Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Prośba o pomoc w wyborze...

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia

    Post Prośba o pomoc w wyborze...

    Moi Drodzy...z uwagi na to,że mój laptop odmówił posłuszeństwa jutro muszę kupić nowy...jest to mój drugi z kolei Samsung i po 3 latach dzieją się z nim takie rzeczy,że szkoda nawet klawiatury na to..dodam,że poprzedni już po niecałych 2 latach miał podobne objawy...cały czas mam komunikat o uszkodzonym twardym dysku i jeszcze inne rózne dziwne komunikaty...np,że mój windows jest nielegalny...gdy komp jest kupiony w Elkjopie w Norwegii z ori systemem...doprowadza mnie już do szału i mam ochotę go trzasnąć o glebę...Jutro wybieram się po nowy ale nie mogę się zdecydować.Samsunga już nie chcę...po głowie chodzą mi 3 marki...Apple,Sony,Asus...bardzo jednak jestem nastwiony na iMaca...Co Wy Moi Drodzy polecacie bo wiem,że są wśród nas tutaj ludzie,którzy mają o tym pojęcie...dodam,że komputer potrzebny mi jest do normalnego użytkowania...z góry dziekuję za porady i Pozdrawiam serdecznie...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar prezE32s
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,899
    BMW
    Było 750iA, A8 4.2 D2 FL, Phaeton 3.2 V6, E270CDi W211 Avantgarde, jest: Phaeton 5.0 V10 TDi
    Skąd
    Chojnów
    Ja np, jestem zwolennikiem Apple. Posiadam Iphona, Ipada i Macbooka. Jeśli nie potrzebujesz, jakiś programów które są dostępne tylko dla Windowsa, bierz Apple. Apple ma tyle zwolenników co przeciwników. Niektórzy twierdzą, że to nic nie warty sprzęt dla snobów i płacisz tylko za Jabłko, ale tak nie jest. Jeśli podoba Ci się stylistyka i system, pokochasz ten sprzęt tak samo jak ja :)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Hmmm

    ja mam od 6 lat HP i popsuł się tylko raz (tuz po gwarancji) czyli po 5 latach, ale krótka naprawa i działa, jak się zepsuje to nie opłaci mi sie go naprawiac pewnie i kupie nowy :)
    Ale do rzeczy trzeba zastanowić się ( jak zresztą zawsze gdzie jest spory wybór( do czego ma Ci komputer służyć - praca biurowa,gry,filmy,ściąganie muzyki itd itp i dobrać model odpowiadający najlepiej osprzętem do tego co chcesz na nim robić.
    Ja np skupiam się na pracy biurowej, oglądaniu filmów i buszowaniu po necie czyli wziąłem 17 cali ekran itd

    Co do marek- to trochę tak jak z paliwami samochodowymi - jest kilkunastu producentów,jeszcze więcej stacji (brandów) a i tak palio dostarcza Orlen i Lotos :)
    Tak samo tu iluś producentów a podzespoły te same tylko opakowanie inne

    Jak miał bym wybierać wziął bym obecnie HP, Sony bądź Asus, do Apple nie mam przekonania kompletnie
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 25-11-2013 o 18:59
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar siwymetal
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    708
    BMW
    E65 745i 2001
    Skąd
    Göteborg,Szwecja
    Polecam Apple,posiadam Mac-a mini a żona MacBook-a Air,zero problemów od trzech lat.


    Sent from my iPad using Tapatalk.
    Pozdrawiam Andrzej.
    "Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać" (Cyceron)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Adasio...do zwykłego użytkowania czyli po prostu tak jak większośc z nas,Forum,Bank,jakieś tam buszowanie po Google,filmy,muzyka...nic profesjonalnego.Miałem jeszcze kilka dni temu iPhona 4 a teraz sprezentowałem sobie Huaweia P6 i ten jest oczywiście na androidzie,i teraz nie wiem jak ten system współpracuje z Macbookiem...najwyżej znów kupie iPhona jesli zdecyduję się na Apple...ale tak jak Adasio też jestem całkiem przyjaźnie nastawiony do Asusa czy Sony a te z androidem chyba problemów nie mają...jeśli mowię o współpracy telefonu z kompem to chodzi mi raczej tylko o przeżucanie zdjęć czy muzyki...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    jeśli mowię o współpracy telefonu z kompem to chodzi mi raczej tylko o przeżucanie zdjęć czy muzyki...
    Właśnie - najbardziej ... irytuje mnie jak nie mogę tel połączyć np przez bluetooth z komputerem i posłać muzyki czy zdjęcia, tylko muszę jakieś programy instalować, cudować itd
    Niby rzecz prozaiczna a czasem właśnie chyba w iPhonie tak jest że trzeba mieć jakiś program czy coś - dla mnie paranoja
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Dell
    I wszystko w temacie :)
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    hehe ja polecam swój !! Samsung RF711;)i tyle;)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Tak jak Bezi wspomniał, Dell, pancerny komputer, ewentualnie HP.

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    chyba w iPhonie tak jest że trzeba mieć jakiś program czy coś - dla mnie paranoja
    Tak ale jak masz iPhona i Maca to wszystko przebiega bezproblemowo...program chyba trzeba mieć jak masz kompa nie Apple...
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Dell
    ...No właśnie...kiedyś miałem też i tego skubańca i latał jak malina...hmm...ciężki wybór...EDIT...właśnie sprawdzałęm co mają w Elkjopie i jeśli chodzi o Apple to wszystkie te Air 13.3 cala mają głównie 4GB...nie wiem czy to nie za mało trochę za taką cenę skoro wszystkie inne jakieś Acery mają po minimum 8 GB i spore dyski a Apple tylko 126 GB...chociaż jak dla mnie taka pojemnosć dysku i tak wystarcza...nie chciał bym zapłacić więcej jak 10 tyś koron a te Apple 8GB i z większym dyskiem kosztują po 15 tyś...ma to jakieś wielkie znaczenie w normalnym użytkowaniu czy ta pamięć jest 4GB czy 8 GB...?Sorry za takie pytania ale jeśli chodzi o komputery to nie jestem jakimś orłem...
    Ostatnio edytowane przez arturo193 ; 25-11-2013 o 19:49
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Podobne wątki

  1. Myjka ciśnieniowa - pomoc przy wyborze
    Przez bosman w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-02-2014, 08:56
  2. E32 - POMOC w wyborze
    Przez Kaper w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-07-2013, 17:20
  3. [E38] Proszę o pomoc w wyborze :D
    Przez wojtek1989 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 17:35
  4. Pomoc w wyborze PC
    Przez Sowa 7 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-08-2012, 09:51
  5. pomoc w wyborze oleju i lokalizacji modułu tempomatu
    Przez Stachu909 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-11-2010, 20:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •