Dokładnie, styling 176 to dla mnie najładniejsza felga do e65, ale niestety przynajmniej dwa razy droższa. Po drugie szukałem 19" bo miałem na nie fajne opony.
Damned1 źle widzisz;) Kolor mam czarny.
A czy Styling 176 występuje w oryginale w 20 calach?