Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Witam fanów BMW

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Siemanko!
    Dlaczego w E38 nie było takich durnych problemów?
    Pozdr

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Siemanko!
    Dlaczego w E38 nie było takich durnych problemów?
    Pozdr
    Bo w tamtych czasach o samochodach decydowali inżynierowie i jakość a teraz księgowi bo kasa musi się zgadzać....

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    To to ja wiem. Wyobrażam se F01 To musi być gówn. Jak będą miały po 10 lat to ....tzn one wtedy nie będą istniały haha

  4. #14
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Ale w tych fotkach to się musisz poprawić. Zrób porządną galerię :)

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    To to ja wiem. Wyobrażam se F01 To musi być gówn. Jak będą miały po 10 lat to ....tzn one wtedy nie będą istniały haha
    Nie obrażaj f01 jeśli nawet w niej nie siedziałeś.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Witaj:) udany zakup;)) i dobranoc.

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Nie obrażaj f01 jeśli nawet w niej nie siedziałeś.
    Kolego euro_tuned ja wiem ,że Ty masz takie autko i nie gniewaj się ale szczerze mówiąc to ja bardzo dobrze wiem ,ze f01 to jest gówno w porównaniu do np. E38. Jest ładne ,ale zrobione z gówna i papieru toaletowego dodatkowo nafaszerowane słabej jakości elektroniką nie produkowaną nawet w Niemczech ,ba ,EU ładnie to ujmując. Siedziałem niestety i w F10 i F01 i nie takich autach co by Ci przyszły do głowy. Oczywiscie nie stać mnie na nie, ale mam okazję i często się nimi przejechać i widzieć je w częściach pierwszych a nawet w takim stanie ,że sobie nie wyobrażasz.Widzę z czego są te auta zrobione. (lepiej nie wiedzieć) Pracuję tutaj http://www.lakiernictwo-gach.pl/ http://www.gakra.pl/ Naprawdę! Nie jedno widziałem i pewnie jeszcze nie jedno zobaczę. Z całym szacunkiem ,bez obrazy ani urazy
    BMW F01 jest marnej jakości ,ładnym optycznie autkiem które jak będzie miało 10 lat bedzie kupą nieszczęścia.
    Pozdrawiam Miras

    P.S. Dodam ,że jest to moje zdanie które wynika z moich obserwacji i z obcowania z tymi autami. Dlatego to jest moje zdanie
    Dla kogoś innego taka F01 może być czymś wyjątkowym i zrobionym z najwyższej klasy materiałów . Każdy w coś wierzy i ja to szanuję.
    Probonuje się kiedyś przejechać np. na targi motoryzacyjne do Frankfurtu i porównać sobie takie auta z innymi ,co nie znaczy ,że te inne to jest coś mega wyjątkowego bo w tych czasach trudno o coś takiego ,ale porównać jak wyglądają plastiki w aucie typu BMW a np Audi nie mówiąc o takich markach jak JAGUAR czy Mercedes do którego wsiądą tysiące ludzi. Powiem krótko. WSTYD ! Ale nie dla mnie dla BMW. Smutne.

    Takich aut jak były w 90tych latach i 80tych juz nigdy nie bedzie i niech mi nikt nie mówi ,że f01 jest czymś.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez miro ; 27-11-2013 o 07:16

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    23
    BMW
    745i
    Skąd
    Tychy
    Cześć wam,
    zdjęcia są jakie są. Chciałem wrzucić coś na szybko żeby było wiadomo o czym pisze.
    Co do radia zajme się tym jak tylko ustale przyczyne wypadania zapłonu na połowie silnika. Dokładnie usunę problem.

    Z Miro musze się w 100% zgodzić. Już w E65 pojawiło się sporo moim zdaniem durnych rozwiązań. Większość objawia się tym, że jest nienaprawialna tylko wymienialna. Chodzi mi głównie o elektronike z racji tego że elektroniką się zajmuje od lat.
    Co do właściwości jezdnych nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale E38 to była na prawde sportowa limuzyna E65 już się prowadzi inaczej F01 byłem tylko wieziony ale poza pięknym opakowaniem nie poczułem tej niesamowitej frajdy.
    Jednak E65 to nie był przypadkowy wybór bo okazja się trafiła. Dla mnie to najpiękniejsza maszyna. Wybrzydzając mógłbym powiedzieć że podoba mi się klapa bagażnika po lifcie i przednie światła przed liftem ale nie lubie udziwnień i pozostaje przy oryginale. W aucie mam troche pierdółek do porobienia np ciekawy błąd z fotela kierowcy wyskakujący przy włączeniu grzania lub chłodzenia fotela a wszystkie wentylatory działają i maty grzeja. Błąd widać tylko po podłączeniu do kompa ale świadomość wkurza.

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez faziczeq Zobacz posta
    Cześć wam,
    zdjęcia są jakie są. Chciałem wrzucić coś na szybko żeby było wiadomo o czym pisze.
    Co do radia zajme się tym jak tylko ustale przyczyne wypadania zapłonu na połowie silnika. Dokładnie usunę problem.

    Z Miro musze się w 100% zgodzić. Już w E65 pojawiło się sporo moim zdaniem durnych rozwiązań. Większość objawia się tym, że jest nienaprawialna tylko wymienialna. Chodzi mi głównie o elektronike z racji tego że elektroniką się zajmuje od lat.
    Co do właściwości jezdnych nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale E38 to była na prawde sportowa limuzyna E65 już się prowadzi inaczej F01 byłem tylko wieziony ale poza pięknym opakowaniem nie poczułem tej niesamowitej frajdy.
    Jednak E65 to nie był przypadkowy wybór bo okazja się trafiła. Dla mnie to najpiękniejsza maszyna. Wybrzydzając mógłbym powiedzieć że podoba mi się klapa bagażnika po lifcie i przednie światła przed liftem ale nie lubie udziwnień i pozostaje przy oryginale. W aucie mam troche pierdółek do porobienia np ciekawy błąd z fotela kierowcy wyskakujący przy włączeniu grzania lub chłodzenia fotela a wszystkie wentylatory działają i maty grzeja. Błąd widać tylko po podłączeniu do kompa ale świadomość wkurza.
    Pełen szacunek za szczerość i nazwanie rzeczy po imieniu, mimo posiadanego takiego auta.
    Pozdrawiam i bezawaryjności mimo wszystko.

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam fanów BMW ;)
    Przez komandor w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-2013, 11:17
  2. [E32] Witam wszystkich fanów bmw
    Przez Omsej w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-04-2012, 17:55
  3. witam fanów BMW
    Przez Vitek_Słupsk w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 82
    Ostatni post / autor: 02-08-2011, 13:51
  4. Witam fanów BMW
    Przez dctbmw w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 13-02-2010, 17:07

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •