Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: [pozostale] Sprawa dla kogoś z Poznańia co ma jakies kola.

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    ja mam 730 z 94, ubogo jak na 7 ale jest... pięć felg 16 cali alu z zapasówką w rozmiarze 235/60 :D, nie widziałem ori e38 an stalówkach... te co są na aukcji wydaje mi się, ze są od e32

  2. #12
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    kolego z murowanej jestem własnie w sławie 6km od murowanej .. pytnie czy ty napisales jakie masz kola wogle czy jakie masz nie zalozone...?

    z murowanej zabi skok do poznania wiec fajnie by bylo jak bys mial... pozdrawiam i dziki za odpowiedzi

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    mam tylko 5 felg alu ori 16 cali... i 9 opon... :D 4zimowe, 4letnie i zapas... gdybym miał dodatkowe felgi już byś miał dawno PW... ;)

  4. #14
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    oki dziękuje ale kiedyś jak będę przejazdem ( właśnie wróciłem ) to sie zobaczymy :)


    temat nadal aktualny poszukuje na jeden dzień felg z oponami !

    pozdrawiam

  5. #15
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Johnny_Bravo
    oki dziękuje ale kiedyś jak będę przejazdem ( właśnie wróciłem ) to sie zobaczymy :)


    temat nadal aktualny poszukuje na jeden dzień felg z oponami !

    pozdrawiam
    Piotrek kurde podjedź do zakładu gdzie ustawiają zbierzność i zrobią Ci to na 19"
    NIE MA ŻADNEJ RÓŻNICY CZY ZROBISZ TO NA 16" CZY na 19"
    ustawiasz kąty w zawieszeniu które nie mają nic do szerkości felg. I to że masz z tyłu szersze felgi nic tu nie przeszkadza. Jeśli tak by było to 90% z nas musiałoby wrzucać zimówki żeby zrobić geometrię.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #16
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    ok temat nie aktualny właśnie zakupiłem zimówki i jadę po nie za 5 min 80km

    dziękuje za zainteresowanie tematem....


    ps: sadze ze jest ktoś na tym forum z poznania co ma zimówki lub inne kola ale milczał ,jak będzie w takiej po3ebie może liczyć na moja pomoc w tym temacie co ja mailem problem


    w końcu po to tu jesteśmy ( forumowicze ) żeby sobie pomagać :)

  7. #17
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Johnny_Bravo
    ps: sadze ze jest ktoś na tym forum z poznania co ma zimówki lub inne kola ale milczał ,jak będzie w takiej po3ebie może liczyć na moja pomoc w tym temacie co ja mailem problem
    Niezatrybiłem ...... :shock:

  8. #18
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ja też nie... Dlaczego? Dlczego ktos komus powiedział, ze nie mozna ustawic geometrii na wiekszych felgach a Naszym kolegom z WLKP sie obrywa? ;) Jest to drugi temat tego Pana i od razu ocenia Naszych kolegów. Ja nie boje sie tego powiedziec nez ogrodek :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    170
    BMW
    750iL individual 97r.
    Skąd
    Poznań
    gdybyś pomyślał trzeba było napisać pw do mnie mam 4szt. 16" 225/60 zimowe i bym ci chętnie uzyczył przy okazji byśmy porównali nasze bunie na przyszłość wal smiało i pamiętaj że koło ciebie jest ktoś z v12

    pozdrawiam

  10. #20
    Vip Vip Awatar Johnny_Bravo
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    753
    BMW
    750i
    Skąd
    Poznań
    panowie nie irytujcie ja milem miernego z polaka a umiem czytać ze zrozumieniem..... napisałem ze nikt sie nie odezwał ze ma na użyczenie....jakieś kola.... wiec napisałem ze ja zakupiłem właśnie (właśnie do domu z nimi dotarłem) i dodałem ze jak ktoś będzie miał taka sprawę jak ja czyli POŻYCZYĆ KOLA STALOWE DO E38 TO MOŻE SIE ODEZWAĆ UŻYCZĘ MU !!!!! ja nikogo nie obrażam i nikomu nie chaszcze ogródka...!!!!


    na końcu posta dodałem iż forumowicze są po zęby sobie pomagać i dlatego użyczę jak będzie potrzeba.... ach tam


    Ps: kolego "nicolas" dziękuje ale nie wpadłem żeby pisać do userow z poznania bo jest ich wielu... zakupiłem 4 stalówki do e38 za 600zl z oponkami zimowymi
    http://www.allegro.pl/item480596756_...8.html#gallery

    cena atrakcyjna nie ma co wiec sie skusiłem

    co do porównania naszych v12 myślę ze będzie do tego okazja :)

    pozdrawiam I JESZCZE RAZ WIĘCEJ LUZU PANOWIE ,NIE ORAM WAM OGRODKA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •