Nie pomyślałem o tym ... ale wydaje mi się, że nawet z pilota powyżej pewnej temperatury powinno się wtedy włączyć przewietrzanie, a nie ogrzewanie.
Bezi, w instrukcji, którą mam chyba są podane temperatury kiedy się załącza ogrzewanie. Ponadto jest w niej strona poświęcona pilotowi do webasto, czego w elektronicznej wersji, tej krążącej najczęściej w sieci nie znalazłem. Jak wrócę do domu... sprawdzę i napiszę co i jak.




Odpowiedz z cytatem