Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: [e65] witam lajba2 e32 735 , e65 745

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    89
    BMW
    e65 745
    Skąd
    wodzislaw slaski

    [e65] witam lajba2 e32 735 , e65 745

    witam zostalem zmuszony do przedstawienia sie .wiec sie przedstawie . przepraszam zgury za bledy (dysleksja stwierdzona nalukowo) :) . dotej pory posiadalem nastepujace modele e30 1.8 , 1.8is , 320 . e32 750 ukradli mi , potem 730 noi 735 . mialem tez e39 540 rozbilo mi sie w wypadku . na niezlym wypasie . teras mam e65 745 noi e32 kture odpoczywa w cieplym garazu. szukam tu fachowej opini pomocy . a nie glupkowatych kometwrzy. pozdrawiam


    [dopisek Admina]
    Tego postu nie poprawiam z pełną świadomością jakie kardynalne błędy ortograficzne zostały w nim popełnione

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam SERDECZNIE! ;D
    Nie chodzi o Ciebie personalnie! Tutaj nikt nikogo nie zmusza, ale mamy regulamin i trzymamy sie jego zasad (w tym przypadku pkt 5). Zalogowanie wymaga jego zaakceptowania.

    Pozdrawiam i życzę wielu milo spedzonych chwil na forum. ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    Witam
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #4
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Witam :)

    Mimo stwierdzonej dysleksji, przy tak kardynalnych błędach i dostępnych narzędziach sprawdzających ortografię, popełniane przez Ciebie błędy, jak dla mnie, są objawem skrajnego lenistwa, olewadztwa lub po prostu nieuctwa !!! Czytając twoje posty mam wrażenie, że nie powinieneś pisać o tym, że jesteś z Polski :( Jak jakieś słowo jest podkreślone na czerwono, to znaczy, że coś z nim jest nie tak !!!

    Przepraszam Cię bardzo, ale tak nie można.

    Teraz co do głupkowatych komentarzy; Pamiętaj, że jak to z całą pewnością wiesz z lekcji fizyki, akcja zawsze wywołuje reakcję. Niefortunnie zacząłeś, ale mam nadzieję, że dostosujesz się do naszych norm, zwyczajów i regulaminu.
    Gra muzyka

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    cześć lajba2. Mam pytanko- czy ty chciałbyś się z nami w jakiś sposób zaprzyjaźnić czy tylko wpadasz tu, czytasz interesujące cię posty dotyczące twojej fury i następnie wypadasz? Bo jeśli to pierwsze to ja chętnie zobaczę zdjęcia twoich autek, zaś jeśli to drugie to muszę się zastanowić. :hah:
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Skoro zmusiliśmy Cię do przedstawienia się ... to może uda nam się do zmiany pisowni.... ;D ;D ;D

    Witam ....

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Wtam

  8. #8
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    i ja tez witam :P
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    176
    Witaj...i nie pisz już pod wpływem "emocji" bo w Twoim przypadku mogą okazać się zgubne...usiądź spokojnie zażyj jakieś ziółka na uspokojenie i dopiero pisz.... może wtedy będzie lepiej. :papa:

  10. #10
    KOMANDO "ZE ŚWIATA WITA CIEBIE Z POLSKI" :P :P :hah:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •