Strona 32 z 175 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 1743

Wątek: Warszawskie spoty 7er.pl

  1. #311
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    Bezi, w Ślesinie byłeś Cayennem...nikt się krzywo nie patrzył z tego powodu.
    No mam nadzieję :) , Olejus z Tuczim próbowali ale im wyperswadowałem problemy w nocy :)

    Yaro ,
    mi tylko chodziło o niedoskonałość Twojej wypowiedzi , że zapraszacie TYLKO posiadaczy 7er ,a Tych z Forum 7er co nie mają 7er też nie za bardzo chcecie.
    Tak wyszło z Twojej wypowiedzi.

    Ja się osobiście bardzo cieszę że organizujecie te Spoty. I teraz wiadomo że mozna innym autem też wpaść.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #312
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Przykład, że przyjazd innym autem na spota 7er nie jest karane chłostą - musiał tylko postawić % w ramach rekompensaty

    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  3. #313
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Cytat Zamieszczone przez tequila1909 Zobacz posta
    Przykład, że przyjazd innym autem na spota 7er nie jest karane chłostą - musiał tylko postawić % w ramach rekompensaty

    Czekałem aż ktoś wstawi to zdjęcie ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #314
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kubosh
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    858
    BMW
    E46 330xd E53 4.4i E65 730d lift
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    9
    Generalnie ja nie wiem po co ta cała dyskusja - ktoś chce to wpada na spoty 7er , ktoś nie chce wpada do BKW. Klimat obydwu spotów jest różny , wynikający zarówno z przedziału wiekowego jak i całej filozofii klubu . Poza tym często jest tak ,ze u nas przyjeżdża i BKP i sindi ..

    Często jest również ,że wpadają na spoty osoby z 7er.pl i są zawsze mile widziane - tak więc BKW nie jest żadną konkurencją dla 7er a raczej zaprzyjaźnionym klubem (w moim mniemaniu) . Dalsza dyskusja jest zbędna :P Idę odśnieżać furki :P

  5. #315
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    ...Jak pojedyńcza osoba wpadnie e39 nic się nie stanie, ale jak już na 10 samochodów, pięć będzie serii 5, to jaki sens jest organizować spoty forum 7er?...
    A hasło "7er to ludzie, a nie samochody" można wsadzić sobie w ...buty. Będzie się przynajmniej wyższym.

  6. #316
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez kubosh Zobacz posta
    Generalnie ja nie wiem po co ta cała dyskusja - ktoś chce to wpada na spoty 7er , ktoś nie chce wpada do BKW. Klimat obydwu spotów jest różny , wynikający zarówno z przedziału wiekowego jak i całej filozofii klubu . Poza tym często jest tak ,ze u nas przyjeżdża i BKP i sindi ..

    Często jest również ,że wpadają na spoty osoby z 7er.pl i są zawsze mile widziane - tak więc BKW nie jest żadną konkurencją dla 7er a raczej zaprzyjaźnionym klubem (w moim mniemaniu) . Dalsza dyskusja jest zbędna :P Idę odśnieżać furki :P
    Dyskusja jest po to, żeby przestały się mylić spoty BKW ze spotami 7er.pl
    A swoja drogą kubosh, to kiedy zawitasz na spot 7er? Bo jakby nie patrzeć jesteś z tego forum i masz e32, a jeszcze ani razu nie przyjechałeś na "warszawskie spoty 7er"

    Cytat Zamieszczone przez yaz Zobacz posta
    A hasło "7er to ludzie, a nie samochody" można wsadzić sobie w ...buty. Będzie się przynajmniej wyższym.
    Yaz...rozwiń proszę, jeśli możesz, bo nie bardzo rozumiem o co "kaman"
    Ostatnio edytowane przez Yaro ; 26-01-2014 o 14:07

  7. #317
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    Oczywiście, nie ma problemu.
    Hasło wymyślił Wojtek D, bodajże na zlocie w 2009.
    I w jego myśl, jak dla mnie rzecz jasna, na spot/zlot 7er można przybyć czym kto dysponuje, bo to z ludźmi rozmawiasz o autach (i nie tylko), a nie z autami o ludziach.
    Naturalnie, im więcej serii7 na takim spocie tym lepiej, ale nawet gdyby na wspomniane 10 aut przyjechało jedno 7er to wg mnie warto i jest sens robić takie spoty.
    To ludzie tworzą atmosferę i to bez znaczenia na serię, model czy markę pojazdu jakim się poruszają.
    Z tego powodu w mojej opinii nie ma o co kruszyć kopii, jeżeli nawet ktoś przyjechałby Daewoo Tico, X6, e36, Wigry3 czy wierzchem.

  8. #318
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    Widzę że się temat rozwinął że ho ho ho....a więc moje zdanie napiszę. Koledzy jak można mówić że to nie ma znaczenia czym się przyjeżdża na spota pod tytułem "Warszawskie spoty 7er.pl"....Zadaniem stworzenia tego wątku było organizowanie spotów na które przyjeżdżają Siudemy i tylko Siudemy (oczywiście okazjonalne przyjazdy innymi furami jak najbardziej mogą być....prawda Mario i Paweł) natomiast ja myślę że jak by do nas miały przyjeżdżać inne samochody to sens tworzenia naszego wątku i spotów mijał by się z celem i moglibyśmy jeździć na spoty Bkw i tam się spotykać. Nie mam ochoty patrzeć na E 36 czy E 34 tylko na E 32 E 38 E 65 no i ewentualnie eFy. I nie chodzi mi o atmosferę że jest lepsza czy gorsza tylko o samochody na które chcę patrzeć. Gdyby było mi to obojętne to jeździłbym na Bkw i już. Podsumowując 7er to 7er i już :-))))
    Moja 7er zdobywczyni I miejsca w kategorii E65 na zlocie Ślesin 2014.

  9. #319
    ULA Vip Awatar tequila1909
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    3,392
    BMW
    E39 525iA ex. E32 735i, E32 735iAL, E38 728iA
    Skąd
    Jura KC
    Widzę, że niektórzy nadal nie rozumieją. Zakładając, że spotykacie się cyklicznie od roku i jeden z Was nagle podejmuję decyzję, że 7er mu się znudziła i teraz by np chciał 5er albo Astrę w dieslu. Kupuje nowe auto i tylko dlatego, że to już nie jest 7er ma nie przyjeżdżać ??? Już nie jest kolegą ?? Oczywiste jest chyba, że nikt NOWY posiadający np X3 nie przyjedzie na spota 7er tylko będzie wybierał inny klub.
    Mr. Perfect 4 x K1 World Champion

  10. #320
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Echhh , macie problemy ,my mamy inne ,że nikt prawie nie przyjeżdza na spoty haha

Podobne wątki

  1. Śląskie spoty - grudzień (Wigilia z 7er)
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26-12-2010, 09:02
  2. Warszawskie spotkanie przedświąteczne 2010
    Przez WojtekD w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •