Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: 740i manual - czy coś z nią nie tak?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ

    Post 740i manual - czy coś z nią nie tak?

    Podaje link do mojego ogłoszenia :

    http://allegro.pl/bmw-740i-v8-manual...718664692.html

    Czy patrząc na zdjęcia coś jest z tym moim autem nie tak, że nie ma zainteresowania?
    Cena wydaje mi się atrakcyjna i tak już obniżyłem sporo, wyświetleń niby dużo a cisza...

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    1,308
    BMW
    było e32 735 1986r lpg e34 535i lpg 1991,730v8 manual 1992_sekwencja jest BMW e32 735is Italian milf
    Skąd
    rogi/krosno
    taki samochód nie sprzeda ci się szybko,musi trafić na osobe która właśnie szuka takiego modelu z taką motorownią a to niestety trwa pzdr.:)

  3. #3
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    napisze parę rzeczy ale się nie obrazisz - obiecaj :):):)


    z zewnątrz auto może i OK na zdjęciach w każdym razie takie wygląda ale...

    - na zdjęciu od środka przy brzegu klapy bagażnika widać - rdzę czy syf nie ważne ale no stary jak na miłośnika marki i fana BMW zapisanego na forum to moim zdaniem nie przystoi,
    - syf nad tylnymi lampami w środku,
    - koło w zapasie pęknięte - świadczy ewidentnie że nie dbasz a więc kupujący tez może pomyśleć że i o auto nie dbasz skoro masz taki zapas,
    - kierownica mocno wytarta - niby się tego nie robi ale mogłeś choć z innej perspektywy ująć by nie było to tak widoczne,
    - dywaniki zawalone - znów niedbalstwo,
    - niewątpliwej urody (oczywiście dla Ciebie) zegary - stary wywal że to bo pasuje jak świni siodło,
    - zdjęcie typowego "żyda" - czyli rezerwy - świadczy o tym kupił BMW a nie stać go na zalanie powyżej rezerwy czyli że nie stać Cię na paliwo czyli idąc dalej na wymianę na czas podzespołów i napraw poszczególnych elementów,
    -bałagan pod kołem zapasowym (chusteczki itd) - stary to świadczy o Tobie jak dbasz o auto i jego wnętrze


    Reasumując, auto może ładne i zadbane jak piszesz natomiast te detale mogą (nie mówię że zniechęcają) ale mogą, zniechęcić kupujących, do choćby zadzwonienie czy wizyty i oględzin autka i wg mnie powinieneś je poprawić
    Druga rzecz to tło na jakim robisz fotki - wg mnie stare magazyny czy dworce czy fabryki są fajne do zdjęć na kalendarz klubowy ale na sprzedaż nie koniecznie i tu to widać po prostu jak dla mnie taki krajobraz postarza to auto a powinieneś nadać mu świeżości i zachęcić kupującego
    Tytuł ogłoszenia - jak dla mnie zbyt techniczne i przebieg też nie koniecznie w tytule



    tu masz troszkę teorii co i jak : (radze poczytać choćby dla zwiększenia wiedzy na przyszłość)

    http://www.youtube.com/watch?v=ml8tNiyRWJw

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM



    Mam nadzieje że Ci pomogłem coś i nakierowałem na niektóre rzeczy i nie traktuj tego proszę jak atak na Ciebie czy twoje auto - zresztą sam prosiłeś o sugestie


    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ
    Dzieki ADASIO za uwagi, wlasnie dlatego założyłem ten temat. Wytknąłeś rzeczy, na które ja nie zwróciłem uwagi i to poprawie.

    "niewątpliwej urody zegary" to nie mój wymysł... :P Chętnie bym zmienił tarcze jednak przeraża mnie rozbiórka zegarów, demontaż wskazówek itp...

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta
    napisze parę rzeczy ale się nie obrazisz - obiecaj :):):)


    z zewnątrz auto może i OK na zdjęciach w każdym razie takie wygląda ale...

    - na zdjęciu od środka przy brzegu klapy bagażnika widać - rdzę czy syf nie ważne ale no stary jak na miłośnika marki i fana BMW zapisanego na forum to moim zdaniem nie przystoi,
    - syf nad tylnymi lampami w środku,
    - koło w zapasie pęknięte - świadczy ewidentnie że nie dbasz a więc kupujący tez może pomyśleć że i o auto nie dbasz skoro masz taki zapas,
    - kierownica mocno wytarta - niby się tego nie robi ale mogłeś choć z innej perspektywy ująć by nie było to tak widoczne,
    - dywaniki zawalone - znów niedbalstwo,
    - niewątpliwej urody (oczywiście dla Ciebie) zegary - stary wywal że to bo pasuje jak świni siodło,
    - zdjęcie typowego "żyda" - czyli rezerwy - świadczy o tym kupił BMW a nie stać go na zalanie powyżej rezerwy czyli że nie stać Cię na paliwo czyli idąc dalej na wymianę na czas podzespołów i napraw poszczególnych elementów,
    -bałagan pod kołem zapasowym (chusteczki itd) - stary to świadczy o Tobie jak dbasz o auto i jego wnętrze


    Reasumując, auto może ładne i zadbane jak piszesz natomiast te detale mogą (nie mówię że zniechęcają) ale mogą, zniechęcić kupujących, do choćby zadzwonienie czy wizyty i oględzin autka i wg mnie powinieneś je poprawić
    Druga rzecz to tło na jakim robisz fotki - wg mnie stare magazyny czy dworce czy fabryki są fajne do zdjęć na kalendarz klubowy ale na sprzedaż nie koniecznie i tu to widać po prostu jak dla mnie taki krajobraz postarza to auto a powinieneś nadać mu świeżości i zachęcić kupującego
    Tytuł ogłoszenia - jak dla mnie zbyt techniczne i przebieg też nie koniecznie w tytule



    tu masz troszkę teorii co i jak : (radze poczytać choćby dla zwiększenia wiedzy na przyszłość)

    http://www.youtube.com/watch?v=ml8tNiyRWJw

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM

    http://www.youtube.com/watch?v=DyGvVk_BEOM



    Mam nadzieje że Ci pomogłem coś i nakierowałem na niektóre rzeczy i nie traktuj tego proszę jak atak na Ciebie czy twoje auto - zresztą sam prosiłeś o sugestie


    pozdrawiam
    słuszne uwagi.

    Ale w pierwszym linku jaki Adasio podałeś, padł tekst " TU PIESEK, TAM KURKA" ;) no padłem normalnie ;) ale przyznać trzeba, że gość ma racje bo czasem jak się widzi zdjęcia dodawane przez ludzi to świadczy o braku wyobraźni ;)

    Lazer popraw te rzeczy o których wspomniał Adasio a będzie o wiele lepiej ;)

    Powodzenia w sprzedaży ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Byczus
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    495
    BMW
    E39 530dAT, E32 730i V8 manual
    Skąd
    Poznań

    Post

    dla mnie 4,0 (w dodatku bez TU) z manualem to świetnie połączenie i jak wiadomo nie częste w tym modelu, wdg mnie sprzedaż to jest kwestia czasu, cena jest niska (wręcz podejżanie niska) i gdybym nie kupił już swojej 7ki, mimo zdjęć itp. na pewno bym przyjechał zobaczyć. powodzenia!

    PS. drewno na konsoli środkowej jest obłędne :)
    Ostatnio edytowane przez Byczus ; 18-11-2013 o 21:21
    Jest BMW E39 530dA Touring 2001r.


    Jest BMW E32 730i V8 manual 1992r.



    Było BMW E34 525i manual 1991r.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    31
    BMW
    740i e38 manual
    Skąd
    BZ
    Dzis pierwszy oglądający kupił.

    Nie lubie patrzeć jak moje auta odjezdzaja...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    142
    BMW
    jakieś tam jest :)
    Skąd
    Warszawa
    co za zalosne argumenty Adasio az glowa boli..
    gdybym nie mial obecnego autka i troche kasy wolnej napewno bym kupil ten egzemplarz.. dla mnie jest zajebisty, tylko navi 4:3 dolozyc z drewnem :)
    btw ciekawi mnie jeszcze brak przycisku ASC??

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    35
    BMW
    E34 535
    Skąd
    Przasnysz
    akurat nie ma w tym aucie ASC - ot i tyle :)

  10. #10
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez moryciaty Zobacz posta
    akurat nie ma w tym aucie ASC - ot i tyle :)
    Za to jest zapewne szpera 25% tylnego mostu (prawdziwy bialy kruk w E38)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Podobne wątki

  1. [diagnoza] korekcje wtrysków - czy jest coś nie tak?
    Przez Bartos w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 18:14
  2. [skrzynia] Coś nie tak ze wstecznym w 735
    Przez ManiacDrifting w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 12:07
  3. Co z nią nie tak ?
    Przez buju2 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 28-05-2011, 10:55
  4. [audio] Coś nie tak z radiem
    Przez maciek266 w dziale Diagnostyka / AUDIO / VIDEO / NAVI
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 12:55
  5. [ elektryka] coś nie tak z lampami
    Przez Kempes w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-08-2007, 18:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •