Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: zgasła lampa LED z tyłu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa

    Post zgasła lampa LED z tyłu

    Witam.

    Dzis chyba na amen zgasła moja lampa led z tylu, ogolnie od kilku dni zauwazylem ze przygasala na chwile ale zaraz sie wlaczala, lecz teraz ani drgnie. Rozkrecalem, sprawdzalem polaczenia kabli, wszytsko okey, czy ktos wie co moze byc i czy mozliwa jest jakiegoś rodzaju naprawa w tych ledach czy tylko kupno nowej wchodzi w gre( komplet jakies( 600-700 zl )

    Dziekuje za odpowiedz

    dodam ze kierunki, stop wsteczny dziala, tylko pozycyjny led nie swieci

    Edytuj posty !
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 27-11-2013 o 19:59

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1

    Post

    Najlepiej chyba sprawdzic czy prąd do ledów dochodzi.. Jesli tak to spalone ledy, jesli nie to po drodze pewnie masz jakas "przetwornice" dzieki ktorej miedzy innymi nie masz błędów o spalonych zarowkach...
    Jak ledy spalone to kupisz takie same, lutownica w reke i do przodu ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    Ogolnie w lampie jest przetwornica jakas na dole, byc moze to jest ten winowajca caly, bo wszystkie diody led ladnie sie palily, kazda tak samo a jest ich pewnie okolo 30 w lampie pozycyjnej, ogolnie wlasnie zapalil sie komunikal ablendelicht cos takiego, bo raczej nie ma to zwiazku z zalozeniem ringow i zaminay podswietlenia tablicy na led..dziwnie byloby jak to jakis miałoby wpływ ;)

    Jakis cud , czy co...lamla znowu zaczela swiecic choc zapalila sie jakies 5 sekund po zapaleniu sie prawej lampy, jakies propozycje co moze byc nie tak ?? na pewno nic sie nie spalilo ani nie zepsulo, tylko pytanie co moze byc, czy ktos z was mial takie cuda ?

    Edytuj posty !!
    Ostatnio edytowane przez Anatol ; 27-11-2013 o 20:00

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar charzun
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    1,182
    BMW
    E38
    Skąd
    Wrocław
    Blog
    1
    Abblendlich to swiatło mijania mi sie ten blad zapalal jak ksenon z przodu nie dzialal... Wplywu nie ma bo tez mam ringi i ledy w tablicach i bledow niemam i ledy w tylnych swiatlach dzialaja ;) Na moje rozumowanie albo ta "przetwornica" padla albo ledy.. Ale raczej przetwornica bo jakby same ledy padly to nie byloby bledu bo przetwornica daje cynk na kompa ze sa zarowki...
    Posprawdzaj czy dochodzi prad do przetwornicy i na same ledy wtedy bedziesz wiedzial co padlo..

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar przemuss1
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    98
    BMW
    BMW E38 740i m60
    Skąd
    zambrów/warszawa
    No widzisz a u mnie xenon dziła z przodu, wszystko cyka jak trzeba, wiec nie wiem czemu ten blad wyskoczyl, raz wyskakuje raz nie, jakies cyrki sie dzieja widocznie, tak samo po zmianie na ledy tablicy ,wyswietla sie, ze przepalone swiatlo tablicy ale to chyba norma jest po zmianie na ledowa żaróweczke. Też wydaje mi się , że coś z tą przetwornicą bo ogólnie prawe światło włącza sie jakieś 5 sekund, czasem przygasa, jutro podskocze do elektryka, to mi to sprawdzi, dziękuję za informacje ;)

Podobne wątki

  1. ZGASŁA PODCZAS JAZDY I NIE ODPALA...
    Przez tuszczu w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-05-2010, 09:23
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 26-03-2010, 11:00
  3. zgasła i nie zapali
    Przez micky1987 w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-03-2009, 08:36
  4. zgasła na skrzyżowaniu!!!
    Przez co arti w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-11-2008, 07:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •