Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Oc współwłaściciel ???

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    193
    BMW
    e32 730
    Skąd
    Morąg

    Post Oc współwłaściciel ???

    Witam niedługo kłączy mi się polisa OC z racji tego że mam 20 lat i zero zniżek to Oc będzie wysokie.Mój szwagier ma zniżki 60% i jakąś tam zwyszkę za wiek i chciał bym go wziąć na współwłaściciela . Nie bardzo wiem jak bo bmke posiadam dość krótko gdy ją kupowałem byłem sam i na umowie widnieją tylko moje dane i niewiem jak to zrobić mam dopisać dane szwagra czy jakoś inaczej??

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2013
    Posty
    54
    BMW
    E38 735 99r.
    Skąd
    GDAŃSK
    ja kiedys zrobilem to w ten sposob, ze poszedlem do swojego urzedu skarbowego i wypisalem oswiadczenie, ze zrzekam sie jakiejs czesci auta na druga osobe jako darowizne i automatycznie stal sie wspolwlascicielem :P ale moze sa jakies inne sposoby :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Kubas525
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW 730iA V8 (e32) , BMW 528i Touring (e39)
    Skąd
    Lipsk
    Potem w wydziale komunikacji dopisują współwłaściciela i obowiązują jego zniżki + wzwyżka z racji Twojego wieku :)
    http://7er.pl/album.php?albumid=284&attachmentid=4946 <-- moja 7er :)

    BMW
    Freude am Fahren

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Ile lat ma twoja e32?Jeśli ukończyła 25 lat zapisz się do automobilklubu,na podstawie legitymacji członkowskiej dostaniesz dodatkowe 70 % zniżki pzu.
    "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje." - Henry Ford

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •