Czesc , jestem wielkim fanem calej motoryzacji. Do tej pory zajmowalem sie glownie samochodami japonskimi takimi jak mitsubishi 3000GT czy honda prelude ale nadszedl czas na to slynne bmw E38 V12. Bardzo podoba mi sie ten model i swoja przygode z bmw chce wlasnie zaczac od niego. Jestem zapalencem wiec wiekszosc rzeczy w samochodach robilem sam. Moj najwiekszy projekt to honda prelude w ktorej przerobilem silnik 12v na 16V i usunalem cala elektronike i zastosowalem dwa podwojne gazniki weber dcoe 40 . Pomyslow mam sporo i poki co energii jeszcze tez . W samochodach cenie moc i styl a nienawidze wiejskiego tuningu. Jak pewnie sie domyslacie nie mam jeszcze e-38 ale caly czas szukam i oczywiscie ile modeli widze tyle opinii o nich mam dlatego mimo ze to pierszy moj post od razu prosze pomoc w znalezieniu ladnego BMW e-38 interesuje mnie wylacznie silnik V12 BEZ instalacji LPG nie ma znaczenia czy bedize to long czy nie . Dla mnie liczy sie silnik v12 i dobry stan. Pozdrawiam wszystkich serdecznie mam nadzieje ze Was powolutku poznam :)