Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Poszukiwania siódemy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    32
    BMW
    A8 D3
    Skąd
    Warszawa

    Post Poszukiwania siódemy

    Witam!

    Zainteresowała mnie oferta sprzedaży tego auta:

    http://otomoto.pl/bmw-745-C31070216.html

    VIN: WBAGL61060DM59286

    Co budzi moją wątpliwość to fakt, że auto było w 2012 roku wystawiane dwukrotnie na sprzedaż - raz za kwotę 51000zł (200 300km przebiegu), drugi raz za kwotę 45 000zł w dniu 2012-09-05.
    No i wisienka na torcie - po wpisaniu imienia i nazwiska obecnego właściciela w Google pojawia się na pierwszym miejscu link do strony DodajOszusta.pl a tam czytamy:

    "XXX podszywa sie pod firmy z którymi współpracuje lub wpadnie mu w ręce pieczątka lub dokumenty firmowe wyłudza od firm polskich i zagranicznych towar nie płacąc za niego lub ma odroczone płatności. Firma pod którą sie podszywa ma do zapłacenia faktury które przychodzą z zagranicy. Sprawy ciągną sie latami Policja jest bezsilna. Ostatnio widziany w WARSZAWIE na BRÓDNIE gdzie mieszka ze swoją konkubiną która wie o całym precederze. Konkubina prowadzi sklep , ma DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ. Proszę na niego uważać."

    Być może to tylko zbieżność imienia i nazwiska, być może nieuczciwy partner biznesowy postanowił się zemścić tym wpisem, być może jest w tym jakieś ziarenko prawdy. Oferta sprzedaży kusząca ale ta informacja budzi moje mocne obawy.

    Co sądzicie o aucie i tej całej sprawie? Czy któryś z forumowiczów z Wawy bądź okolic wykonuje inspekcje aut przed sprzedażą? Oczywiście odpłatnie :)

  2. #2
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory

    Post

    Można zwiększyć czujność. Najważniejsze, aby oprócz stanu mechanicznego sprawdzić stan dokumentacji (książka pojazdu, inf. w wydziale komunikacji o ewentualnych zastawieniach auta, czy właściciel jest w 100% jego właścicielem i czy ktoś inny ma prawa do tego auta). Do tego poprzednie umowy kupna/sprzedaży tego auta i ich porównanie z książką.
    Co do zakupu i podpisywania umowy to powinna być sporządzona z datą i dokładną godziną jej podpisania.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dobrze by było dostac jeszcze fakturkę vat aby nie płacić podatku- już jakaś oszczędność ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #4
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    A ja bym odpuścił bo:

    1 auto nie jakieś cudo
    2 firma podejrzana


    szkoda nerwów

    tyle w temacie
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    32
    BMW
    A8 D3
    Skąd
    Warszawa
    Ok, dzięki chłopaki za rady i uwagi. Zastanowię się jeszcze. Prosiłbym o nie kasowanie tematu bo myślę, że jeszcze parę aut do oceny tu z czasem wrzucę. Gdyby czytała to jakaś osoba z Wawy lub okolic z wiedzą o E65, która odpłatnie chciałaby mi pomóc w przetrzepaniu paru aut to proszę o kontakt.

  6. #6
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    A chcesz kupić tylko E65 czy są inne alternatywy?

  7. #7
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    VanDYke poszła wiadomość na PW

  8. #8
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Dealer sprzedajesz auto??? czy chcesz pomóc w diagnozie...

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    32
    BMW
    A8 D3
    Skąd
    Warszawa

    Post

    dealer25 - masz już odpowiedź.

    ratovnik - chodzi Ci pewnie o E38? Dobrze rozumiem? Myślałem swego czasu intensywnie o E38 750, miałem kilka podejść do tego auta ale zawsze pozostawało uczucie, ze jednak ta buda już trąci myszką, stylistyka to już zupełnie inna epoka... Dlatego wybrałem Audi A8. Ale... mam na oku taką jedną 750IL '98 niedaleko mojego domu, która powoli wrasta w ziemię. Z ciekawostek dodam, że ma opalizujący fioletowy lakier, białe wnętrze i fotele, których nigdy w E38 nie widziałem! Niestety pomału się sypie na zewnątrz (ktoś zajumał spryski, pourywał przedni zderzak, błotnik lekko rdzewieje). Nie jest używane więc trudno oczekiwać, że mechanicznie też będzie dobrze. Auto stoi długo i jest na sprzedaż ale cena wysoka. Gdyby sprzedawca zszedł do jakiejś realnej ceny (obecnie to 19k) to może, może :) Bo mogłaby to być baza na fantastyczny samochód. Może zrobię zdjęcia w weekend i tu wrzucę, ocenicie sami, może ktoś inny się nim zajmie. Naprawdę serce się kraje patrząc jak takie auto zamienia się powoli w złom.

    A tak w ogóle kolego to czytałem dużo o Twoich tuningowych pomysłach i realizacjach hehe. Wiele Twoich wątków mnie rozbawiło, jesteś pozytywnym człowiekiem tego forum ;) ... ale nie wiem czy kupiłbym od Ciebie samochód :) no offence ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar MC1
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1,584
    BMW
    Ex - E 36 325i coupe, E 39 530D individual, teraz E 65 730D
    Skąd
    Otwock
    VanDyke widzę po twoich postach że masz poukładane w głowie to po co chcesz się pchać na minę z tym samochodem. Poszukaj jeszcze trochę a na pewno coś znajdziesz. Ja niedawno kupiłem swoją Bunie i jak chcesz to możemy się zjechać gdzieś na Pradze np.: Międzylesie, Radość to zobaczysz że da się nawet w dzisiejszych czasach oszustów i naciągaczy kupić porządny samochód. Pzdr.

Podobne wątki

  1. poszukiwania 728i
    Przez ciuciugd w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 15:15
  2. Poszukiwania E32
    Przez MrFafik w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 22:38
  3. [E38] Poszukiwania trwają...
    Przez Zorro w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-02-2012, 10:06
  4. [E38] Poszukiwania E 38
    Przez tomasz w dziale Witam, jestem nowy ...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-02-2012, 08:27
  5. Poszukiwania 7 F...
    Przez kolonkos w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 23:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •