Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: telefon-zepsuty?

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    telefon-zepsuty?

    witam pytanie dotyczy telefonu w podlokietniku. Dzis chcialem sie nim pobawic poraz pierwszy i okazalo sie ze chyba nie dziala a konkretnie to wogole sie nie swieca klawisze i na wyswietlaczu nic nie ma. Gdy wlacze swiatla to zapalaja sie tylko dwie ikonki ale nie na telefonie tylko na jego bazie tam gdzie sie naciska zeby sluchawke podniesc do gory z bazy. Kabelek jest podlaczony bo widze ale dalej niewiem o co chodzi. Mialem telefon w A8 i tam sie wszystko palilo gdy zalaczalem zaplon a tu nic.Czy on dziala wogole czy to tylko makieta jakas? Jak go odpalic i gdzie szukac przyczyny niedzialania?

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    dodam ze karte wkladam pod sluchawke w czytnik

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    z tym telefonem to u mnie tez jakos dziwnie ;) ogolnie z niego nie korzystam, ale jak chcialem to zauwazylem pewne dziwne rzeczy.

    czasem po wlaczeniu auta dziala, czasem nic sie nie swieci.. ogolnie nie ma reguly. czasem swieci sie tylko kontrolka czuwania.. i zeby go wlaczyc trzeba po pare razy probowac ;)
    nie wiem od czego to zalezy.

    a co do karty.. pod telefonem mi nie dzialala. za to jak wsadzilem do bagaznika to odpalila:)

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    a to w bagazniku tez mozna wkladac? To cos to to kolo zmieniarki?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    Witka!Dokladnie to jest troche wieksze od paczki fajek i od gory wkladasz cala karte bez wylamywania tej malej i powinna ci odpalic kazda telefonia.
    Pozdro z WRC!!!
    BMW !!!

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    dzieki musze jutro sprawdzic

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    czy telefon powinien swiecic nawet jak niema karty po zapaleniu np swiatel lub samego zaplonu?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    standardowo chyba powinien sie wlaczac za kazdym razem, ewentualnie jedna ikonka czuwania powinna sie swiecic.. zeby pozniej jednym przyciskiem wlaczyc.

    tak mi sie zdaje. ale tak jak wyzej napisalem u mnie to dziala jak chce:)

  9. #9
    Telefon włącza się razem z zapłonem. Nawet jeśli nie masz wsadzonej karty to powinien się świecić i wyświetlać napis "coś tam karte" :) oraz świeci się czerwona, środkowa chyba dioda koło monitora.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    tak u mnie też włącza się zawsze przy zapłonie bez karty i mruga dioda na monitorze TV aktywności
    przy światłach zapala się podświetlenie klawiszy i LCD
    to jest prawidłowe działanie telefonu tak samo ma kolega

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •