Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Mateo39 wita wszystkich serdecznie :-)

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    10
    Marze o takim scenariuszu gdzie pod moim domem stoi przynajmniej jedno z Twoich aut. Bardzo ładnie

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    Witaj Mateo39... właśnie wacham się przed wyborem e38 a e65.. Co byś polecił..??
    Witaj Kronos...
    Ciężko mi dać Ci jednoznaczną radę. E65 to auto dużo nowocześniejsze i bardziej skomplikowane, a co za tym idzie bardziej problematyczne w obsłudze. Np. w mojej któregoś dnia zapalił się komunikat: STOP! otwarta maska - ryzyko wypadku! Ostro wyhamowałem, zjechałem na pobocze, sprawdzam maskę - zamknięta. Gonię do serwisu i opisuję, co się stało - a gość z szerokim uśmiechem: -Panie, "ten typ tak ma" i czasem się ta kontrolka zapala ot, tak... Więcej się taki incydent nie powtórzył, ale do przyjemności taki komunikat nie należy (zwłaszcza jak jedziesz 180 km/h) :-)
    E38 (mimo, że mam ją sporo dłużej) nigdy sobie ze mnie tak nie żartowała :-)
    Więcej elektroniki - więcej problemów. Takie moje zdanie.
    Ale z drugiej strony - 6 biegowy steptronic, dynamic drive, DTC - to rzeczy których w E38 szukać na próżno - a dają tyle "frajdy z jazdy"
    Pozdrawiam
    Ludzie dzielą się na miłośników BMW i osoby skrzywdzone przez los...

  3. #13
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Fajnie wyglądają te dwie siudemy koło siebie. Mateo mam nadzieje , że jak będzie zlot na Śląsku to wpadniesz (nie ważne którą aby siudemą) ! :-)
    Pić trzeba ! Jeść można !

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    32
    Cytat Zamieszczone przez olejus
    Fajnie wyglądają te dwie siudemy koło siebie. Mateo mam nadzieje , że jak będzie zlot na Śląsku to wpadniesz (nie ważne którą aby siudemą) ! :-)
    Jak tylko czas pozwoli, wpadnę :-)

    Pozdrawiam
    Ludzie dzielą się na miłośników BMW i osoby skrzywdzone przez los...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •