Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [ elektryka] Elektryczne domykanie tylnego kufra

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    96
    BMW
    E-38 740 i
    Skąd
    Zgorzelec

    [ elektryka] Elektryczne domykanie tylnego kufra

    Witam. Nie mogę otworzyć tylnego kufra, po naciśnięciu przycisku bagaj się unosi 2 cm ale po sekundzie samoczynnie spowrotem się domyka. To samo dzieje sie przy sterowaniu pilotem. :/

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ja bym obstawił, że klapa za mało się unosi i układ rozpozanje to jako domykanie. może ustawiałeś ostatnio te odbojniki w tylnej klapie. trochę za mało informacji by coś powiedzieć. ja też miałem problem z klapa , ale u mnie sie nie zamykała. Winna była spręzynka która spadła w mechaniżmie zamka i nie chodził mech domykania bo auto uważało, że ma zamknietą klapę. U ciebie to pewnie coś innego.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Masz pewnie odbojniki klapy ustawione zbyt nisko - albo jakiś pasek czy coś takiego jest ściśnięte przez klapę - jeśli chcesz otworzyć bagażnik to zrób to kluczykiem - wsadź go w zamek i przekręć o 90 stopni chyba w prawo i po 5 sec sam odskoczy do góry i już nie opadnie :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    69
    BMW
    725 tds
    Skąd
    Świdnica / essen - oldenburg
    Dolączam sie do tematu jako swiezo upieczony wlasciciel 725TDS , tez mam problem z bagaznikiem , nie moge go otworzyc z pilota ani z przycisku w aucie , kluczykiem otwieram bez problemu , zamykac tez musze recznie - nie dociaga sie sam . Mimo ze fizycznie jest zamkniety wyswietla mi sie komunikat ze jest otwarty . Wczesniej dzialalo bez problemu cyrki zaczely sie po odpieciu starego aku - zalozylem nowy i bagaznik przestal wspolpracowac ... Co moze byc przyczyną ?

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    11
    BMW
    e65
    Skąd
    Leszno
    Bagażnik faktycznie powinienes otworzyć kluczykiem.. jesli klapa jest tak mocno obnizona ze nadal bedzie sie dociągac doprowadz do całkowitego rozładowania akumulatora lub wyjmij bezpiecznik od dociągania (ale nie wiem który to) wtedy auto przestanie dociągac i napewno otworzysz kluczykiem

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    96
    BMW
    E-38 740 i
    Skąd
    Zgorzelec
    Hmmm.... Dzięki koledzy za pomoc :)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    3
    mam pytanie bo moj bagaznik sie domyka, ale niewiem co do otwierania go, naciskam na pilocie otwieranie bagaznika i tylko otworzy bagaznika nie unosi musze recznie uniesc, czy to tak ma byc??
    kozi

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez kozi
    mam pytanie bo moj bagaznik sie domyka, ale niewiem co do otwierania go, naciskam na pilocie otwieranie bagaznika i tylko otworzy bagaznika nie unosi musze recznie uniesc, czy to tak ma byc??
    tak
    bubu

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez kozi
    mam pytanie bo moj bagaznik sie domyka, ale niewiem co do otwierania go, naciskam na pilocie otwieranie bagaznika i tylko otworzy bagaznika nie unosi musze recznie uniesc, czy to tak ma byc??
    Tak ma być bo masz obcję tylko dociągania klapy. Przy tej opcji przy otwieraniu bagażnik tylko lekko się otwiera. Druga opcja to pełne zamykanie i otwieranie :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    kozi przedstaw się ;) wogóle nie wiemy czym jeździsz...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •