Strona 57 z 91 PierwszyPierwszy ... 747555657585967 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 561 do 570 z 902

Wątek: Tarcze hamulcowe, które firmy polecacie??

  1. #561
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ja to opiszę. Czekam na decyzję i zwrot tarcz. W systemie juz wracają a w realu jutro powinny być.
    To nie są znów aż tak tanie rzeczy żeby je wymieniać co dwa miesiące. O czasie spędzonym przy wymianie już nawet nie wspomnę. Nie kupiłem chinola z 180 zł żeby sie godzić na takie traktowanie sprawy.

  2. #562
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    87
    BMW
    brak
    Skąd
    Kleczew

    Post

    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Ja to opiszę. Czekam na decyzję i zwrot tarcz. W systemie juz wracają a w realu jutro powinny być.
    To nie są znów aż tak tanie rzeczy żeby je wymieniać co dwa miesiące. O czasie spędzonym przy wymianie już nawet nie wspomnę. Nie kupiłem chinola z 180 zł żeby sie godzić na takie traktowanie sprawy.
    Oczywiście jeśli masz nadmiar czasu to warto się odwołać i liczyć na przychylność sprzedawcy bo to od niego zależy bardzo dużo. Ale jak zaczniesz się stawiać i jemu stawiać jakieś warunki i groźby to zapomnij, że przychylnie podejdzie do Twojej sprawy a zgodnie z prawem bez zająknięcia może Ci taką reklamację odrzucić i przed sądem kompletnie nic nie zdziałasz a jeszcze po wygranej sprawie wywali Ci pozew, że z powodu konieczności stawienia się na sprawie jego firma odniosła straty, które będzie chciał od Ciebie wyegzekwować.

    Doczytaj dokładnie co to jest grupa elementów eksploatacyjnych i jak wygląda gwarancja w ich przypadku.

  3. #563
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Lewian Zobacz posta
    Oczywiście jeśli masz nadmiar czasu to warto się odwołać i liczyć na przychylność sprzedawcy bo to od niego zależy bardzo dużo. Ale jak zaczniesz się stawiać i jemu stawiać jakieś warunki i groźby to zapomnij, że przychylnie podejdzie do Twojej sprawy a zgodnie z prawem bez zająknięcia może Ci taką reklamację odrzucić i przed sądem kompletnie nic nie zdziałasz a jeszcze po wygranej sprawie wywali Ci pozew, że z powodu konieczności stawienia się na sprawie jego firma odniosła straty, które będzie chciał od Ciebie wyegzekwować.

    Doczytaj dokładnie co to jest grupa elementów eksploatacyjnych i jak wygląda gwarancja w ich przypadku.
    Pożyjemy ,zobaczymy. Każdy z reguły machnie ręką i kupuje nowe. Ja się nie dam. Z takim cwaniactwem trzeba walczyć. Jak trzeba będzie to naświetlę sprawę bezpośrednio u Textar De czyli u producenta i wyślę te tarcze na swój koszt do ich ekspertyzy. Wiem jak je montowałem i wszystkie pomiary robiłem. Wiem jak jeżdżę i wiem jak hamowałem. Docieranie tarcz też było zrobione jak w książce pisze.
    Tutaj chodzi tylko o kasę i premię dystrybutora.

  4. #564
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Pożyjemy ,zobaczymy. Każdy z reguły machnie ręką i kupuje nowe. Ja się nie dam. Z takim cwaniactwem trzeba walczyć. Jak trzeba będzie to naświetlę sprawę bezpośrednio u Textar De czyli u producenta i wyślę te tarcze na swój koszt do ich ekspertyzy. Wiem jak je montowałem i wszystkie pomiary robiłem. Wiem jak jeżdżę i wiem jak hamowałem. Docieranie tarcz też było zrobione jak w książce pisze.
    Tutaj chodzi tylko o kasę i premię dystrybutora.
    Bardzo dobrze robisz ! Popieram !

  5. #565
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Aldik Zobacz posta
    Bardzo dobrze robisz ! Popieram !
    Dziękuję. Będę informował co i jak.

  6. #566
    Doświadczony Użytkownik Awatar HTN
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    1,346
    BMW
    ex-730Ld e66 / obecnie S350CDI L
    Skąd
    okolice Frankfurtu / Wrocław / Kotlina Kłodzka
    Heh, a to łachy... U mnie bez problemu uznali i jeszcze kasę za wysyłkę oddali.

    Co za p...lenie, że się przegrały...
    Ja bym napisał, że w Polsce nie ma gdzie przegrzać tarcz, bo u nas ograniczenia są max 140km/h na autostradzie, których mamy raptem kilka sztuk. Warunki techniczne tarczy nie spełniły więc minimum, jakie jest od nich wymagane. BMW e65 to przecież nie jest auto sportowe, nie jeździłeś nim na torze, tylko w normalnych warunkach drogowych. Tarcza powinna nawet wytrzymać przecież warunki obciążenia z przyczepą, a pewnie haka nie masz. Składasz więc odwołanie od decyzji ws. reklamacji - wada materiałowa i tyle.

    Najprościej jednak poproś też o warunki użytkowania, żeby tarcza nie została przegrzana, żebyś wiedział na jakiej podstawie kwestionują Twoją reklamację i zapytaj gdzie je możesz znaleźć w pudełku.
    Ostatnio edytowane przez HTN ; 15-09-2017 o 18:52

  7. #567
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2017
    Posty
    24
    BMW
    e38 740i 99r
    Skąd
    Tomaszów Lubelski
    Ja mam tarcze zimmermann i klocki ATE świetne połączenie lecz padł mi czujnik ABSu i już się tak hamowaniem nie cieszę a teraz mam zamiar wymienić tarcze i klocki na firmę ABS i w sumie nwm czy dobrze robię...

  8. #568
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Cytat Zamieszczone przez szyming Zobacz posta
    Ja mam tarcze zimmermann i klocki ATE świetne połączenie lecz padł mi czujnik ABSu i już się tak hamowaniem nie cieszę a teraz mam zamiar wymienić tarcze i klocki na firmę ABS i w sumie nwm czy dobrze robię...
    Jesteś na 57 stronie. Przeczytaj od strony pierwszej to nie będziesz pisał głupot.
    Łukaszku na stówę się odwołuję. Nie odpuszczę. Będę informował co i jak.

  9. #569
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez miro Zobacz posta
    Jesteś na 57 stronie. Przeczytaj od strony pierwszej to nie będziesz pisał głupot.
    Łukaszku na stówę się odwołuję. Nie odpuszczę. Będę informował co i jak.
    Tak myśle jak zrobić z tego większą afere aby wreszcie coś się w tej kwestii zmieniło. Prawie każdy ma lub miał kiedyś problem z tarczami i to nie tylko w bmw. To jakaś plaga.

  10. #570
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2016
    Posty
    607
    BMW
    750ia, CL600
    Skąd
    B-B
    zimmermany tarcze sa mega, mialem chybna z 5 lat w e38 740d, a tam hamulce z 750sa, nawiercane i nigdy sie nie zwichrowaly
    nawet bym nie kombinowal szukajac innej firmy

Podobne wątki

  1. tarcze hamulcowe
    Przez Chudy__ w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 22:32
  2. [ zawieszenie] tarcze hamulcowe
    Przez czoobek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-06-2009, 19:52
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 06-07-2008, 20:15
  4. Jakiej firmy opony polecacie?
    Przez tomcad w dziale Felgi, opony, itp.
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 29-03-2008, 19:46
  5. [mechanika] jakie tarcze hamulcowe polecacie..
    Przez 7ka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-07-2007, 20:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •