Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 740i manual - czy coś z nią nie tak?

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ

    Post 740i manual - czy coś z nią nie tak?

    Podaje link do mojego ogłoszenia :

    http://allegro.pl/bmw-740i-v8-manual...718664692.html

    Czy patrząc na zdjęcia coś jest z tym moim autem nie tak, że nie ma zainteresowania?
    Cena wydaje mi się atrakcyjna i tak już obniżyłem sporo, wyświetleń niby dużo a cisza...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    taki samochód nie sprzeda ci się szybko,musi trafić na osobe która właśnie szuka takiego modelu z taką motorownią a to niestety trwa pzdr.:)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    napisze parę rzeczy ale się nie obrazisz - obiecaj :):):)


    z zewnątrz auto może i OK na zdjęciach w każdym razie takie wygląda ale...

    - na zdjęciu od środka przy brzegu klapy bagażnika widać - rdzę czy syf nie ważne ale no stary jak na miłośnika marki i fana BMW zapisanego na forum to moim zdaniem nie przystoi,
    - syf nad tylnymi lampami w środku,
    - koło w zapasie pęknięte - świadczy ewidentnie że nie dbasz a więc kupujący tez może pomyśleć że i o auto nie dbasz skoro masz taki zapas,
    - kierownica mocno wytarta - niby się tego nie robi ale mogłeś choć z innej perspektywy ująć by nie było to tak widoczne,
    - dywaniki zawalone - znów niedbalstwo,
    - niewątpliwej urody (oczywiście dla Ciebie) zegary - stary wywal że to bo pasuje jak świni siodło,
    - zdjęcie typowego "żyda" - czyli rezerwy - świadczy o tym kupił BMW a nie stać go na zalanie powyżej rezerwy czyli że nie stać Cię na paliwo czyli idąc dalej na wymianę na czas podzespołów i napraw poszczególnych elementów,
    -bałagan pod kołem zapasowym (chusteczki itd) - stary to świadczy o Tobie jak dbasz o auto i jego wnętrze


    Reasumując, auto może ładne i zadbane jak piszesz natomiast te detale mogą (nie mówię że zniechęcają) ale mogą, zniechęcić kupujących, do choćby zadzwonienie czy wizyty i oględzin autka i wg mnie powinieneś je poprawić
    Druga rzecz to tło na jakim robisz fotki - wg mnie stare magazyny czy dworce czy fabryki są fajne do zdjęć na kalendarz klubowy ale na sprzedaż nie koniecznie i tu to widać po prostu jak dla mnie taki krajobraz postarza to auto a powinieneś nadać mu świeżości i zachęcić kupującego
    Tytuł ogłoszenia - jak dla mnie zbyt techniczne i przebieg też nie koniecznie w tytule



    tu masz troszkę teorii co i jak : (radze poczytać choćby dla zwiększenia wiedzy na przyszłość)

    http://www.youtube.com/watch?v=ml8tNiyRWJw

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM



    Mam nadzieje że Ci pomogłem coś i nakierowałem na niektóre rzeczy i nie traktuj tego proszę jak atak na Ciebie czy twoje auto - zresztą sam prosiłeś o sugestie


    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    napisze parę rzeczy ale się nie obrazisz - obiecaj :):):)


    z zewnątrz auto może i OK na zdjęciach w każdym razie takie wygląda ale...

    - na zdjęciu od środka przy brzegu klapy bagażnika widać - rdzę czy syf nie ważne ale no stary jak na miłośnika marki i fana BMW zapisanego na forum to moim zdaniem nie przystoi,
    - syf nad tylnymi lampami w środku,
    - koło w zapasie pęknięte - świadczy ewidentnie że nie dbasz a więc kupujący tez może pomyśleć że i o auto nie dbasz skoro masz taki zapas,
    - kierownica mocno wytarta - niby się tego nie robi ale mogłeś choć z innej perspektywy ująć by nie było to tak widoczne,
    - dywaniki zawalone - znów niedbalstwo,
    - niewątpliwej urody (oczywiście dla Ciebie) zegary - stary wywal że to bo pasuje jak świni siodło,
    - zdjęcie typowego "żyda" - czyli rezerwy - świadczy o tym kupił BMW a nie stać go na zalanie powyżej rezerwy czyli że nie stać Cię na paliwo czyli idąc dalej na wymianę na czas podzespołów i napraw poszczególnych elementów,
    -bałagan pod kołem zapasowym (chusteczki itd) - stary to świadczy o Tobie jak dbasz o auto i jego wnętrze


    Reasumując, auto może ładne i zadbane jak piszesz natomiast te detale mogą (nie mówię że zniechęcają) ale mogą, zniechęcić kupujących, do choćby zadzwonienie czy wizyty i oględzin autka i wg mnie powinieneś je poprawić
    Druga rzecz to tło na jakim robisz fotki - wg mnie stare magazyny czy dworce czy fabryki są fajne do zdjęć na kalendarz klubowy ale na sprzedaż nie koniecznie i tu to widać po prostu jak dla mnie taki krajobraz postarza to auto a powinieneś nadać mu świeżości i zachęcić kupującego
    Tytuł ogłoszenia - jak dla mnie zbyt techniczne i przebieg też nie koniecznie w tytule



    tu masz troszkę teorii co i jak : (radze poczytać choćby dla zwiększenia wiedzy na przyszłość)

    http://www.youtube.com/watch?v=ml8tNiyRWJw

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM



    Mam nadzieje że Ci pomogłem coś i nakierowałem na niektóre rzeczy i nie traktuj tego proszę jak atak na Ciebie czy twoje auto - zresztą sam prosiłeś o sugestie


    pozdrawiam
    słuszne uwagi.

    Ale w pierwszym linku jaki Adasio podałeś, padł tekst " TU PIESEK, TAM KURKA" ;) no padłem normalnie ;) ale przyznać trzeba, że gość ma racje bo czasem jak się widzi zdjęcia dodawane przez ludzi to świadczy o braku wyobraźni ;)

    Lazer popraw te rzeczy o których wspomniał Adasio a będzie o wiele lepiej ;)

    Powodzenia w sprzedaży ;)

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ
    Dzieki ADASIO za uwagi, wlasnie dlatego założyłem ten temat. Wytknąłeś rzeczy, na które ja nie zwróciłem uwagi i to poprawie.

    "niewątpliwej urody zegary" to nie mój wymysł... :P Chętnie bym zmienił tarcze jednak przeraża mnie rozbiórka zegarów, demontaż wskazówek itp...

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań

    Post

    dla mnie 4,0 (w dodatku bez TU) z manualem to świetnie połączenie i jak wiadomo nie częste w tym modelu, wdg mnie sprzedaż to jest kwestia czasu, cena jest niska (wręcz podejżanie niska) i gdybym nie kupił już swojej 7ki, mimo zdjęć itp. na pewno bym przyjechał zobaczyć. powodzenia!

    PS. drewno na konsoli środkowej jest obłędne :)
    Ostatnio edytowane przez Byczus ; 18-11-2013 o 21:21
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ
    Dzis pierwszy oglądający kupił.

    Nie lubie patrzeć jak moje auta odjezdzaja...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    142
    BMW
    jakieś tam jest :)
    Skąd
    Warszawa
    co za zalosne argumenty Adasio az glowa boli..
    gdybym nie mial obecnego autka i troche kasy wolnej napewno bym kupil ten egzemplarz.. dla mnie jest zajebisty, tylko navi 4:3 dolozyc z drewnem :)
    btw ciekawi mnie jeszcze brak przycisku ASC??

  9. #9
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Mistrzoo Zobacz posta
    co za zalosne argumenty Adasio az glowa boli..
    gdybym nie mial obecnego autka i troche kasy wolnej napewno bym kupil ten egzemplarz.. dla mnie jest zajebisty, tylko navi 4:3 dolozyc z drewnem :)
    btw ciekawi mnie jeszcze brak przycisku ASC??
    Nie z kazda teza Adasio sie zgadzam ale jest w tym tez troche racji - wskazowka poziomu paliwa na mega-lezaku nie tylko pokazuje ze wlasciciel nie ma kasy na samo tankowanie a gdzie dopiero na utrzymanie auta i daje od razu cynk na rychla smierc przytartej pompki paliwa.
    To samo zmasakrowany zapas...
    albo co jest bardzo czesto spotykane przy E38 za male opony na felgach - na bank wyciagniete gdzies ze smieci albo najtansze jakie byly w pierwszej lepszej wulkanizacji, czyli wlasciciel drutuje fure jak moze = duze wydatki na wyprowadzenie wszystkiego na prosta

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  10. #10
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Mistrzoo Zobacz posta
    co za zalosne argumenty Adasio az glowa boli..
    Polecam APAP - od Goździkowej

    A argumenty są trafne w 100% co sam autor wątku zauważył - tobie nie muszą się podobać i tyle w temacie
    Ostatnio edytowane przez ADASIO ; 22-11-2013 o 10:42
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Podobne wątki

  1. [diagnoza] korekcje wtrysków - czy jest coś nie tak?
    Przez Bartos w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 18:14
  2. [skrzynia] Coś nie tak ze wstecznym w 735
    Przez ManiacDrifting w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 12:07
  3. Co z nią nie tak ?
    Przez buju2 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 28-05-2011, 10:55
  4. [audio] Coś nie tak z radiem
    Przez maciek266 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 12:55
  5. [ elektryka] coś nie tak z lampami
    Przez Kempes w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-08-2007, 18:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •