Strona 3 z 174 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1743

Wątek: Warszawskie spoty 7er.pl

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Inicjatywa spotów samych 7er jak najbardziej jest ok...Ja się piszę na 100%. Co do czwartku to tyram do 22 i pewnie nie da się tak późno nic ogarnąć. Jednak trzeba próbować się spotykać. Tylko musimy się bardziej starać bo powiem Wam że w Wawie jest ciężko coś ogarnąć. Ja zacząłem jeździć na spoty BKW bo u nas była totalna cisza. Podsumowując podtrzymujmy ten wątek a może w końcu same Siódemy spocą się w Wawie.

  2. #2
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    To źle zabrzmi o mnie, ale niestety - muszę zmienić plany i na ten czwartek również odpadam, więc cóż - planujemy od przyszłego tygodnia ;)
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez Patromierz Zobacz posta
    To źle zabrzmi o mnie, ale niestety - muszę zmienić plany i na ten czwartek również odpadam, więc cóż - planujemy od przyszłego tygodnia ;)
    Dlatego zapraszam na spocik do BKW . Na Kawkę jakąś się skoczy itp :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Wspólnymi siłami na 100% uda nam się ogarnąć cykliczne spoty. Podejrzewam, że z Wawy i okolic jest sporo forumowiczów, więc trzeba tylko rozpocząć i z czasem powinno być tylko lepiej, jeśli chodzi o frekwencję.
    A spotkanie kilku - kilkunastu 7er może być również interesujące dla osób postronnych :-)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Jeżeli mamy coś działać w przyszłym tygodniu to zacznijmy ustalać już coś teraz bo inaczej wyjdzie jak zawsze czyli du....
    Po 1: godzina 20 powinna być ok,
    po 2: miejsce Stadion Narodowy powinien być ok (mnóstwo miejsca, sporo światła) w razie deszczu można się z stamtąd gdzieś przemieścić,
    po 3: dzień do ustalenia między nami (dlatego trzeba o tym pisać już od dzisiaj żeby każdy mógł plany życiowe dostosować) i napisać co mu pasuje....
    Wiem że chcemy żeby były to autonomiczne spoty 7er (ja też chcę na 100%) ale może na ten pierwszy raz dojechać do BKW i tam się poznać i zacząć ustalenie tylko dla 7er. Takie mam przemyślenia....

    Piszcie co Wy myślicie....to może w Wawie coś się ruszy. Pzdr.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Dlatego też zapraszam was na spoty BKW.
    Tak jak Mario napisał raz był incydent z idiotą który został wyrzucony z klubu ale ogólnie dbamy o to aby nie było takich incydentów.
    Dzięki za zaproszenie, ale chwilowo nie skorzystam.
    Co prawda nie byłem nigdy na spocie BKW, natomiast w sieci jest kilka filmików, więc można sobie obejrzeć. Poza tym słyszałem od innych trochę opowiadań o tych spotkaniach. Klimat palenia gumy i szeroko pojętego dresiarstwa (jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam, jest to moja opinia) średnio mi pasuje, dlatego wolę zostać w domu albo samemu jechać na przejażdżkę 7er.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Dzięki za zaproszenie, ale chwilowo nie skorzystam.
    Co prawda nie byłem nigdy na spocie BKW, natomiast w sieci jest kilka filmików, więc można sobie obejrzeć. Poza tym słyszałem od innych trochę opowiadań o tych spotkaniach. Klimat palenia gumy i szeroko pojętego dresiarstwa (jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam, jest to moja opinia) średnio mi pasuje, dlatego wolę zostać w domu albo samemu jechać na przejażdżkę 7er.
    Przykro mi Kuba ,że tak mówisz o klubie o którym nie masz zielonego pojęcia i nie znasz ludzi - oczywiście znamy opinie o nas a tworzą je osoby które zostały karnie wyrzucone właśnie za upalanie i robienie zamętu . Część osób wpada do nas na spoty - min. Kivi i mają inne zdanie ;) .

    Ja również jestem chętny na spoty 7er - ale organizator ich i ludzie z wawy powinni się jasno określić czy wpadają czy nie . Bo nie raz starałem się coś zorganizować a nic z tego nie wyszło .

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    Przykro mi Kuba ,że tak mówisz o klubie o którym nie masz zielonego pojęcia i nie znasz ludzi - oczywiście znamy opinie o nas a tworzą je osoby które zostały karnie wyrzucone właśnie za upalanie i robienie zamętu . Część osób wpada do nas na spoty - min. Kivi i mają inne zdanie ;)
    Akurat te osoby z którymi rozmawiałem nie zostały wyrzucone bo nie mają takich zapędów.

    Zresztą w sieci są filmiki, które mówią same za siebie. Każdy może obejrzeć i wyrobić sobie zdanie

    http://www.youtube.com/watch?v=MsQVPfeUQ_Y

    jasno widać że upalanie jest ważnym elementem spotkania. Mnie takie coś odrzuca natychmiast.

    To jest propagowanie jak najgorszego wizerunku marki i osób jeżdżących BMW. A potem się wszyscy dziwią, że jest taka a nie inna opinia.... Nie wiem czemu się dziwić...
    Ostatnio edytowane przez qba ; 07-11-2013 o 13:31

  9. #9
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Jeśli chodzi o przyszły tydzień to ja jestem za środą lub piątkiem.
    A co do spotkań BKW....byłem raz i powiem, że było całkiem sympatycznie, ale niestety klimat zupełnie inny niż spoty 7er. Także ja jestem jak najbardziej za częstszymi "naszymi" spotami.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat BKW ( bo wiesz chyba, że to mój klub) i nadal twierdzę, że nie masz pojęcia o klubie :) tak więc koniec OT i organizujcie spoty 7er :), bo chętnie wpadnę :)

Podobne wątki

  1. Śląskie spoty - grudzień (Wigilia z 7er)
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26-12-2010, 09:02
  2. Warszawskie spotkanie przedświąteczne 2010
    Przez WojtekD w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •