Witam wszystkich szanownych użytkowników forum. Jestem świeżym użytkownikiem BMW e32. Mam pewnien problem, który mam nadzieje pomożecie mi tu rozwikłać.
Zakupiłem BMW 730i zasilana PB oraz LPG. Poprzedni uzytkownik jeździł głównie na gazie, posiadając w baku śladowe ilości paliwa. Wyraźnie było słychac głośną prace pompy paliwa. Zaraz po zakupie zatankowałem paliwa do pełna. Jeździłem przez jakiś czas na paliwie, ale nie była odczuwalna zbyt duża moc, a nawet momentami był problem z przyśpieszaniem ( nie wkrecało sie na obroty, przerywało). Dwa dni temu auto nie odpalilo. Pracowało nierówno na wolnych obrotach, a przy dodawaniu gazu dusiło sie i gasło. Po kilku próbach juz nie odpaliło. Sprawdziłem pompe paliwa i podczas przekręcania stacyjki nie było żadnego ruchu w pompie. Postanowiłem ją wymienić. Częśc mam otrzymać jutro. Dziś z ciekawości postanowiłem odpalić autko i ku mojemu zdziwieniu bez problemu odpaliło na benzynie. Czynność ta powtarzałem kilkakrotkie za każdym razem z sukcesem, zrobiłem nawet rundke po mieście ( na benzynie) i bez problemów. Coprawda przy odpaleniu zaśmierdziało solidnie benzyna, ale po chwili sie przewietrzylo i nie powtórzyło się to już. Chciałem dowiedzieć sie co to może być za usterka? czy macie koledzy jakieś podejrzenia. Pozdrawiam:)