Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: witam

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar dawca318is
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    58
    BMW
    e30 318is '90; e34 535i '90; F01 740d '10
    Skąd
    śląsk, bytom

    Talking witam

    Hej . Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych - jak ja ;-)

  2. #2
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    W I T A M :)


    a może tak coś o sobie, o aucie i jakieś zdjęcia??
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    142
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Trójmiasto
    Przybywa nam F01 na forum, ale nikt nie chce się pochwalić fotkami :D
    Witam :) Napisz coś o aucie, jak wygląda eksploatacja, porównanie z poprzednimi modelami itp... :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar dawca318is
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    58
    BMW
    e30 318is '90; e34 535i '90; F01 740d '10
    Skąd
    śląsk, bytom
    Wybaczcie , czasu za dużo dzisiaj nie było żeby sie bardziej rozpisać . No to po kolei . Jestem zwykłym ludziem który zakochał sie kiedyś w bmw i tak zostało - mimo że ujeżdzałem wszystkie możliwe marki - to moje e34 i e30 które nabyłem w 2006 roku - nadal stoja u mnie w pracy w ogrzewanej hali i czasami nimi smigam . ale rodzinka sie powiekszyła - wiec uznałem ze z tylu musi być wiecej miejsca . poczatkowo chciałem F10 lub F11 - ale jak "Ją" zobaczyłem na niemieckiem mobile.de to wiedziałem że czekała na mnie i nastepnego dnia byłem pod hanoverem . co do samochodu - 740 d z 2010 roku , w M pakiecie w pełnym indywidualu , włącznie z jedynym kolorem z wszystkich siódemek o oznaczeniu F 01 . Pierwszy właściciel poszedł po bandzie i zażyczył sobie kolor jaki nie był oferowany w eFkach przed liftem , zreszta te poliftowe maja coś zbliżonego , ale w innym odcieniu . W BMW w Hanoverze nawet nie potrafili mi określić tego koloru , przepraszając mnie że nie są w stanie mi polakierować czujnika parkowania bo nie maja takiego lakiernika który by to dobrał - bo podobno to jest "sondercolor". Co do wyposażenia to pierwszy właściciel też chyba uznał za punkt honoru zaznaczyć wszystkie opcje w konfiguratorze. jedno czego tam brakuje to elektrycznie regulowanych foteli tylnych . A tak jest można powiedzieć maks . Faktura zakupowa z lipca 2010 wystawiona przez BMW Niederlassung Bremen opiewa na 156 tyś euro . kupiłem to z przebiegiem 167 tyś kilometrów i poczułem sie jakbym złapał Pana boga za nogi . jak tylko zjechałem do polski to w serwisie bmw w gliwicach zrobiłem pełny serwis olejowy i filtrowy , wlącznie ze skrzynia biegów . koszt nie wielki bo za wszystko z wgraniem "polskiego" i nowymi mapami dałem 6 klocków . czyli jak na takie auto i autoryzowana stację - nawet, nawet . co do jazdy ............................... no co będe Panowie mówił . jeżdziłem e38 , jeżdziłem e65 . wszystkie siódemki to swego rodzaju klasa sama dla siebie . subiektywnie - mam wrażenie że lepiej sie jezdzi na emowskich dwudziestkach z ogumieniem letnim , nawet przy niskich temperaturach niż na zimowych dziewiętnastkach pirelli . spalanie nie jest priorytetem w kosztach utrzymania - ale tak żeby zaspokoić ciekawość - jazda po niemieckich autostradach - tak miedzy 130 a 254 - dystans 600 km - średnie spalanie 10,5 litra - spokojna jazda z rodzinka . ze ślaska do radomia - czyli żadnej ostrej jazdy - średnio 8 litrów . miasto kolo 11 litrów . mozna powiedzieć że juz ją trochę wytestowałem bo mimo posiadania jej 3 tygodnie zrobiłem juz 5 tyś km . ale takie przebiegi u mnie to raczej norma . co do zdjęć -to dla zainteresowanych - prosze o przesłanie na priv adresów email - to prześlę na pocztę - bo nawet nie wiej jak to tu powklejac . pozdrawiam i wszystkim życzę podobnej zabawki
    p.s. za literówki z góry przepraszam

  5. #5
    Vip Vip Awatar Ronin
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,080
    BMW
    E38 730d E61 525d
    Skąd
    ( S I )
    Witam Sąsiada! Oj, chyba będziemy postulować o spota, żeby oczy nacieszyć :D

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Witaj, no powiem Ci że taki gruby przeskok z E 30 lub 34 na F 01. Pzdr.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Witam serdecznie ;)) Paleta efek sie nam powiększa niemiłosiernie -super;) Pozdrawiam i szerokości !!!;)ps .nie ukrywam ciekawości do obejrzenia zdj;))

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    142
    BMW
    e38 728iA
    Skąd
    Trójmiasto
    I pięknie :)
    Bardzo fajny post. Cieszy mnie to, że mamy na forum aktywnego, rzeczowo wypowiadającego się użytkownika F01 :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar PaweliGosia
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    454
    BMW
    S8 D2, W221 S500
    Skąd
    Bydgoszcz
    witam, gratulacje zakupu F

  10. #10
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy kolejną Efkę ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •