Strona 90 z 91 PierwszyPierwszy ... 408088899091 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 891 do 900 z 902

Wątek: Tarcze hamulcowe, które firmy polecacie??

  1. #891
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Jest mało negatywnych opinii powiadasz.... Ciekawe czemu zważywszy na sytuację opisana wyżej z przekupywaniem....

  2. #892
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Słowik Zobacz posta
    Zdzira, ja nie rozumiem czemu ty z takim zacietrzewieniem krytykujesz tego Rottingera. Jeżdżę na tych tarczach już 4 rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Na pewno więcej jest negatywnych opinii na temat markowych tarcz w tym również ori niż Rottingera. Jak chcesz i cię stać to kupuj tarcze w ASO ale nie krytykuj wyboru ludzi którzy mają odmienne zdanie od twojego. Dla mnie te tarcze mogą być robione nawet w w murzyńskiej chacie w Afryce jeśli to dobrej jakości produkt. Jestem z nich zadowolony i kupię je na pewno raz jeszcze i nie tylko do BMW. A dodatkowym plusem będzie dla mnie obsługa po sprzedażna i rozpatrywanie ewentualnych reklamacji. Przynajmniej wiem że nie zostanę olany jak w przypadku wszystkich wielkich koncernów. Dla mnie wyżej opisana sytuacja świadczy na plus dla tej firmy. Uważam, że podeszli do sprawy profesjonalnie, a prośba o nie wystawianie negatywa w mojej ocenie w niczym im nie ujmuje.
    @Słowik X 2 . Bardzo ładnie to ubrałeś w słowa. Zdzirą się nie przejmuj bo on ma jakiś problem sam ze sobą więc my mu raczej nie pomożemy.

  3. #893
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Problem to się ma jak się człowiek podnieca takim badziewiem jak rotinger

  4. #894
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    W tym temacie ja się zgadzam w 100% z Zdzirą 850I

    Argumenty Aldika ,że wywiązał się z umowy są absurdalne typowe dla handlarzyny , bo sprzedawca jeśli sprzedał wadliwy produkt powinien uznać reklamację i nie ma to nic wspólnego jaki będzie komentarz ,a komentarz pownien byc mniej więcej taki " producent uznał reklamację i zwrócił pieniądze " Czy ktoś poleci tego sprzedawcy czy nie to jest już sumienie kupującego , któremu zwrócili pieniądze. Może wystawić komenatrz pozytywny w zakresie uznania reklamacji i równocześnie powinien wystawic komentarz negatywny dotyczący jakości produktu i to jest normalne zachowanie.

    Natomiast @Aldik i @Miro , wy ugadując się z producentem w taki sposób , uczestniczycie w kłamstwie , bo następny kupi ten produkt i będzie miał problemy , koszty itp. Działacie świadomie na nie korzyść innych klientów byle zadowolić swoją kieszeń , tanio się sprzedaliście

    @Miro jeśli ty tak rozmawiasz z ludżmi w ELIT jak tutaj ,to się nie dziwię , że postąpili z tobą jak postąpili ,nie mieli innego wyjścia , musieli rozmawiać jak z kretynem lub jak pokazuje ww sytuacja z człowiekiem nie uczciwym.

    Zarzucacie komuś ,że ma problem z wszystkim ,ale wy macie problem ze swoją uczciwością ,a to wielki problem nie do usunięcia.

    @Miro - DEIN VATERLAND IST SOSNOWIEC

    Nie chciałem nikogo urazić , po prostu mam swoje zdanie na temat ludzi , którzy tak postępują.

  5. #895
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    W tym temacie ja się zgadzam w 100% z Zdzirą 850I

    Argumenty Aldika ,że wywiązał się z umowy są absurdalne typowe dla handlarzyny , bo sprzedawca jeśli sprzedał wadliwy produkt powinien uznać reklamację i nie ma to nic wspólnego jaki będzie komentarz ,a komentarz pownien byc mniej więcej taki " producent uznał reklamację i zwrócił pieniądze " Czy ktoś poleci tego sprzedawcy czy nie to jest już sumienie kupującego , któremu zwrócili pieniądze. Może wystawić komenatrz pozytywny w zakresie uznania reklamacji i równocześnie powinien wystawic komentarz negatywny dotyczący jakości produktu i to jest normalne zachowanie.

    Natomiast @Aldik i @Miro , wy ugadując się z producentem w taki sposób , uczestniczycie w kłamstwie , bo następny kupi ten produkt i będzie miał problemy , koszty itp. Działacie świadomie na nie korzyść innych klientów byle zadowolić swoją kieszeń , tanio się sprzedaliście

    @Miro jeśli ty tak rozmawiasz z ludżmi w ELIT jak tutaj ,to się nie dziwię , że postąpili z tobą jak postąpili ,nie mieli innego wyjścia , musieli rozmawiać jak z kretynem lub jak pokazuje ww sytuacja z człowiekiem nie uczciwym.

    Zarzucacie komuś ,że ma problem z wszystkim ,ale wy macie problem ze swoją uczciwością ,a to wielki problem nie do usunięcia.

    @Miro - DEIN VATERLAND IST SOSNOWIEC

    Nie chciałem nikogo urazić , po prostu mam swoje zdanie na temat ludzi , którzy tak postępują.
    Ale jak będę polecał inne tarcze to tym bardziej narażę innych na koszta bo wiadomo że raz to pewnie się pokrzywią a dwa to podczas reklamacji usłysza za pewne "wjechał pan do wody" lub "wina piasty". Ja juz tym sposobem wywaliłem ze 3 tyś na złom. WIęc w czasach gdy podejście producentów tarcz jest takie a nie inno to rotingerowi nalezy sie pochwała. W innym przypadku to tak jak napisałem, za wadliwe części powinien się liczyc zwrot również za usługę wymiany.

  6. #896
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Janek , pier.ol to. Niech se hamują czym chcą. To taki typ ludzi ,że są najmądrzejsi tzn tak się im wydaje. Niech im tak zostanie :)

  7. #897
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    1,245
    BMW
    730 V8 E32 ; E38 2.8 ; X2 X-drive 18d
    Skąd
    Warszawa

    Post

    Cytat Zamieszczone przez ELVIS Zobacz posta
    W tym temacie ja się zgadzam w 100% z Zdzirą 850I

    Argumenty Aldika ,że wywiązał się z umowy są absurdalne typowe dla handlarzyny , bo sprzedawca jeśli sprzedał wadliwy produkt powinien uznać reklamację i nie ma to nic wspólnego jaki będzie komentarz ,a komentarz pownien byc mniej więcej taki " producent uznał reklamację i zwrócił pieniądze " Czy ktoś poleci tego sprzedawcy czy nie to jest już sumienie kupującego , któremu zwrócili pieniądze. Może wystawić komenatrz pozytywny w zakresie uznania reklamacji i równocześnie powinien wystawic komentarz negatywny dotyczący jakości produktu i to jest normalne zachowanie.

    Natomiast @Aldik i @Miro , wy ugadując się z producentem w taki sposób , uczestniczycie w kłamstwie , bo następny kupi ten produkt i będzie miał problemy , koszty itp. Działacie świadomie na nie korzyść innych klientów byle zadowolić swoją kieszeń , tanio się sprzedaliście.
    Elvis, w jakim kłamstwie? Jakie ugadywanie się? Przecież nikt żadnej umowy ani klauzuli z producentem nie podpisał że nie wystawi negatywa na allegro. To że zadeklarowałeś, że nie wystawisz złego komentarza nie znaczy że musisz dotrzymać słowa i oni doskonale o tym wiedzą. To tylko twoja dobra wola. Możesz robić co chcesz. Dla mnie jako osoby prowadzącej interesy taka prośba jest naturalna. Każdy kto czymś handluje chce mieć jak najlepsze opinie i każdemu zdarzają się czasem różne wpadki raz na jakiś czas. Jeśli 90% klientów jest zadowolonych z danego produktu to dlaczego przez 10% klientów rujnować opinię o nim. Poza tym przecież potem na takich forach jak nasze i tak wszystkiego się o takim produkcie dowiesz tak czy siak.
    Ostatnio edytowane przez Słowik ; 08-03-2019 o 09:40

  8. #898
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    Chodzi tylko o fakt słowik którego nie chcecie zrozumieć. Ze firma ma ponoć same dobre opinie a tylko kilka osób się nacielo wg was. No sorry ale mój mechanik który robi hamulców na kopy miesięcznie nie chce słyszeć o rotinger ciekawe dlaczego skoro tak tanio i dobrze?? A wracając do tego argument że ma same dobre opinie to jak mamy w to wierzyć skoro przekupuja ludzi?? To w takim razie ile z tych 90% zadowolonych niby tak naprawdę dostało kasę za to zadowolenie i jaki jest prawdziwy odsetek reklamacji?? Bo patrząc na jakość wykonania to bez urazy panowie ale to jest badziewie ale fakt nawet badziewie czasem u kogoś działa i ja wam wierzę że i was to działa. Ale na Boga nie róbmy z rotinger produktu premium bo nim nie jest. Wie to każdy kto widział choć raz solidny zestaw hampli złożony na premium tarczy i klockach. A no i Elvis ma rację tanio się trzeba cenić żeby za kilkaset złotych się sprzedać

  9. #899
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I Zobacz posta
    Chodzi tylko o fakt słowik którego nie chcecie zrozumieć. Ze firma ma ponoć same dobre opinie a tylko kilka osób się nacielo wg was. No sorry ale mój mechanik który robi hamulców na kopy miesięcznie nie chce słyszeć o rotinger ciekawe dlaczego skoro tak tanio i dobrze?? A wracając do tego argument że ma same dobre opinie to jak mamy w to wierzyć skoro przekupuja ludzi?? To w takim razie ile z tych 90% zadowolonych niby tak naprawdę dostało kasę za to zadowolenie i jaki jest prawdziwy odsetek reklamacji?? Bo patrząc na jakość wykonania to bez urazy panowie ale to jest badziewie ale fakt nawet badziewie czasem u kogoś działa i ja wam wierzę że i was to działa. Ale na Boga nie róbmy z rotinger produktu premium bo nim nie jest. Wie to każdy kto widział choć raz solidny zestaw hampli złożony na premium tarczy i klockach. A no i Elvis ma rację tanio się trzeba cenić żeby za kilkaset złotych się sprzedać
    Ja juz przerabiałem nawet EBC i jak tarcze szkal trafił to u mnie sprawa wyglądała tak, że firma "chyląc wyjatkowo po znajomosci czoła " stwierdziła ze noo uzna mi gwarancje ale jak kupie u nich kolejny kpl klocków za 600zł ! I co ?? I gówno ! Pokrzywiły sie ! WIęc jak Twoim zdaniem mam podejść do rotingera jak nie pozytywnie mając na uwadze co Ci napisałem ?
    Pominę historę sprzed nastu lat jak ATE powiedziało ze wjechałem do kałuży, jak mój mechanik ogólnie o każdym producencie miał to samo zdanie i 90% reklamacji kończyło się odpowiedziami jak do mnie lub ze piasta lub zły montaż ! Ciągle ta sama śpiewka.
    Ciekawostka, że nikt nie ma punktu sprzedaży wraz z montażem - przypadek ?

  10. #900
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krzysiek89
    Dołączył
    Aug 2017
    Posty
    264
    BMW
    F01 740XD
    Skąd
    EPJ

    Post

    Ja tez aktualnie przerabiam temat z Rotingerami ale od początku...

    Zakupiłem 4 lutego tarcze podczas montażu pomiar bicia piast idealnie nie przekraczały 0,01 .Tarcze jedna 0,02 druga 0,04 mieściły się w parametrach pozwalających na montaż. Wszystko złożone do kupy auto pierwsze 300 km jeździło wokoło komina delikatnie hamując po tygodniu trasa 1000km hamowanie z 180 pierwsze ok drugie :/ bicie każde kolejne tragedia dopiero po wystygnięciu tarcz znowu idealnie. Auto na garaż tarcze zimne w normie bez zmian ściągam pakuje w pudełko wysyłam czekam na reklamacje. Mija 3 dni od dostarczenie, telefon reklamacja uznana wysyłają drugi komplet, montaż- jedna tarcza podobnie niecale 0,02 druga uwaga 0,13 :):) dzwonie do gościa mowie co i jak podobnie jak wyżej ktoś pisał ,ze to nie możliwe bo były sprawdzane przed wysyłka mowie wyśle filmik. Mija 15 min telefon ze nie wie czemu tak jest przeprosiny pitu pitu i czy chce zwrot kasy mowie nie dam wam jeszcze jedną szanse proszę dosłać nową tarcze idealna i faktycznie sprawdzona przed wysyłka a stara niech kurier zabierze. Przyszła tarcza nowa bicie niecałe 0,02 założone na razie się docierają. Zobaczymy co będzie po ostrzejszym hamowaniu. Starej tarczy nie odbierają , zobaczymy co będzie z tymi jeżeli będzie to samo to już będzie zwrot kasy, jak będzie szantaż to sprzedawcę ocenie ok ale produkt nie. Na plus na bank u nich jest kontakt i podejście do klienta nie ma problemu nie pierdol ... głupot i nie wciskają ze to wina auta itp


    Czemu wybrałem tarcze tej firmy studiując fora o tarczach to co ludzi tyle opinie nie ma idealnego i pewnego producenta , bo to jeden zapier .. na najtańszych i jest ok drugi kupi ori i jest lipa zależy jak się trafi. A ze my jesteśmy spaczeni pod tym względem ze nie może być minimalnego drgania kierownicy itp. Zwracamy zajebiscie na to uwagę w starym fordzie jak mi lekko drgało biło to miałem to w du tutaj nie ma takiej opcji. Nie ma co na siłę wpierać ze dany produkt jest najlepszy bo tak nie jest u Ciebie może być dobrze u drugiego nie i tak było jest i będzie.
    Ostatnio edytowane przez krzysiek89 ; 08-03-2019 o 12:09

Podobne wątki

  1. tarcze hamulcowe
    Przez Chudy__ w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 22:32
  2. [ zawieszenie] tarcze hamulcowe
    Przez czoobek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 19:52
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 20:15
  4. Jakiej firmy opony polecacie?
    Przez tomcad w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-03-2008, 19:46
  5. [mechanika] jakie tarcze hamulcowe polecacie..
    Przez 7ka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-07-2007, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •