Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: [e38] Witam, Bartek z Gdyni

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Bartek w takim razie ciesz się 7er jak tylko możesz. Życzę Ci bez awaryjnej jazdy. Pzdr.

  2. #22
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez BartekGdynia Zobacz posta
    Cześć!
    Także jestem nowym użytkownikiem 7er!!
    Może od początku. Umówiliśmy się z Panem w połowie drogi , na zjeździe z autostrady na Pelplin. Dojechałem delikatnie spoźniony, gdyż zapodziałem dokumentacje od instalacji gazu w VW. Podjeżdzam, a tak wysiada dwóch rosłych Panów ( aby nie nazwać koksów) z uśmiechem na twarzy. Krótka rozmowa, kilka zdań i okazuje się iż Panowie przesympatyczni Panowie, którzy mało mają z stereotypem "koksa". Zaczynamy oględziny jednego i drugiego auta.. Najpierw VW. Przejazd satysfakcjonuje Pana, także pora na 7er. Zaczynam oglądać i już w duszy mówię sobie "dzięki Bogu, że jednak nie odżuciłem auta po oglądnieciu kijowych zdjęć". Na pierwszy rzut oka auto zadbane. Pan nie palący, silnik chodzi dosyć spokojnie, trzyma obroty, odpalił na dotyk a sam wygląda auta oceniam na "dobry +" . Także wybrałem się przejechać i okazuje się, że auto wybiera nierówności wręcz idealnie, silnik zbiera się bardzo dobrze a skrzynia zmienia biegi płynnie... uff, chodź raz ktoś nie kłamał przez telefon. Pan zdradza mi, iż zmienione są światła tylnie, przednie kierunki oraz przeciwmgielne na przyciemniane - wszystko gra ze sobą !! Zaczynamy dłuższą pogawędkę o autach i Pan zasypuje mnie ilością wymienonych rzeczy, na co przedstawia odpowiednie faktury!! Wow! Nie spotkałem się dawno z tak kompetentnym sprzedawcą. Wkońcu, po ponad 2 godzinnych oględzinach ustalamy warunki i zaczynam wypisywać umowę. Proszę właściciela o dowód a tu niespodzianka.... okazuje się, iż właściciel zapomniał portfela z domu!! Noooo nieeee!! hahaha! Krótki telefon do córki, okazuje się iż dokumenty pięknie leżą na stole... masakra!! Chwila namysłu i Pan bezproblemowo stwierdza abyśmy pojechali do niego szybko i wrócili na miejsce dokończyć formalności. Wskakujemy do BMki i w drogę! Całą drogę Pan opowiada mi o aucie co działa, co wymieniał, ile Pali a auto bezproblemowo dochodzi do 160 hm/h @ niecałe 3000rmp ( to tak jak w moim 5er 3.d) co było dla mnie zaskoczeniem! Zero zbędnych wibracji, zero luzów, zero stuków. Pokonujemy autostradę w ekspresowym tępie docieramy na miejsce i finalizujemy tranzakcję!! Auto poprostu działa!!!! Jestem w miłym szoku, gdyż w życiu nie powiedział bym iż to 94 rok! Oczywiście, aby nie było tak słodko jest kilka małych niedociągnięć, i rzeczy które trzeba by sprawdzić - ale na dzień dzisiejszy wiem, że dokonałem słusznego wyboru. Także utwierdza mnie to, iż nie zawsze zdjęcia oddają faktyczny stan.
    Myślę, iż teraz pora abym pokazał auto z jakąś galerią!!
    Pozdrawiam
    Bartek
    GRATKI no i zrób zdjęcia tego auta w normalnych warunkach i nie bułka z masłem ale chociaż jakimś normalnym pstrykadłem

    PS
    jedyne czego mi brakuje w tym opisie ,to że córeczce wpadłeś w oko i oprócz BMW masz tez nowa laskę hehehehe
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  3. #23
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO Zobacz posta

    PS
    jedyne czego mi brakuje w tym opisie ,to że córeczce wpadłeś w oko i oprócz BMW masz tez nowa laskę hehehehe
    Pomyślałem o czyms podobnym ....;) Ciekawy jestem tego autka na normalnych fotach .

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

Podobne wątki

  1. [E65/66] Witam z Gdyni- 750li
    Przez rafa1504 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-07-2012, 22:00
  2. [E38] 750iL z Gdyni
    Przez jonash w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-08-2011, 14:41
  3. Bartek z Warszawy - Witam!
    Przez BarteqMW w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 30-08-2010, 22:39
  4. Bartek wita!
    Przez yo87 w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-03-2009, 15:31
  5. BMW [E38] 730D '2001 - Bartek wita :)
    Przez graber w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 03-02-2008, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •