Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z przecimgiełkami

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo

    Post Problem z przecimgiełkami

    Witajcie
    Mam cholerycznie duże ale co do moich przeciwmgiełek. Jak wiecie, przełącznik ma 3 pozycje. Problem w tym, że u mnie działa, jakby były dwie: wyłączone całkiem (pozycja 0) lub włączone przednie i tylne, na pozycji 1 i 2. Z naciskiem na słowo i, bo raczej powinno być włączone przednie lub włączone wszystkie.
    Z racji tego, że często pojawia się mgła w tym okresie mam do was pytanie. Podstawowe: tak nie powinno być, prawda? :D
    Zależy mi na tym, żebym mógł włączyć tylko przednie podczas mniejszej mgły. Jakiś pomysł, jak się za to zabrać?

  2. #2
    Damian Vip Awatar vramzes
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2,946
    BMW
    BMW E36 320 , EX : e32 730 iA , e38 730i manual, e32 730 Shadow Line
    Skąd
    BRALIN
    Albo włącznik nie tak zwiera albo ktoś pospinal przód i tył razem....ale podmień sam włącznik i sie dowiemy ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    w tzw. wolnej chwili spróbuję to ręcznie zrobić, bo nie mam dostępu do innego przełącznika :D Ma ktoś jakiś schemacik, które kable odpowiadają za którą pozycję?:)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar pietras244
    Dołączył
    Sep 2013
    Posty
    75
    BMW
    e30, e28, e32, e46
    Skąd
    wągrowiec
    na schemacie znajdz pozycje HEADLIGHTS / FOGLIGHTS [PRZECIWMGIELNE] , jak dobrze pamietam żółto/czerwony to plusik lewa przednia lampe, a żółto/brązowy to na prawa, pozdrawiam

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    171
    BMW
    e32 735i
    Skąd
    Legionowo
    Czasem nie rozumiem tego samochodu. Przez dobry tydzień nie miałem konieczności używania przeciwmgiełek, w międzyczasie wymieniłem 3 bezpieczniki. I co? I hula pięknie. Ale dzięki wszystkim za pomoc, może się przydać w przyszłości :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •