Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: wymiana termostatów w ASO...cena!!!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post wymiana termostatów w ASO...cena!!!

    witam,

    post pewnie nie wniesie za wiele, jednak chciałem się podzielić z Wami moim zdziwieniem
    zadzwoniłem dziś do ASO FUSa w Wawie spytać się o cenę wymiany termostatów w e65 m57n2 i doznałem szoku...900pln brutto za samą robociznę!!!
    zadzwoniłem do 3 kolejnych warsztatów mechanicznych specjalizujących się w BMW i cena wahała się od 150 do 250pln
    nigdy nie maiłem oporów przed ASO, ale po dzisiejszej akcji będę ostrożny. dobrze, że nie zaprowadziłem samochodu bez wcześniejszego pytania się o cenę, bo jakież byłoby moje zdziwienie......przy kasie

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    No, Ameryki nie odkryłeś



    Serio nie wiedziałeś że ASO takie ma ceny? Jeśli TAK, to radze dobrze i uważnie czytać forum
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Myślałem, że więcej sobie zażyczą. To przecież normalna cena za tego typu usługę w ASO.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Ale jak to jest z tą wymianą w E65...dużo przy tym roboty bo nie bardzo się orientuję...może zabiera to kilka godzin?Dodam,że ostatnio zmuszony byłem w ASO wymienić półoś w swoim Volvo...za samą robociznę policzyli 2500 koron czyli 1250zł...zajęło im to około 2 godzin...czyli w porównaniu z ASO w PL wcale nie tak drogo policzyli za usługę w Norwegii...Pozdrawiam.
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

  5. #5
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez arturo193 Zobacz posta
    Ale jak to jest z tą wymianą w E65...dużo przy tym roboty bo nie bardzo się orientuję...może zabiera to kilka godzin?Dodam,że ostatnio zmuszony byłem w ASO wymienić półoś w swoim Volvo...za samą robociznę policzyli 2500 koron czyli 1250zł...zajęło im to około 2 godzin...czyli w porównaniu z ASO w PL wcale nie tak drogo policzyli za usługę w Norwegii...Pozdrawiam.
    Średnia stawka w aso za roboczogodzinę 240 do 270 zł jak wiadomo serwisy żyją głównie z młodych aut właściciel auta za 200/300 kawałków nie zostawi go u tzw zbyszka za rogiem przeglądy gwarancyjne czysta radość dla posiadacza takiego auta z uśmiechem na twarzy otwiera portfel i wyskakuje z 2/3 koła za olej klocki uśmiech hostessy itp.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta

    Serio nie wiedziałeś że ASO takie ma ceny?
    Jeszcze w dodatku FUS...

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    Średnia stawka w aso za roboczogodzinę 240 do 270 zł jak wiadomo serwisy żyją głównie z młodych aut właściciel auta za 200/300 kawałków nie zostawi go u tzw zbyszka za rogiem przeglądy gwarancyjne czysta radość dla posiadacza takiego auta z uśmiechem na twarzy otwiera portfel i wyskakuje z 2/3 koła za olej klocki uśmiech hostessy itp.
    Eeeee tam gadasz

    znam takich co maja auta za 500 tys i więcej a jak by mogli to by Kujawski przepalony po frytkach zalali żeby taniej było

    Każdy oszczędza dziś i nawet Ci co mają takie auta tez liczą się z kosztami więc nie do końca tak jest.

    Ja w ASO byłem z moja e38 i jak mi kazali wymieniać cała instalke bo błąd wywalało, bo nie miałem jednego czujnika to sobie raz na zawsze odpuściłem i jeżdze tam gdzie płace normalnie i nie każą mi połowy auta wymienić
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    Eeeee tam gadasz

    znam takich co maja auta za 500 tys i więcej a jak by mogli to by Kujawski przepalony po frytkach zalali żeby taniej było

    Każdy oszczędza dziś i nawet Ci co mają takie auta tez liczą się z kosztami więc nie do końca tak jest.

    Ja w ASO byłem z moja e38 i jak mi kazali wymieniać cała instalke bo błąd wywalało, bo nie miałem jednego czujnika to sobie raz na zawsze odpuściłem i jeżdze tam gdzie płace normalnie i nie każą mi połowy auta wymienić
    no cóż o reguły zawsze znajdzie się wyjątek pewnie zbiera na ratę

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    205
    BMW
    brak
    Skąd
    warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    No, Ameryki nie odkryłeś



    Serio nie wiedziałeś że ASO takie ma ceny? Jeśli TAK, to radze dobrze i uważnie czytać forum

    nie sądziłem, że będzie taka różnica w cenie pomiędzy ASO, a zwykłym warsztatem.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    kiedys z 5 lat temu za wymiane plyny chłodzącego za samą robote chcieli w białymstoku 340zł , e38 730 95r

Podobne wątki

  1. problem z aso
    Przez szczurek w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-10-2010, 19:38
  2. blacharka w aso
    Przez stachu0505 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2009, 17:33
  3. [ pozostale] Części ASO
    Przez olejus w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-08-2007, 15:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •