Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: Przebieg MB W140

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chytrusek
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    889
    BMW
    e38 740 M62B44
    Skąd
    Krasnystaw
    Spójrzcie na ten http://tablica.pl/oferta/mercedes-lo...5-ID4Ac87.html
    Tylko ta moc w 5-ciolitrowym silniku - 240 KM ;-) (może to na jeden rząd cylindrów w Brabusie ?)

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Wszystko jest ok,pomylił kw z km :)
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Martynka
    Dołączył
    Dec 2013
    Posty
    1,232
    BMW
    735 iL
    Skąd
    Zabrze
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny Zobacz posta
    Martynka, wlasnie Cie podejrzewa?em o ruch w strone W140, mimo ?e si? nie znamy, zapal do RRC kierunkuje upodobania w te strony.
    Szczerze, fakt, szukałem długo MB w S ale... W126 tylko że albo złom albo cena z kosmosu, niestety W140 wygląda jak kupa czegoś nieokreślonego, mnie się nie podoba bryła rozmyta, zero charakteru, auto kobylaste bez wyrazu, nawet kanciate Audi V8 z epoki bije W140 dla mnie na głowę choć technologicznie jest daleko do tyłu. Jak mówiłem, wziąłbym jako eksperyment, nie do jazdy z rodziną lecz raczej żeby go rozłożyć na części :) zresztą podobnie jak RRC uwielbiam, wręcz kocham, to jest ten kształt, ta forma, zresztą doceniona skoro jako jedyny pojazd na świecie stoi jako eksponat w muzeum w louvre ale już P38 mi nie leży.

    Podobnie E32 cudo a już E38 na przykład mnie nie kręci, jak cała tamta generacja BMW ze znienawidzonym przeze mnie E36 na czele.
    Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem...

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    137
    BMW
    E38 M60 3.0 + LPG
    Skąd
    Zamość
    Mogę powiedzieć parę słów o Mercedesie bo przed E38 miałem W124 300CE. Potwierdzam ich pancerność. Nie faworyzuje MB nad BMW, to dwa inne światy aczkolwiek nieodbiegające od siebie zbytnio. Jakość i dopracowanie aut z tamtych lat widać po naszych BMW. Każda śrubka, plaskich, skóra czy drewno jest wypieszczone co suma sumarum tworzy auto, którym jak się go poszanuje będą jeździć nasze dzieci / wnuki. O autach z teraz obawiał bym się mówić takich stwierdzeń - czas pokaże.

    Co do W140 - o mało nie kupiłem. S500 + lpg z 1992 r. od znajomego ale zmienił zdanie i dalej jeździ. Komfort jazdy, niezawodność, bezpieczeństwo - to co ja oczekuje od auta i co znajduje w E38. Koszt utrzymania nie jest jakiś tragiczny ale nie jest to Opel Astra 1995 rok czy coś w ten deseń. Nie ma sie też co czarować, że za cenę 7 000 zł nie znajdziemy lalki a jedynie przeciętne auto - niekoniecznie zakatowane. Należy zwrócić uwagę przy zakupie na skrzynie biegów. Czy właściciel cokolwiek wie na jej temat (wymiana oleju) bo jeśli jest zaniedbana to jest to wydatek w granicach 20% wartości auta. Silniki są na prawdę mocne. Decydował bym się na V8 (4.2 ; 5.0) bo mniejsze palą niewiele mniej a jednak nie ma tego czegoś. Dźwiek V8 Merca jest milszy dla ucha od BMW w moim odczuciu.

    Mam znajomego fanatyka MB i jeśli ktoś miał by potrzebę oceny auta po samych zdjęciach to proszę o PW. Gość potrafi na tej podstawie powiedzieć wiele o aucie.

    zdravim P!

  5. #35
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez marek1132 Zobacz posta
    Wszystko jest ok,pomylił kw z km :)
    Niech mnie poprawią fani gwiazdy, ale coś nie wszystko w tym Brabusie ok.

    Jak się spojrzy na ten środek to jest to taki INDY Wi DUAL że oko wypada. Dywan w bananie do czarnych foteli, niech będzie że jest ok, może ktoś zamówił, na przykładzie BMW widać że można było, niech by to było jakieś tam Avangarde czy cokolwiek.

    Ale kurde pasy z wersji banan do czarnych plastików i czarne boczki z górą deski lawenda czy mocca (cokolwiek to tam jest) to paw jakich mało.

    Zgodzę się że we wnętrzu two-tone będzie spód deski jasny i góra czarna, tak jak nawet lewarki i kierownice obszywane były w dwóch tonacjach, ale w tym aucie NIC sie nie zgadza. Myślę że ktoś z doświadczeniem w W140 wypatrzy tu więcej kwiatków. Doklejana deseczka na górze konsoli drze się z kilometra, szyba z wersji z czujnikiem deszczu a na konsoli nie ma nawet włączników do grzania foteli.

    Jak już ma być locha do dychy i to jakaś porobiona, to czemu nikt nie wyciąga takich aut:

    http://allegro.pl/mercedes-benz-s-w1...844526867.html
    Czarne e32 w benzynie!


  6. #36
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Cytat Zamieszczone przez chytrusek Zobacz posta
    Spójrzcie na ten http://tablica.pl/oferta/mercedes-lo...5-ID4Ac87.html
    Tylko ta moc w 5-ciolitrowym silniku - 240 KM ;-) (może to na jeden rząd cylindrów w Brabusie ?)
    Jak na moje oko to przerobiony anglik, zobaczcie na lewarek zmiany biegow, do tego sterowanie lusterek po innej stronie niz w wersji europa, zaglowki od w220, przednie fotele od CL-a, poza tym to auto nigdy nie stalo obok brabusa.
    A co do tego 6.9 to watpie, ze jest tam taki silnik-na pewno nie za taka kase.

  7. #37
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Utrzymując ton tego wątku:

    http://otomoto.pl/mercedes-benz-s-60...C31760721.html

    S600 z lodóweczką w gazie za 8 tys, nieczęsty widok
    Czarne e32 w benzynie!


  8. #38
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2013
    Posty
    1,569
    BMW
    E38 750i 1997 rok
    Skąd
    Opolskie
    Ciekawe czy to w ogole jezdzi hehe-wg mnie staneloby w drodze powrotnej do domu.S600 za 8 tys dobry zart.

  9. #39
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    I skąd wiesz ze ma lodówkę?

    Każda S600 miało?

    Jak dla mnie tez padło niezłe
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik Awatar arturo193
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    2,178
    BMW
    W planach E38 750i
    Skąd
    Norwegia
    Kupować S600 i gazować...przecież tam pod maską nie ma już miejsca na takie rzeczy...Jak ktoś kupi tą gazownię z 8 tyś to wsadzi w najbliższym czasie 16 tyś...
    Volvo V70 T5 2.3 turbo 250KM 2002,Mercedes CLS 500 2005,Honda CRv 2.0 2007,BMW X5 4.4 2001...

Podobne wątki

  1. Mercedes w140 S500
    Przez buju2 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 175
    Ostatni post / autor: 06-08-2014, 21:22
  2. w140 S klasse w cenie 190
    Przez slowik871 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 15:17
  3. W140 s600
    Przez koNik_N w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 98
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 13:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •