Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Navi MK4 e38 ! Pomocy!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w

    Navi MK4 e38 ! Pomocy!

    Mam nastepujacy problem . Niedawno kupilem e38 z nawigacja MK4 ,ale nie mam w menu opcji tuneru TV. Ponizej zrobilem zdj. ktore przedstawiaja chyba tuner TV jezeli dobrze mysle . Moje pytania sa takie czy to urzadzenie to tuner TV a jesli tak to jak go podlaczyc . Od czego zaczac co pierwsze sprawdzic .

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Ztego co sie orientuje to wyglada na tuner ale brakuje ci kabla do tego niebieskiego gniazda kabel powinien miec dwie niebieskie wtyczki po obu koncach jeden koniec podlaczasz do tunera drugi do monitora ale dla stuprocentowej pewnosci poczekaj na opinie kolegow specow od navi i tv ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w
    Cytat Zamieszczone przez mario7
    Ztego co sie orientuje to wyglada na tuner ale brakuje ci kabla do tego niebieskiego gniazda kabel powinien miec dwie niebieskie wtyczki po obu koncach jeden koniec podlaczasz do tunera drugi do monitora ale dla stuprocentowej pewnosci poczekaj na opinie kolegow specow od navi i tv ;)
    okej wiec czekam na opinie : ) kolegow

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    no na moje też mi wygląda na brak kabla ja mam niebieską i białą

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Z tego co wiem tj tuner tv/radio, od niego powinny też wychodzić dwie cieniuitkie końcówki z kablem (pewnie antena). Ja mam opcje tv i mam obydwie wtyczki. Wzmacniacz za zmieniarką - tak apropos/.. Moze wyjmij czytnik navi, zmieniarkę i zobacz co tam siedzi, moze był pukniety, ktos poskładał i nie wpiął hmm

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w
    dobrze ,a jak sie wyciaga ta nawigacje 16:9 :> Wole sie o wszytsko spytac ; ) bo mam ogolnie mam talent do przypadkowego uszkadzania

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    czytnik wyjmujesz poprzez włożenie w cztery otwory takich drucików jakbyś wyciągał radio samochodowe. Wkładasz te druciki i pociągasz czytnik do siebie.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w
    No faktycznie pod czytnikiem byl kabel ,ale po podlaczeniu caly wyswietlacz zaczal skakac i migac chodz pojawila sie opcja TV ,ale zaraz to odlaczylem . Co moze byc przyczyna

  9. #9
    Na moj gust - diagnoza przez kogos kto sie zna.
    Obejrzec i pomierzyc live jest zupelnie inaczej. Nie chcialbym zebys sie pogubil.
    Posprawdzaj wszystkie polaczenia i jesli nie pomoze to do serwisu.
    Zadzwon do ASO. To nic ne kosztuje a bedziesz wiedzial ile diagnoza kosztuje..

  10. #10
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Miałem ten sam problem. Jak wymieniłem na mK4 to tuner TV nie ma szans żeby poszedł. Musiałbyś zmienić tuner.
    Ktoś poprostu wymienił u Ciebie czytnik na MK4 i monitor a tuner zosatwił stary.
    Musisz sie pogodzić z tym że nie bedziesz miał TV albo kupić tuner do 16:9 ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •