Cytat Zamieszczone przez Guzio83 Zobacz posta
Dokładnie, styling 176 to dla mnie najładniejsza felga do e65, ale niestety przynajmniej dwa razy droższa. Po drugie szukałem 19" bo miałem na nie fajne opony.
Damned1 źle widzisz;) Kolor mam czarny.
A czy Styling 176 występuje w oryginale w 20 calach?