Strona 3 z 175 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 1743

Wątek: Warszawskie spoty 7er.pl

  1. #21
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Jeżeli mamy coś działać w przyszłym tygodniu to zacznijmy ustalać już coś teraz bo inaczej wyjdzie jak zawsze czyli du....
    Po 1: godzina 20 powinna być ok,
    po 2: miejsce Stadion Narodowy powinien być ok (mnóstwo miejsca, sporo światła) w razie deszczu można się z stamtąd gdzieś przemieścić,
    po 3: dzień do ustalenia między nami (dlatego trzeba o tym pisać już od dzisiaj żeby każdy mógł plany życiowe dostosować) i napisać co mu pasuje....
    Wiem że chcemy żeby były to autonomiczne spoty 7er (ja też chcę na 100%) ale może na ten pierwszy raz dojechać do BKW i tam się poznać i zacząć ustalenie tylko dla 7er. Takie mam przemyślenia....

    Piszcie co Wy myślicie....to może w Wawie coś się ruszy. Pzdr.

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa
    Dlatego też zapraszam was na spoty BKW.
    Tak jak Mario napisał raz był incydent z idiotą który został wyrzucony z klubu ale ogólnie dbamy o to aby nie było takich incydentów.
    Dzięki za zaproszenie, ale chwilowo nie skorzystam.
    Co prawda nie byłem nigdy na spocie BKW, natomiast w sieci jest kilka filmików, więc można sobie obejrzeć. Poza tym słyszałem od innych trochę opowiadań o tych spotkaniach. Klimat palenia gumy i szeroko pojętego dresiarstwa (jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam, jest to moja opinia) średnio mi pasuje, dlatego wolę zostać w domu albo samemu jechać na przejażdżkę 7er.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Jeśli chodzi o przyszły tydzień to ja jestem za środą lub piątkiem.
    A co do spotkań BKW....byłem raz i powiem, że było całkiem sympatycznie, ale niestety klimat zupełnie inny niż spoty 7er. Także ja jestem jak najbardziej za częstszymi "naszymi" spotami.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Cytat Zamieszczone przez qba Zobacz posta
    Dzięki za zaproszenie, ale chwilowo nie skorzystam.
    Co prawda nie byłem nigdy na spocie BKW, natomiast w sieci jest kilka filmików, więc można sobie obejrzeć. Poza tym słyszałem od innych trochę opowiadań o tych spotkaniach. Klimat palenia gumy i szeroko pojętego dresiarstwa (jeżeli ktoś się poczuł urażony to przepraszam, jest to moja opinia) średnio mi pasuje, dlatego wolę zostać w domu albo samemu jechać na przejażdżkę 7er.
    Przykro mi Kuba ,że tak mówisz o klubie o którym nie masz zielonego pojęcia i nie znasz ludzi - oczywiście znamy opinie o nas a tworzą je osoby które zostały karnie wyrzucone właśnie za upalanie i robienie zamętu . Część osób wpada do nas na spoty - min. Kivi i mają inne zdanie ;) .

    Ja również jestem chętny na spoty 7er - ale organizator ich i ludzie z wawy powinni się jasno określić czy wpadają czy nie . Bo nie raz starałem się coś zorganizować a nic z tego nie wyszło .

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    Przykro mi Kuba ,że tak mówisz o klubie o którym nie masz zielonego pojęcia i nie znasz ludzi - oczywiście znamy opinie o nas a tworzą je osoby które zostały karnie wyrzucone właśnie za upalanie i robienie zamętu . Część osób wpada do nas na spoty - min. Kivi i mają inne zdanie ;)
    Akurat te osoby z którymi rozmawiałem nie zostały wyrzucone bo nie mają takich zapędów.

    Zresztą w sieci są filmiki, które mówią same za siebie. Każdy może obejrzeć i wyrobić sobie zdanie

    http://www.youtube.com/watch?v=MsQVPfeUQ_Y

    jasno widać że upalanie jest ważnym elementem spotkania. Mnie takie coś odrzuca natychmiast.

    To jest propagowanie jak najgorszego wizerunku marki i osób jeżdżących BMW. A potem się wszyscy dziwią, że jest taka a nie inna opinia.... Nie wiem czemu się dziwić...
    Ostatnio edytowane przez qba ; 07-11-2013 o 14:31

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat BKW ( bo wiesz chyba, że to mój klub) i nadal twierdzę, że nie masz pojęcia o klubie :) tak więc koniec OT i organizujcie spoty 7er :), bo chętnie wpadnę :)

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar qba
    Dołączył
    Sep 2011
    Posty
    692
    BMW
    E32 750iL, E46 330Ci
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować na temat BKW ( bo wiesz chyba, że to mój klub) i nadal twierdzę, że nie masz pojęcia o klubie :) tak więc koniec OT i organizujcie spoty 7er :), bo chętnie wpadnę :)
    Niech każdy zostanie przy swoim zdaniu i jest OK.

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Sorry za OT, obejrzałem sobie ten filmik i tylko z małego skrótu z tego zlotu (nie obrażając nikogo) ujęte zostały auta (palące kapcia), które nie mają nic wspólnego z Warszawą. Może wygląda to dla nie których efektownie lub nie to jednak nie wiadomo co raczej nic nie zmieni wizerunku posiadacza BMW w Polsce.

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa
    Panowie, nie ma co się kłócić! Sprawa wygląda chyba jasno: chcemy robić odrębne spoty jako 7er i tyle. Czy to wypali? Nie wiem, ale spróbować warto :-)
    A jak ktoś chce pojechać na spoty BKW to myśle, że Kubosh nikogo nie przegoni ;-)

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Tak patrząc na rozpoczęcie tego tematu to pomysł na takie spoty pojawił się późno. Jednak znając rzeczywistość frekwencja na takich spotkaniach jest słaba, ale trzeba próbować

Podobne wątki

  1. Śląskie spoty - grudzień (Wigilia z 7er)
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26-12-2010, 10:02
  2. Warszawskie spotkanie przedświąteczne 2010
    Przez WojtekD w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 23:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •