Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: gdzie wypożyczalnia samochodów.Potrzebne BMW e38

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice

    gdzie wypożyczalnia samochodów.Potrzebne BMW e38

    Witam. Polecili mi abym na tym forum zapytał.Czy ktoś wie gdzie w trójmieście albo okolicach jest wypożyczalnia samochodów gdzie by mieli e38? I ile mniej więcej to kosztuje?
    Bo jest taka sprawa ze chciałbym moją Ukochaną prosić o rękę i wpadłem na genialny pomysł żeby zamiast moim compaktem podjechać po nią naszą ulubioną 7emą. Chce żeby ten dzień był bardzo wyjątkowy i myślę że to będzie dla niej super niespodzianka

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Ty lepiej pomyśl gdzie to zrobić :) jakaś plaza o zachodzie słońca czy cuś :) chyba ,że w aucie chcesz to zrobić :) :P takie moje zdanie - nie ważne czym podjedziesz - ważniejsze dla niej będzie to jak to zrobisz :)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa
    Wypożyczalnie zazwyczaj dysponują nowymi samochodami, więc z wypożyczeniem E38 możesz mieć problem...Prędzej już E66... ;)
    A najlepiej po prostu sprzedaj Compacta i kup E38, przewiąż je czerwoną kokardą i podjedż pod jej dom, wtedy dopiero zrobisz na niej wrażenie... ;)

  4. #4
    Dokładnie. W wypożyczalniach mają generalnie nowe samochody (max do 2 lat lub 50-80tyś przebiegu- mówię o co większych i szanujących się firmach typu Hertz). E38 możesz szukać tylko po prywatnych, ale to jak szukanie igły w stogu... generalnie marne szanse. W czerwcu potrzebowałem na gwałt auta na 4 dni i prywatne wypożyczalnie oferowały mi wynalazki typu mondeo z 95 roku albo BMW E30- pozostawię to bez komentarza. Tak wiec ja bym generalnie nie liczył na to że znajdziesz E38 do wypożyczenia. Można próbować przez allegro szukając aut do ślubu, no ale to raczej z kierowcą bys dostał. A najprościej kupić własne :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    kurcze sa jeszcze romantyczni faceci na tym swiecie.
    trzymam kciuki
    super

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja mogę dać Ci namiar na gościa co moze jako kierowca z Tobą pojechać ale E65 - chyba ze dobrze zagadasz to srebrną E38 też skołuje - ale będziesz miał koszta i na pewno Ci jej nie pożyczy :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Dzieki Casi123 :] Z miłą chęcią bym kupił e38 ale z kasa na nią na razie ciężko.A za kase po Compakcie to ja e38 nie dostane raczej :? Coś czuje ze mój pomysł nie wypali :? Dobrze że chociaż Compacta mam.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    2,061
    BMW
    750iL
    Skąd
    UK
    Eee a nie możesz poszukać w zakładce "użytkownicy" kogoś z 7er kto mieszka blisko Ciebie i zagadać z nim? :) Jak nie z życzliwości to chociaż za kasę napewno ktoś Ci pozyczy!!

    gdzie są Chojnice?

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ja w gdańsku potrzebuje tego auta a nie u mnie w mieście.Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ktoś chciał pożyczyć swoją siódemę :/ Wiadomo że za kasę ale nawet za to kto by pożyczył.

  10. #10
    Moją byś musiał kupić ;D

    Pożyczyć na bank nie .. Ale wynająć auto z kierowcą na pewno chętny by się znalazł
    Jak na górze tak na Dole , Jak w środku tak na zewnątrz..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •