Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Poliuretanowy lakier proszkowy efekt CHROMU lustra na styling32 w20 calach

  1. #1
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko

    Post Poliuretanowy lakier proszkowy efekt CHROMU lustra na styling32 w20 calach

    Koledzy znalazłem dziś dystrybutora lakierów proszkowych jednej z amerykańskich firm zajmującej się lakierowaniem felg w ala chromie podobno większość felg w stanach jest wykonanych to technologią firma twierdzi że jest wyłącznym dystrybutorem poliuretanowych lakierów proszkowych CHROM w Polsce a rozmowy z ową firmą trwały ładne parę lat dodam iż nie jest to tzw CHROMPULVER Koszt lakieru 120zł kilogram +140zł kg lakieru wierzchniego Koledzy mam teraz pytanie miał już ktoś styczność z felgami lakierowanymi w tej technologi !! jakie odczucia Drugie pytanie dorwałem styling32 brillantline w 20 calach i właśnie z myślą o nich pytam o tą technologię i jednocześnie pytam o obiektywną ocenę moich zapatrywań na efekt końcowy takiego zabiegu. Firma oprócz dystrybucji zajmuje się również renowacją koszt przy feldze 20 cali 250zł brutto za sztukę więc boleśnie było by ponieś klęskę

  2. #2
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom

    Post

    Jak sie nazywa ta firma ? Drogo maja za malowanie.

  3. #3
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Jak sie nazywa ta firma ? Drogo maja za malowanie.
    boleśnie jak napisałem ale efekt podobno jak na tzw murzyńskich felach bez rasistowskich podtekstów oczywiście z tym że sama procedura malowania jest identyczna z tradycyjnymi lakierami proszkowymi więc prawdopodobnie i tak zlęcę malowanie firmie która zaczęła pracę z tymi felgami więc może być taniej ok 600/650zł z tym że zyzyko że to spiepszą większe

  4. #4
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez kruger32 Zobacz posta
    boleśnie jak napisałem ale efekt podobno jak na tzw murzyńskich felach bez rasistowskich podtekstów oczywiście z tym że sama procedura malowania jest identyczna z tradycyjnymi lakierami proszkowymi więc prawdopodobnie i tak zlęcę malowanie firmie która zaczęła pracę z tymi felgami więc może być taniej ok 600/650zł z tym że zyzyko że to spiepszą większe

    Jak sie nazywa ta firma ?


  5. #5
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Jak sie nazywa ta firma ?

    Surfin polska Z Bielska

  6. #6
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Nie znam firmy ,ale jest jeszcze pare innych firm co handluja takimi lakierami.

  7. #7
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    Nie znam firmy ,ale jest jeszcze pare innych firm co handluja takimi lakierami.
    a porównywałeś efekt do swoich kółek

  8. #8
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    @kruger32


    o ta firmę chodzi?

    http://surfin.pl/



    Poproś może o zdjęcia tak pomalowanych felg bo to będzie jakieś miarodajne bo tak to trochę gadka o niczym.
    Felgi pomalować w efekt lustra i aby przy wielu warunkach atmosferycznych i cieple wytwarzanym podczas jazdy, nie straciło wyglądu, łatwo nie będzie, więc warto zobaczyć te felgi pomalowane i np po pół roku użytkowania, bo w dzień malowania mogą być mega a po 2 miesiącach lakier zacznie złazić i cały misterny plan w piz...

    jak by się udało może sam bym sobie słoneczka tak pomalował hahaha w końcu ja do murzynów nic nie mam :)
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #9
    Vip Vip Awatar kruger32
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    1,827
    BMW
    BMW e38 750 il audi a8 d3 4.2tdi exlusive
    Skąd
    Bielsko
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    @kruger32


    o ta firmę chodzi?

    http://surfin.pl/



    Poproś może o zdjęcia tak pomalowanych felg bo to będzie jakieś miarodajne bo tak to trochę gadka o niczym.
    Felgi pomalować w efekt lustra i aby przy wielu warunkach atmosferycznych i cieple wytwarzanym podczas jazdy, nie straciło wyglądu, łatwo nie będzie, więc warto zobaczyć te felgi pomalowane i np po pół roku użytkowania, bo w dzień malowania mogą być mega a po 2 miesiącach lakier zacznie złazić i cały misterny plan w piz...

    jak by się udało może sam bym sobie słoneczka tak pomalował hahaha w końcu ja do murzynów nic nie mam :)
    Dokładnie ta jeszcze w tym tygodniu odwiedzę tą firmę może coś zobaczę na własne oczy

Podobne wątki

  1. [19] Styling 37 (M Parallelspeiche) replika w 19 calach
    Przez Qbek w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 04-11-2007, 06:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •