Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Humor, a może rzeczywistość w BMW F10 :)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    35
    BMW
    E34 535
    Skąd
    Przasnysz

    Post Humor, a może rzeczywistość w BMW F10 :)

    Komentarz użytkownika odnośnie BMW F10 pod artykułem o modelu i8
    moto.onet.pl/aktualnosci/bmw-i8-wyprzedane/x6svh

    ~Jarema : a potem dowiesz się tak jak ja : za słabe hamulce:serwis no fakt za małe tarcze są w tym F10 , Ja dlaczego grają zawory ? e słabe paliwo dolej pan uszlachetniacza i nic mówię ze nic ? serwis: proszę się nie martwić BMki tak mają grają i już , tarcze poszły z tyłu po 18 tys. km -- mówię coś słabe te tarcze serwis: ten model tak ma szybko się zużywają , mówię głośna ta becia pow 120 km/h nie da się rozmawiać serwis : tak już z nimi jest są słabo wyciszone żeby było taniej , Ja mówię felgi są słabe i dużo odważników trzeba co za szajs : serwis Bemki tak mają felgi z Chin to wiesz pan słabe są , mówię że przy przebiegu 50 tys. km szyba przednia wygląda jak by miała ze 20 lat porysowana od wycieraczek , serwis : panie to nie to szkło co kiedyś tera już takich nie robią , Ja : reflektory strasznie się rysują przednie od normalnej eksploatacji : serwis Panie na reflektory to nie ma gwarancji bo się rysują i producent o tym wie pytam co zrobić za 2 lata jak samochód osiągnie 4 lata serwis : wymienić trzeba bo słabe światło wtedy rzucają Ja w 4 letnim samochodzie wymienić reflektory ? serwis : tak tak to już z Beemkami jest słaby poliwęglan na czole reflektora robią, Gwarancja beci nie obejmuje i tu cytat : " wycieków " jest taki zapis , Ja w serwisie mówię że chyba to nie zawory grają a pompowtryskiwacze serwis : na to nie ma gwarancji bo to wyciek ???? Ja co proszę jaki wyciek ? serwis no nieszczelność taka w sterowaniu zaworami czy coś Ja to co nie ma na to gwarancji ? no nie bo to wyciek , fotel kierowcy 3 razy naprawiana elektronika , serwisy trzeba robić co 10 tyś km..........kupiłem to gu...no nowe w 2011 r dbam jak o dziecko ........dlatego ostrzegam wszystkich marzycieli BMW to szmelc jakich mało i to nie tylko moja opinia ale powszechna ludzi których spotykam w serwisie. Lakier słaby jak na polonezie rysuje się z byle powodu Ja mówię lakier słaby dlaczego tak się rysuje : serwis bo to ekologiczny to słaby Ja mówię g..o mnie to obchodzi serwis : na to nie ma reklamacji . Ja mówię ten silnik 184 km to marnie ciągnie i lubi wysokie obroty serwis : no tak bo to słaby silnik jest trzeba było 3 L kupić ja na to że dlaczego nie 15 L byłby mocniejszy oni że za duży Ja mówię dlaczego w 3 L dieslach sypią się sprzęgła , przekładnie , hamulce , wały , w czteronapędowych półosie.......serwis BO ZA MOCNY ten silnik jest do tego osprzętu....normalnie ręce opadają.
    Od 2008 r mam równolegle Mercedesa W211 2,2 Diesel full opcja, jedyne co się stało to żarówka przód , tarcze wytrzymały prawie 100 tys. km , poza tym NIC dodać NIC ująć ( też kupiony w salonie )ma przebieg 108 tys. km i reflektory jak nowe a cichutko w nim jak w domu.
    Wyobrażam sobie co będą gadać a propo serwisowania tego i8 że nowy model , że nie dopracowane , że nowa technologia ,ekologiczny.........jak chcą sprzedać to opowiadają takie dyrdymały ze świat nie słyszał.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Matko Boska 3 cylindrowe BMW? Świat spada na psy... Nasze wnuki o V8 czy V12 będą wiedziały jedynie z Wikipedii...

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań

    Post

    ja powiem krótko
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3
    No wypowiedź tego Pana na pewno jest rzetelna i wiarygodna :) pisownia pierwsza klasa "chamulce". Powinni dzieciom rodzice blokować internet jak są głupsze od nich samych.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik Awatar Shanleaf
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    32
    BMW
    e38 730D
    Skąd
    Łódź
    A dla mnie takie wypowiedzi są niejednokrotnie bardziej wiarygodne, niż te napisane przepiękną polszczyzną, z wzorową interpunkcją i ortografią. Bo te piękne i wymuskane z daleka czuć naganiaczami/uprzejmą konkurencją (zależnie od tonu wypowiedzi).
    (Żeby nie było - nie bronię analfabetów ;P)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Opinie o samochodach czerpie sie z for internetowych gdzie łatwo zweryfikować czy dany delikwent posiada BMW czy nie. Pełno w internecie napalonych szczeniaków, którzy wypisują bzdury. Autor tego wpisu opowiada głupoty. Mam e92 z 2011 z przebiegiem niecałe 90 tyś. km. Szyba przednia i reflektory wyglądają nadal jak nowe. Tarcze hamulcowe są jeszcze oryginalne a spód samochodu nie ma nawet nalotu rdzy nawet na śrubach. Dodam tylko, że BMW jako jedno z nielicznych producentów samochodów daje w USA "Certyfikacje" na swoje używane modele. Taką "Certyfikacje" mam również do swojej 328i. Jest to PEŁNA przedłużona na 3 następne lata gwarancja fabryczna, która skończy mi się dopiero pod koniec 2016 roku lub po przejechaniu 160 tyś. km.

Podobne wątki

  1. Humor:)
    Przez Easy w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3400
    Ostatni post / autor: 31-05-2023, 06:59
  2. OT - Humor
    Przez krzysiek7er w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-03-2012, 16:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •