Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Szlachetna Paczka 2013

  1. #1
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Post Szlachetna Paczka 2013

    No to pomagamy ;)

    Zasady zostaną takie jak dotąd :) czyli zbieramy po tyle ile kto może/chce/uważa itp. do dnia 6.12.2013r. (wpływ kasy na moje konto).

    Dane do przelewu:
    Nr. konta 81 2030 0045 1130 0000 0535 0980

    Basia Dziadowicz
    ul. Średzka 72,
    55-320 Malczyce.

    W tytule wpiszcie 7er i Szlachetna Paczka 2013 i obowiązkowo nick używany na forum - cobym wiedziała komu potwierdzić wpłatę. Nie przelewajcie mi kasy zza granicy, lepiej poproście o to kogoś w kraju (zbyt dużą kasę życzą sobie banki za taki przelew).

    Rodzinę już wybrałam. Mam nadzieję że nie wylejecie na mnie kubła pomyj za to ;) Obejdzie się bez zbędnych sporów komu pomagamy. Mamy niewiele czasu. Rodzina jest z obrzeża Wrocławia. Wiem, że jest sporo rodzin w potrzebie ale mam nadzieję, że mi ufacie jeśli chodzi o wyczucie w tym temacie. Myślę, że tej rodzinie damy radę zorganizowac sensowną pomoc.

    Jeśli ktoś coś ma do oddania używanego - może to przesłac do mnie, ewnetualnie (w przypadku chęci osobistego dostarczenia do rodziny) poproszę o fotkę rzeczy na e-maila (barbara.dziadowicz@gmail.com).


    Pani Wioletta (35 l.) samotnie wychowuje troje dzieci:, Sandrę (15 l.), Jakuba (6 l.) i Julię (5 l.).Trudna sytuacja materialna trwa od momentu, od kiedy Julia skończyła 3 miesiące, wtedy mąż Pani Wioletty odszedł od Rodziny. Zdarza się, że Pani Wioletta musi pracować nawet po 16 godzin dziennie, aby zapewnić godne warunki bytowe swoim pociechom, przez co nie zawsze może poświęcić dzieciom tyle czasu, ile by chciała.
    Obecnie Pani Wioletta z dziećmi mieszka wspólnie w jednym mieszkaniu ze swoimi rodzicami, ale sama prowadzi odrębne gospodarstwo domowe. Dochód Rodziny to pensja Pani Wioletty (1400 zł) oraz alimenty na dzieci (1500 zł). Stałe miesięczne wydatki Rodziny na utrzymanie mieszkania to kwota 1200 zł. Po zapłaceniu wszystkich niezbędnych rachunków w Rodzinie pozostaje 425 zł na osobę.
    Najważniejsze potrzeby, jakie wskazała Rodzina, to przede wszystkim łóżka (piętrowe łóżko dla Jakuba i Julii, ponieważ obecne jest bardzo zniszczone i przemoczone oraz tapczan dla Sandry, ponieważ obecny jest stary i spróchniały). Rodzina ucieszy się również z żywności oraz przyborów szkolnych.


    Uwaga: dla zachowania anonimowości, imiona członków rodziny mogły zostać zmienione

    Potrzeby rodzinyŻywność trwała:Podstawowe produkty żywnościowe:Herbata, Kawa, Ryż, Kasza, Makaron, Mąka, Cukier, Olej, Dżem, Konserwy mięsne, Konserwy rybne, Warzywa w puszkach


    Środki czystościPotrzebne środki czystości:Proszek do prania, Płyny czyszczące, Płyn do mycia naczyń, Szampon, Pasta do zębów, Szczoteczka do zębów, Mydło/żel myjący


    IV. ODZIEŻ I OBUWIE
    Odzież
    Lp Płeć Rodzaj (letnia / zimowa / przejściowa) Kategoria (bluzka, spodnie, kurtka itp.) Rozmiar Typ budowy Uwagi
    1 K zimowe kurtka 176 cm szczupła
    2 K przejściowe 2 bluzy 176 cm szczupła
    3 M zimowe kurtka 134 cm szczupły
    4 K zimowe kurtka 128 cm + szczupła



    Obuwie
    Lp Płeć Rodzaj (letnie / zimowe / przejściowe) Kategoria (klapki, tenisówki, kozaki itp.) Rozmiar Uwagi
    1 K zimowe kozaki 40
    2 M zimowe trapery 33
    3 K zimowe kozaki/trapery 30


    Pomoce szkolne:
    Zeszyty, Bloki, Kredki, Farbki, Plastelina, Papier kolorowy, Nożyczki, Klej, Piórnik, Plecak, Przybory do pisania





    VII. INNE POTRZEBY:Łóżko piętrowe i tapczan.

    Szczególne upominki:
    Jakub - Lego Chima lub Starwars. Julia - artykuły plastyczne - kolorowanki. Sandra - płyta z muzyką wokalistki Jula. Dla rodziców - kosmetyki.

    Najważniejsze potrzeby:
    1. Łózko piętrowe i tapczan - łóżko piętrowe jest bardzo potrzebne, ponieważ aktualnie używane jest mocno zniszczone i przemoczone, a na tapczan bardzo spróchniały. 2. Żywność. 3. Przybory szkolne.

    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 25-11-2013 o 20:37

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez basik107 Zobacz posta


    Szczególne upominki:
    Jakub - Lego Chima lub Starwars. Julia - artykuły plastyczne - kolorowanki. Sandra - płyta z muzyką wokalistki Jula. Dla rodziców - kosmetyki.


    Biorę to na siebie, dostarczę osobiście.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Biorę to na siebie, dostarczę osobiście.
    Jesteś wielki! :) martwiłam się nieco o te "drobiazgi" bo wydają się dośc kosztowne.

    Jutro kontaktuję się z wolontariuszem i dopytam go o wszystko. Jeśli mamy jakieś pytania co do potrzeb lub ogólnie sytuacji rodziny to piszemy śmiało, ja zbieram pytania i postaram się uzyskac jak najwięcej informacji. Podstawą mojego wyboru były potrzeby, którym damy radę sprostac i mozliwośc dostarczenia osobistego paczki. Nie każda rodzina się na to zgadza.

    Tradycyjnie angażuję znajomych i Was do tego zachęcam.

  4. #4
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Dziękuję Basiu że znowu się tym zajmiesz :-) ja zrobię przelew dopiero 4go grudnia

    Zachęcam wszystkich do pomocy.

    I jeśli o mnie chodzi to wybrałaś bardzo dobrze rodzinę. Jak zawsze zresztą :-)

  5. #5
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Mamy 400 zł już na koncie ;) Lekki szok przeżyłam bo... od 1 osoby ;D DZIĘKI!

    Stan na 29.11.2013r. na moim koncie 800 zł :) Udało mi się wśród znajomych zebrac kolejne 400 zł.

    Stan na 1.12.2013r. zwiększony o kwotę 190 zł :) Mamy razem 990 zł.

    Uprzejmie proszę administratorów o wsparcie w wypromowaniu tematu ;)

    Kwota, którą dysponujemy wciąż jest niewielka, by zakupic 3 najważniejsze potrzeby. Zakup łóżka piętrowego to min. 150 zł (używane na allegro metalowe niestety z opcją osobistego odbioru :( we Wrocławiu ) a najmarniejsze materace to koszt 400 zł. Tapczan od 600-800 zł.


    Aha i ważna wiadomośc :) Pani Agnieszka, której pomagaliśy w ubiegłym roku zaangażowała się również w przygotowanie tegorocznej paczki :) Cudnie prawda? To ona przeszukuje siec w poszukiwaniu łóżka piętrowego :) i angażuje znajomych w zbiórkę.
    Ostatnio edytowane przez basik107 ; 02-12-2013 o 12:45

  6. #6
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Wpłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacać!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #7
    Vip Vip Awatar basik107
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    384
    BMW
    :)
    Skąd
    Malczyce
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Wpłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaacać!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mamy już 1020 zł ;)

  8. #8
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    jutro cosik pójdzie z mojej strony
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  9. #9
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,297
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    A jak są wpłaty to OK :)
    Myślałem ze szlachta sie leni :)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  10. #10
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    a czemu leni a nie tomi
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

Podobne wątki

  1. 7er i Szlachetna Paczka !!!!!!!!!!!!!!!
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 195
    Ostatni post / autor: 12-11-2012, 14:00
  2. Szlachetna Paczka 2011
    Przez damian23zgc w dziale Szlachetna Paczka
    Odpowiedzi: 137
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 19:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •