko ale gdy włożę kartę do bagażnika jest zwiecha nie da się już wcisnąć przycisku na wyświetlaczu co prawda nie przyciemnia się (nie aktywny) lecz nie reaguje na wybór. Rozbierałem już podłokietnik i nie wydaje mi się aby były przetarte kable. Za to miałem masakrycznie zaśniedziałą wtyczkę i gniazdo telefonu (podłączenie do podłokietnika) mimo, że jest tam gumka to tak czy siak ślady wyglądają na zalanie :/ jeżeli tak to wiadomo klapa. Ale chciałbym się dowiedzieć czy nie ma innego powodu.
    Mialem ten sam objaw. Przeczucie mówiło mi, że to uchwyt telefonu. I nie myliło mnie, to faktycznie to. Żeby to sprawdzić trzeba załatwić drugi podłokietnik na podmianę. Przesuwa się podłokietnik do przodu maksymalnie. Śrubokrentem delikatnie podważamy osłonę, która nam się pokazała po przesunięciu podłokietnika. UWAGA!! osłona jest mocowana na zatrzaski plastikowe. Najlepiej podważyć ok 1 cm w prawej i lewej strony. Po zdjęciu widzimy dwa przewody schodzące się w jedna wiązkę. Lewy przewód odkręcamy śrubokretem krzyzakowym, wyjmujemy kostkę i rozpinamy. Prawy przewód delikatnie przesówamy w lewo i przekęcamy kostkę w prawo (przeciwnie do wskazówek zegara). W ten sposób odpinamy uchwyt. Podmieniamy podłokietnik i wszystko już wiemy.
    P.S. taki sam telefon ma 5 e-39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •