Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Auto from Switzerland

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    23
    BMW
    e46
    Skąd
    BIAŁYstok

    Post Auto from Switzerland

    Jak zapatrujecie się na e38 ze Szwajcarii ? Te przebiegi, które są w ogłoszeniach (np. 135 000km, 190 000km) są oryginalne ? Może ktoś z Was miał styczność z takimi przypadkami albo zna tamtejszy rynek motoryzacji ? Czy liczniki są kręcone, czy po prostu ludzie są na tyle zamożni, by sprzedać samochód i zgarnąć trochę kasy nie muszą tego robić. Wiadomo polak to przekręci, oszuka tylko aby zarobić kilka groszy. Nie ukrywam, wolę pojechać do Szwajcarii, kupić tam od jakiegoś staruszka autko zadbane, zapłacić trochę opłat celnych i mieć cacko. Moim marzeniem, jest mieć w garażu e38 - nie chcę nim jeździć, chcę aby stało. Ma to być egzemplarz kolekcjonerski. Na pewno większość z Was mnie rozumie, temu nie pali mi się z szybkim kupnem jakiegoś szrotu z otomoto/allegro lecz chcę dokonać przemyślanego zakupy, który będzie taką moją małą inwestycją na przyszłość.

    W Białymstoku, sąsiad mojej babci jeździ e38, 3.0 w benzynie, kupił kiedyś je w salonie BMW i ma od nówki, niestety moje usilne prośby o sprzedaż jego egzemplarza spełzają na niczym. Gościu ma dziś ponad 65 lat, samochód od nowości garażowany, wyprowadzany tylko na przejazd do kościoła albo na dacze :) i to wszystko. Niestety sąsiad zapiera się, że samochodu w tym wieku nie ma zamiaru zmieniać....
    Ostatnio edytowane przez sh0kuZ ; 23-10-2013 o 13:45

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    190
    BMW
    728i
    Skąd
    Katowice
    Blog
    3
    65lat i wyrywa laski na furę xD swoją drogą jak ci się nie spieszy to możesz na RIP właściciela poczekać, robię w branży, więc wiek już leciwy hehehe (bez urazy, ot taki czarny humor) ;-)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar michal84
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    300
    BMW
    e38 v8 3,5 było e39 m52
    Skąd
    TG
    hej kolega kupil teraz audi a4 b6 wlasnie ze szwajcari 2001 rok i 176000 przebiegu od pierwszego wlasciciela
    zaleta taka ze te auta sa z max wyposazeniem

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar bany76
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    80
    BMW
    e38 740i e-38 735i Audi A6 C6 3.2 V6
    Skąd
    DZG
    Blog
    2
    Auta ze szwajcari zazwyczaj mają małe przebiegi ( ale czy orginalne to nie wiem) i są prawie zawsze maxymalnie wyposażone.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2012
    Posty
    70
    BMW
    e38
    Skąd
    Białystok
    Troche przebywałem w Szwajcarii i obserwowałem tamten rynek. O samochody bardzo dbają, mają pieniądze na ich utrzymanie. Wyposażenie często jest najlepsze jakie występowało w danym modelu. Co do przebiegu? Hmm, samochód to samochód. Jeśli potrzeba to jeżdżą, na niższe przebiegi bym nie liczył. Ceny samochodów nie są tam bardzo atrakcyjne. Myśle, że koszt kupna jest taki jak u nas w kraju. Stan za to będzie lepszy.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    Koledzy, żeby nie zakładać podobnego tematu to zapytam tu.
    Orientujecie się jak wygląda sprawa z autami w Norwegii ?? cenowo tam, stan, i jeżeli ktoś miał doświadczenie, jak wygląda sytuacja ze sprowadzeniem takiego auta ?? Koszty głównie. Czy jest to opłacalne ??

    Z góry dzięki

Podobne wątki

  1. Uwaga na Auto Auto Bialystok BMW e65 730d.
    Przez mysza w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 28-08-2013, 09:51
  2. [E65/66] 745 auto słupca ktos widzial, zna to auto ? Auto Komis E8
    Przez lemur69 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 13-07-2013, 23:14
  3. fajna sztuka ze szwajcarii...
    Przez hugoslawek w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-11-2011, 08:26
  4. Jeździsz do Szwajcarii? Napisz!
    Przez Michal750 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2011, 16:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •