witam od jakis dwoch tyg posiadam bmw e65 3l diesel 2003 rok....i mam kilka pytan bo w porownaniu do wczesniejszej 7 e38 nie miala tyle opcji co ta.....
1. przycisk na kierownicy po prawo gora smd do czego sluzy
2.jak sie wlacza to sterowanie tymi przyciskami na kierownicy do zmiany biegow i zauwazylem ze z tylu tez sa takie...podejrzewam ze do zrzucania giegow....
3.na pilocie od auta sa 4 przyciski otwieranie, zamykanie(znaczek bmw) tylna klapa i do czego ten czwarty
4.gdzie moge znalesc temperature silnika....czy wogole sie gdzies wyswietla
5. sasiad ma taki sam model i u niego miga w lusterku czerwona dioda podejrzewam ze alarm, u mnie tego nie ma....czy nie mam alarmu? jakie zabezpieczenia byly montowane w bmw i jak sprawdzic czy je mam, w starej e38 mialem imo i alarm..
6.zauwazylem ze w migaczach z przodu sa po dwie zarowki i u sasiada swieci caly migacz a u mnie tylko zewnetrzne zarowki....sprzwdzalem je sa sprawne
7.przy wymianie klockow zauwazylem ze mam zalozona takie sprezyny przod AC Schnitzer 48/04 a tyl AC S 09/05 to chyba nie standart....
z gory dzieki za pomoc....jak zauwaze cos jeszcze to bede pisal....mam jakis problem z silnikiem i radiem bo gra mi tylko jeden glosnik.....a silnik lekko szarpie przy przyspieszaniu przy wiekszej predkosci i czasami nierowno chodzi na wolnych ale jak sie rozgrzeje...ale to jutro jazde z tym do serwisu na podpinke kompa to moze sie wyjasni....mam nadzieje...pozdrawiam