Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Witam

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów

    Post Witam

    Witam wszystkich nie jestem jeszcze posiadaczem 7 (E38 728 manual ) ale che się zapoznać i dowiedzieć różnych informacji lubię BMW a kupno takiego auta nie można robić pod wpływem emocji po pierwsze trzeba sobie zadać pytanie czy dam radę je utrzymać a później kupować auto

  2. #2
    d(-_-)b Vip Awatar ratovnik
    Dołączył
    Oct 2011
    Posty
    4,102
    BMW
    E66 735Li
    Skąd
    Żory
    Witaj :)

    Szukaj i chwal się linkami :) Pomożemy ocenić :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar S1 POLAK
    Dołączył
    May 2011
    Posty
    220
    BMW
    Było e36 320is,e46 320i ,jest e38 735i automat ;)
    Skąd
    735i z Hildesheim-Niemcy,Ja z Cięciny-Powiat Żywiecki
    Blog
    7
    Ja jak najbardziej jestem za i to manualnie;))

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Jeszcze nie siudema ale pokaże wam jak pracę przebiegają mi przy mercedesie c124 mam nadzieje że na taczce mnie z forum nie wywieziecie za merca jeśli wam się spodoba to wrzucę jeszcze kilka zdjęć z prac .http://www.fotosik.pl/u/Lord58/album/2312021 Na razie trochę się namotało mi i z E38 lub E32 muszę przystopować ponieważ po c124 czeka mnie jeszcze audi 80 b2 1979 .r a potrzebna będzie druga buda i na podwórku robi się ciasno bo w tej co mamy lewa strona podłogi jest w tragicznym stanie strasznie śmiesznie to wygląda bo reszta na ten rocznik jest wzorowy stanie oprócz drzwi lecz szwagier drzwi ma drugie . Aha jeszcze zapomniałem o moim E36 też troszkę trzeba podrobić ale przy bmw to duperele takie jak nowy grill .ranty drzwi i kawałek progu z prawej strony .
    Ostatnio edytowane przez Lord58 ; 27-03-2016 o 22:08

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    216
    BMW
    E32 730I R6 89.r ,E36 Sedan 96.r
    Skąd
    Augustów
    Jest już od soboty E32 730I wersji bieda ale mi to nie przeszkadza rekompensuje mi to jasny welur i delphin metalic dół zdrowy ,drzwi do roboty jak w każdych a ogólnie jest zadbane jedyne najgorsze miejsce z rdzą i jedyne to narożnik przy lewej lampie z tyłu .Największy plus to że młody musiał dojeżdżać do roboty nią i co psuło się to naprawiał .A tu zdjęcia któregoś dnia lepsze zrobię http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/910276a00510bf24 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/e4b86c7ca2c80b04 . I dziś miałem mały przykry incydent na podwórku u nas przy cofaniu zaczepił typ o siudeme ale nic strasznego się nie stało ja byłem w miarę spokojny ale ojciec był mocno zdenerwowany i powiedział że nikt nie będzie sam wyjeżdżał z naszego podwórka listwa boczna na błotniku puściła z zaczepu i wgiął minimalnie błotnik na końcu miedzy drzwiami a błotnikiem .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •