Strona 31 z 175 PierwszyPierwszy ... 2129303132334181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1743

Wątek: Warszawskie spoty 7er.pl

  1. #301
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    BKW jak sama nazwa wskazuje zrzesza osoby, które są (lub mieszkają) w Warszawie i posiadają BMW. Tam nie ma kategorii czy to 3,5,7 itp. Jednak jak wszyscy piszą, forum 7 to spot 7er, jak ktoś ma ochotę podjechać czymś innym i go to interesuje to niech przyjeżdża(oczywiście miłośnik marki). Swojego czasu mając E39 to na forum zorganizowane było wspólne spotkanie bmw5er z bmw syndykat. Mnie tam nie było, ale można było obejrzeć kilka fajnych autek. Także jestem zdania, że jak 7er to 7er + zainteresowani

  2. #302
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    Zaczyna się robić znowu zamieszanie... Jak sama nazwa tego forum wskazuje tj. BMW 7 Klub Polska, jest to forum które, zrzesza fanów konkretnie modelu 7. I jeśli są "Warszawskie spoty 7er" to o ile "warszawskie" dotyczy spotkania w Warszawie (co jednak oznacza, że chętnie będziemy widzieli ludzi z całej Polski i nie tylko), o tyle skupiamy się na spotach siódemek. Nie 3,5,6,X... ale 7. Koledzy i koleżanki - błagam trzymajmy się tego! Jak ktoś jest fanem marki BMW i ma ochotę pooglądać inne modele, to w imieniu kubosha (mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko) zapraszam na spoty BMW Klub Warszawa, tam można spotkać wielu fajnych ludzi, ich rózne modele BMW i poznać fajny klimat spotów, ale odmienny od spotów 7er. Nie oceniam, czy gorszy lub lepszy (to każdego osobiste odczucie), ale inny. Więc na spoty forum 7er, przyjeżdżają pasjonaci serii 7. I proszę o wypowiedź w tym temacie innych forumowiczów, bo może przesadzam. Żeby potem nie było, że Yaro jest "rasistą" :-) Chodzi mi tylko o to, żeby ten klimat, który do tej pory jest - pozostał. Wszyscy, którzy byli na zlotach i spotach 7er oraz na spotach lub zlotach innych BMW i mają porównanie - będą wiedzieć co mam na myśli. W innym przypadku spoty 7er przestaną być spotami 7er,a spotami fanów marki BMW.
    Uff...skończyłem elaborat i czekam na odzew z Waszej strony.

    Ps. Moje wypociny nie dotyczą sytuacji, kiedy na zloty przyjeżdżamy innymy furkami, bo nasza 7 niedomaga, bądź stoi w warsztacie, bądź boimy się o nią,ze względu na zimę :-)
    Ostatnio edytowane przez Yaro ; 25-01-2014 o 15:36

  3. #303
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    246
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    wawa(L)mokotów
    Zgadzam się z Tobą Yaro w 100%

  4. #304
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mario80
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    441
    BMW
    e32 750
    Skąd
    Wawa

    Post

    Jarek dobrze gadasz, trzeba Ci polać.... ;-)
    A na serio to masz rację. Chcieliśmy mieć oddzielne spoty 7er, to je mamy.
    Gdybyśmy chcieli spotkać się z innymi modelami, to pewnie byśmy nie kombinowali tylko pojechali na BKW - bez sensu byłoby tworzenie, dublowanie tego samego typu spotkań.
    Zaraz się nam dostanie za takie teksty :-/
    Ostatnio edytowane przez mario80 ; 25-01-2014 o 20:44

  5. #305
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez mario80 Zobacz posta
    Zaraz się nam dostanie za takie teksty :-/
    A niby od kogo? Ja zupełnie się z Wami zgadzam. 7er to 7er i niech tak zostanie ;)

  6. #306
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Czyli ja nie mając 7er nie mogę wpaść na warszawskiego spota 7er np: podjeżdzając moją e39?

    Tak zrozumiałem.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  7. #307
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,249
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    Czyli ja nie mając 7er nie mogę wpaść na warszawskiego spota 7er np: podjeżdzając moją e39?

    Tak zrozumiałem.
    Ty możesz bo:
    1. Jesteś szeryf
    2. Jesteś z 7er

  8. #308
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Cytat Zamieszczone przez Yaro Zobacz posta
    Zaczyna się robić znowu zamieszanie... Jak sama nazwa tego forum wskazuje tj. BMW 7 Klub Polska, jest to forum które, zrzesza fanów konkretnie modelu 7. I jeśli są "Warszawskie spoty 7er" to o ile "warszawskie" dotyczy spotkania w Warszawie (co jednak oznacza, że chętnie będziemy widzieli ludzi z całej Polski i nie tylko), o tyle skupiamy się na spotach siódemek. Nie 3,5,6,X... ale 7. Koledzy i koleżanki - błagam trzymajmy się tego! Jak ktoś jest fanem marki BMW i ma ochotę pooglądać inne modele, to w imieniu kubosha (mam nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko) zapraszam na spoty BMW Klub Warszawa, tam można spotkać wielu fajnych ludzi, ich rózne modele BMW i poznać fajny klimat spotów, ale odmienny od spotów 7er. Nie oceniam, czy gorszy lub lepszy (to każdego osobiste odczucie), ale inny. Więc na spoty forum 7er, przyjeżdżają pasjonaci serii 7. I proszę o wypowiedź w tym temacie innych forumowiczów, bo może przesadzam. Żeby potem nie było, że Yaro jest "rasistą" :-) Chodzi mi tylko o to, żeby ten klimat, który do tej pory jest - pozostał. Wszyscy, którzy byli na zlotach i spotach 7er oraz na spotach lub zlotach innych BMW i mają porównanie - będą wiedzieć co mam na myśli. W innym przypadku spoty 7er przestaną być spotami 7er,a spotami fanów marki BMW.


    Ps. Moje wypociny nie dotyczą sytuacji, kiedy na zloty przyjeżdżamy innymy furkami, bo nasza 7 niedomaga, bądź stoi w warsztacie, bądź boimy się o nią,ze względu na zimę :-)
    Z tej wypowiedzi wynika inaczej.
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  9. #309
    Vip Vip Awatar Yaro
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    421
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Warszawa
    Bezi, w Ślesinie byłeś Cayennem...nikt się krzywo nie patrzył z tego powodu, jak byś wpadł na warszawski spot swoim Mini, też nikt by Cię nie wygonił. Tu nie chodzi o wyjątki, ale o regułę. Jak pojedyńcza osoba wpadnie e39 nic się nie stanie, ale jak już na 10 samochodów, pięć będzie serii 5, to jaki sens jest organizować spoty forum 7er? Druga kwestia to klimat...wpadnij kiedyś na spot BKW, będziesz miał porównanie do spotów na które przyjeżdżałeś do tej pory i od razu zrozumiesz o co nam "siódemkowiczom" chodzi. I nie zrozum mnie źle, nie chcę krytykować spotów BKW, ale spoty 7er mi osobiście odpowiadają bardziej i z rozmów z innymi ludźmi z tego forum, wynika, że nie jestem odosobniony w tej kwestii.
    Ostatnio edytowane przez Yaro ; 25-01-2014 o 22:47

  10. #310
    Vip Vip Awatar Patromierz
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    659
    BMW
    E38 740iA & E65 730d
    Skąd
    Warszawa
    Ja się również zgadzam z wypowiedzią Jarka. W naszych spotach czyli spotkaniach 7er chodzi o pogadanie o naszych autach więc czy jeden przyjedzie innym autem z jakiegoś powodu nie dyskwalifikuje go. Klimat u nas jest kompletnie inny od tego na bkw i nic tego nie zmieni raczej :P trzeba przyjechać i się przekonać :)
    "Człowiek jest wart tyle co jego wóz. Trzeba o niego dbać"

Podobne wątki

  1. Śląskie spoty - grudzień (Wigilia z 7er)
    Przez joe white w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 26-12-2010, 09:02
  2. Warszawskie spotkanie przedświąteczne 2010
    Przez WojtekD w dziale Archiwum spotkań 7er
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-12-2010, 22:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •