Komentarz użytkownika odnośnie BMW F10 pod artykułem o modelu i8
moto.onet.pl/aktualnosci/bmw-i8-wyprzedane/x6svh

~Jarema : a potem dowiesz się tak jak ja : za słabe hamulce:serwis no fakt za małe tarcze są w tym F10 , Ja dlaczego grają zawory ? e słabe paliwo dolej pan uszlachetniacza i nic mówię ze nic ? serwis: proszę się nie martwić BMki tak mają grają i już , tarcze poszły z tyłu po 18 tys. km -- mówię coś słabe te tarcze serwis: ten model tak ma szybko się zużywają , mówię głośna ta becia pow 120 km/h nie da się rozmawiać serwis : tak już z nimi jest są słabo wyciszone żeby było taniej , Ja mówię felgi są słabe i dużo odważników trzeba co za szajs : serwis Bemki tak mają felgi z Chin to wiesz pan słabe są , mówię że przy przebiegu 50 tys. km szyba przednia wygląda jak by miała ze 20 lat porysowana od wycieraczek , serwis : panie to nie to szkło co kiedyś tera już takich nie robią , Ja : reflektory strasznie się rysują przednie od normalnej eksploatacji : serwis Panie na reflektory to nie ma gwarancji bo się rysują i producent o tym wie pytam co zrobić za 2 lata jak samochód osiągnie 4 lata serwis : wymienić trzeba bo słabe światło wtedy rzucają Ja w 4 letnim samochodzie wymienić reflektory ? serwis : tak tak to już z Beemkami jest słaby poliwęglan na czole reflektora robią, Gwarancja beci nie obejmuje i tu cytat : " wycieków " jest taki zapis , Ja w serwisie mówię że chyba to nie zawory grają a pompowtryskiwacze serwis : na to nie ma gwarancji bo to wyciek ???? Ja co proszę jaki wyciek ? serwis no nieszczelność taka w sterowaniu zaworami czy coś Ja to co nie ma na to gwarancji ? no nie bo to wyciek , fotel kierowcy 3 razy naprawiana elektronika , serwisy trzeba robić co 10 tyś km..........kupiłem to gu...no nowe w 2011 r dbam jak o dziecko ........dlatego ostrzegam wszystkich marzycieli BMW to szmelc jakich mało i to nie tylko moja opinia ale powszechna ludzi których spotykam w serwisie. Lakier słaby jak na polonezie rysuje się z byle powodu Ja mówię lakier słaby dlaczego tak się rysuje : serwis bo to ekologiczny to słaby Ja mówię g..o mnie to obchodzi serwis : na to nie ma reklamacji . Ja mówię ten silnik 184 km to marnie ciągnie i lubi wysokie obroty serwis : no tak bo to słaby silnik jest trzeba było 3 L kupić ja na to że dlaczego nie 15 L byłby mocniejszy oni że za duży Ja mówię dlaczego w 3 L dieslach sypią się sprzęgła , przekładnie , hamulce , wały , w czteronapędowych półosie.......serwis BO ZA MOCNY ten silnik jest do tego osprzętu....normalnie ręce opadają.
Od 2008 r mam równolegle Mercedesa W211 2,2 Diesel full opcja, jedyne co się stało to żarówka przód , tarcze wytrzymały prawie 100 tys. km , poza tym NIC dodać NIC ująć ( też kupiony w salonie )ma przebieg 108 tys. km i reflektory jak nowe a cichutko w nim jak w domu.
Wyobrażam sobie co będą gadać a propo serwisowania tego i8 że nowy model , że nie dopracowane , że nowa technologia ,ekologiczny.........jak chcą sprzedać to opowiadają takie dyrdymały ze świat nie słyszał.