Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: tapicerka drzwi-jak zdjac?

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL

    tapicerka drzwi-jak zdjac?

    witam,koledzy jak zdjac boczki drzwi zeby czegos nie polamac. Chce wyjac szyby zeby przyciemnic i jutro chcialem sie za to zabrac. Prosze w miare szybkie odpowiedzi jesli ktos zdejmowal

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    muszisz odkrecic klamke wewnetrzna- na srodku jej masz zaslepke, pod nia jest srubka. jak odkrecisz to wloz calosc do srodka- pod boczek, nastepnie wyciagnij lampke dolna (ta przy progu) i wypnij kostke. Teraz zostaje ci tylko delikatnie wyszarpac do siebie boczek- trzyma sie on ze wszystkich stron na spinkach- spinka jest w postaci bolca jest przymocowana do boczka i wchodzi w dziury w drzwiach. Acha jest jeszcze spinki (sa 2) pod tapicerka przy samym srodku- tam gdzie lapiesz jak zamykasz drzwi. jak juz powypinasz ze spinek to delikatnie unies do goryi do siebie- powinna puscic. Na gorze przy chromowej listwie nie ma spinek- boczek trzyma sie na zatrzaskach takze smialo ciagnij do siebie- tam pusci najlatwiej. Nic trudnego ;) acha jak juz bedziesz mial wypiety ze spinek i bedzie luzno wisial to pamietaj zeby na chama nie ciagnac bo sa tam jeszcze przewody (od popielniczki, sterowania szyb, glosnikow itp) sa na kostkach wiec wszystko jest do wypiecia! milej zabawy :]
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Kolego! Zobacz TU Wybierz zakładke VIDEOS i masz filmiki instruktazowe ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  4. #4
    Vip Vip Awatar ArekLand
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    747
    BMW
    E38 2.8i "Zender"
    Skąd
    Leszno
    Ja jak ściągałem moją tapicerkę to połamały się te owe spinki, wciski więc przygotuj się na dokupienie paru sztuk . No chyba, że się uda ? Moja tapicerka nie była ściągana więc trzymała jak "Diabli" - prawie ją wyrywałem !!! :x

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    313
    BMW
    e65
    Skąd
    WZL
    ok dzieki koledzy wolalem zapytac zeby czegos nie zapsuc do w e34 troche sie nawalczylem tam jakos dziwnie rozwiazali problem przymocowania raczki do zamykanie drzwi z drzwiami a tu widze jest inaczej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •