Witam wszystkich!
Moją e32 (m30b30 1991' automat) weekendowo poruszam się od września 2012.
Często korzystałem z porad na forum jednak dopiero teraz odważyłem się przedstawić moją błyszczącą 730:) Auto kupiłem od znajomego. Uznałem że jest godne zainwestowania w nie, jego największym plusem były w miarę oryginalny stan i bezwypadkowość oraz to, że znam cała historie tego auta.
Od zeszłego roku musiałem się zmierzyć z szeregiem bolączek jakie gnębiły mój egzemplarz ponieważ poprzedni właściciel nie specjalnie o nią dbał.
Ingerencji wymagał praktycznie każdy z układów w tym aucie od zawieszenia przez układ chłodzenia układ elektryczny, paliwowy po dolot + rekonstrukcja wnętrza całkowicie zniszczonego przez nagrzewnice i filtr kabinowy który przez ponad 3 lata trzymał wilgoć w kabinie, co przyczyniło się całkowicie do jego rozpadu.
Jednak dzięki podpowiedzią z forum własnemu wkładowi pracy i rozsądnemu mechanikowi który również posiadał e32 udało się to zrobić nie przerastającym mnie nakładem pieniężnym:)
Wcześniej miałem kilka e34 oraz e36 ale żaden z tych modeli tak nie oczarował mnie swoim wdziękiem oraz komforem.
Tak po krótce to było by wszystko, mam nadzieję że doświadczenie jakie zdobyłem podczas wszelakich napraw mojego e32 będzie w stanie pomóc innym użytkownikom.
Poniżej dodaje kilka fotek abyście również mogli obejrzeć i ocenić moją 730i