Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pompa z e36,39...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar alkoholic
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    204
    BMW
    Kompot 318ti
    Skąd
    Bielsko-Biała

    Post Pompa z e36,39...

    Witam was wszystkich potrzebuje nagłej pomocy:/ Powiedzcie mi czy do e38 728i podejdzie pompa paliwa z e36 328i lub z e39 528i?Wczoraj obraziła się na mnie moja 7er i klękła mi prawdopodobnie pompa paliwa:( mój znajomy ma z tych dwóch aut pompy tylko nie wiem czy będą pasować, a po co mam przepłacać jak będę miał za pół darmo:)
    Dzięki

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    83
    BMW
    740
    Skąd
    lublin
    powinna podejsc

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar alkoholic
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    204
    BMW
    Kompot 318ti
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Nie będę zaczynał nowego tematu mam pytanie odnośnie pompy paliwa,ale zacznę od początku ostatnio w centrum miasta zgasła mi bunia, szarpnęło nią 3razy i zgasła zatrzymałem się na parkingu sprawdziłem ładowanie było ok, potem wykręciłem świece sprawdzić czy jest iskra (była) i zauważyłem że świeca jest sucha.Zdjąłem tylną kanapę i nasłuchiwałem czy pompa paliwa działa,ale jak to w centrum miasta nie dosłyszałem do końca więc scholowałem autko do domku. Dziś wyciągnąłem pompę żeby ją sprawdzić ale pompa działa, gdy ją chciałem założyć z powrotem zauważyłem że leżą na dnie baku opiłki czy mogą one być od zacierającej się pompy? Niestety auta nie odpaliłem żeby sprawdzić czy dostaje paliwo bo mi akumulator padł :/ Jeżeli pompa była by ok to jakie mogą być jeszcze przyczyny nie odpalenia auta i suchych świec? Dodam jeszcze jak stałem w mieście i próbowałem odpalić beemke to za pierwszym razem jakby chciała odpalić ale zaraz ją zdusiło.

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    83
    BMW
    740
    Skąd
    lublin
    opiłki raczej nie pochodzą z twojej pompy. sprawdz przekaźniki skoro pompa działa

Podobne wątki

  1. e36
    Przez e32mały w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-02-2013, 21:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •