Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: e38 4.4 w Tomaszowie - po pierwszych ogledzinach

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    14
    BMW
    Szukam
    Skąd
    Łódx

    Post e38 4.4 w Tomaszowie - po pierwszych ogledzinach

    http://allegro.pl/bmw-7-e38-740-piln...717506271.html

    Dzisiaj bylem ogladac, auto preżentuje sie naprawde niezle, wladcicel wydaje sie byc ogarniajacy...

    Jedyne co mi sie nie podoba to wspomaganie, jak dla mnie dziala slabo, kierownica chodzi zdecydowanie ciezej niz w e39. Wlasciciel mowi ze pompa regenerowana, ze to raczej wina wymienionych felg na 19, ale obawiam sie ze bedzie to wymagalo naprawy.

    Jakies uwagi przed podjeciem ostatecznej decyzji?

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    23
    BMW
    e46
    Skąd
    BIAŁYstok

    Post

    Jeżeli byłeś, widziałeś to tylko brać ;)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    42
    BMW
    e38 740i e39 528i e46 320d 2 X touring
    Skąd
    swd
    Kiera obszyta na nowo, jakaś przyczyna pewnie była, silnik wygląda na wiele więcej niż właściciel podaje, można sugerować się żółtymi deklami zaworowymi. Auta do 200 tyś mają je jeszcze zazwyczaj srebrne. Jeśli chodzi o wspomaganie, auto na pewno ma servotronic, nawet przy takich kołach powinno chodzić lekko, podłącz kompa z pewnością coś pokaże, w ostateczności coś z maglem lub jego kalibracją (ale zazwyczaj wywala kontrolka trakcji), cena regeneracji magla z servotronicem coś ok 2 tyś.PLN. Reszta na zdjęciach wygląda bardzo przyzwoicie.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    SithJarr zauważyłeś jak wygląda klamka od otwierania maski ?? przy zamkniętej masce nie powinna tak wystawać między nerkami. Może to świadczyć o tym, że auto miało jakąś przygodę, większą lub mniejszą.

    W ogóle to czy podłączałeś auto pod kompa ?? Jeżeli nie to pojedź z kimś kto takowy posiada i ma pojęcie w obsłudze, a na pewno dowiesz się o aucie więcej.

    Auto wygląda naprawdę nieźle, ale tak czy inaczej zachował bym ostrożność.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    14
    BMW
    Szukam
    Skąd
    Łódx
    Witam

    Dzieki za info, robilem mały zwiad przed zakupem i ogledzinami, i na te chwile ustalilem ze:

    1. przebieg przekrecony o jakies 50-60k w 2008 roku (ale nie przez obecnego wlasciciela)
    2. Auto mialo stluczke, ktorej nie ukrywa wlasciciel (od razu o niej formowal jak dzwonilem). Uszkodzony byl prawy przedni rok samochodu, wszystko robione bylo bezgotowkowo w ASO w Łodzi (wymiana maski, zderzaka, reflektora, blotnika itp). I jest to zgodne z prawda.
    3. Wlasciciel pisze o naprawie pompy wspomagania, mowil ze kolo 200 pln dal niedawno - pewnie tylko cos zalatali do sprzedazy i tyle, wiec raczej do robienia.

    Raczej nie licze na auto z 1999 roku bez jakiejkolwiek szkody/otarcia, tutaj chociaz wiem ze bylo to kosmetyczne i ze naprawiene w ASO (nie wiem czy to w sumie dobrze, ale chociaz swiadczy o tym ze wlasiciel dbal o najlepsze doprowadzenie auta do stany uzywalnosci, a nie chcial zarobic na szkodzie)


    Jutro podepe pod komputer, jak wszystko bedzie OK to od soboty bede Wam nabijal tysiace postow pytajac sie o wszystko :D

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    14
    BMW
    Szukam
    Skąd
    Łódx
    I moze ktos wie gdzie w Łodzi komputer w sobote po 14 mozna ugadac? Bo wlasciel bedzie w sobote w Łodzi po pracy, to bym to zalatwil.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    452
    BMW
    SZUKAM
    Skąd
    ZAWIERCIE

    Post

    albo mam cos z oczami albo na klapie widzę 728 ? czyżby nówka klapa czy twórczość właściciela? A teraz widzę, w opisie. Co do auta to coś tu śmierdzi... Za szybko chcę sprzedać tą perełkę.
    Ostatnio edytowane przez dmisieekk ; 22-11-2013 o 12:10

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez SithJarr Zobacz posta
    Witam

    Dzieki za info, robilem mały zwiad przed zakupem i ogledzinami, i na te chwile ustalilem ze:

    1. przebieg przekrecony o jakies 50-60k w 2008 roku (ale nie przez obecnego wlasciciela)
    2. Auto mialo stluczke, ktorej nie ukrywa wlasciciel (od razu o niej formowal jak dzwonilem). Uszkodzony byl prawy przedni rok samochodu, wszystko robione bylo bezgotowkowo w ASO w Łodzi (wymiana maski, zderzaka, reflektora, blotnika itp). I jest to zgodne z prawda.
    3. Wlasciciel pisze o naprawie pompy wspomagania, mowil ze kolo 200 pln dal niedawno - pewnie tylko cos zalatali do sprzedazy i tyle, wiec raczej do robienia.

    Raczej nie licze na auto z 1999 roku bez jakiejkolwiek szkody/otarcia, tutaj chociaz wiem ze bylo to kosmetyczne i ze naprawiene w ASO (nie wiem czy to w sumie dobrze, ale chociaz swiadczy o tym ze wlasiciel dbal o najlepsze doprowadzenie auta do stany uzywalnosci, a nie chcial zarobic na szkodzie)


    Jutro podepe pod komputer, jak wszystko bedzie OK to od soboty bede Wam nabijal tysiace postow pytajac sie o wszystko :D
    Oby wszystko okazało się prawdą ;)

    Co do naprawy przez ASO, to dziwi mnie to, że nie zadbali o taki szczegół jak klameczka do otwierania maski.
    Co się tyczy komputera, to poproś może kogoś z forum kto jest z Łodzi, i może znajdzie chwilę czasu w sobotę za dobrą wódkę i konkretnie Ci zdiagnozuje tego rodzynka ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    39
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    Podlasie
    Blog
    1
    Może ma na oku coś lepszego albo potrzebuje kasy auta używane są od tego by je kupować i nie tracić dużo przy odsprzedaży auto prezentuje sie ładnie co do tego uchwytu do otwierania maski to może tez świadczyć o zużyciu sie tego elementu zawsze możesz kupić nowy.

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    14
    BMW
    Szukam
    Skąd
    Łódx
    Co do naprawy to potwierdzilem ze jest ok, chyba ze mial drugiego dzwona po tym :D. Co do szybkiego sprzedawania - chlopak mowi ze mieszkanie zmienia na wieksze ichce sprzedac na szybko, poza tym o bmw 8 mysli.

    Jak moge kogos z Łodzi z komputerem na forum znalesc? Moge zaplacic gotowka, wódka, dac kanister paliwa czy cos :D

Podobne wątki

  1. Kolonia 7er 2012 w Tomaszowie Mazowieckim :) 22-24.06.2012
    Przez jarek88 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 24-07-2012, 18:21
  2. Skórzasty spot w Tomaszowie
    Przez jarek88 w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-07-2011, 11:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •