Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jakie zawieszenie gwintowane do e38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5

    Post Jakie zawieszenie gwintowane do e38

    Witam.

    Douczam się stale na temat modyfikacji e38. Zastanawia mnie obniżenie auta. Poczytałem troszkę i widzę kilka możliwości które mają swoje wady i zalety. Zależało by mi na swobodnej modyfikacji, czyli regulacji w razie zmiany felg i niezadowolenia z określonego efektu. Z tego co widzę i czytam dla tak ciężkiego auta najlepsze są stałe zestawy sportowych sprężyn z amortyzatorami. Widziałem Bilsteina B12 zestaw, ale obniża on auto o określoną wartość, bodajże 30mm na dwóch osiach, tył siedzi w miarę ok, a przód dalej wyje do księżyca. Co polecicie wysokiej jakości jak ten bilstein ale z regulacją, oglądam i czytam o takim kicie jak SPAX-RSX.

    Drugie pytanie brzmi czy są jakieś przeciwwskazania do nietypowych zawieszeń, rozglądam się za e38 750li i przy bogatych opcjach jest zawieszenie samopoziomujące a info np. na bilsteinach jest "Bez systemu samo poziomowania (nivo)". Tylko jak to się nazywa w BMW e38, pełna nazwa i skrót. Tu w ofercie http://www.autoscout24.de/Details.as...959&asrc=st|sr jest coś takiego jak Servotronic Niveauregulierung Elektronische po przetłumaczeniu Servtronic Elektroniczna kontrola poziomu.

    Czy ktoś pomoże, wyjaśni ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur677
    Dołączył
    Jul 2011
    Posty
    467
    BMW
    Jakieś jest ;)
    Skąd
    Międzychód
    No to poczekamy na Grabola,może coś podpowie w temacie obniżenia E38 :)
    Mam 7, kiedyś miałem 7 no i później też będę miał 7

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duzy6666
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    347
    BMW
    m62b44tu/m51d25
    Skąd
    Darłowo
    tutaj sebek (admin ) zalatwia dobry gwint , poczytaj jest na forum , jedni mają gwint inni same sprężyny obniżające każdy smiga na czymś innym :D
    Nie liczy się model, nie liczy się moc... liczy się marka.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    jeśli mówisz o lowtecu to zdecydowanie odradzam, chyba że coś lepszego jak 9.1 ale nie miałem i się nie wypowiem. Również kolega giezet ci go nie poleci, zobacz w dziale seria e38 jest temat o problemach po montażu z gumowymi odgłosami po montażu chyba że lubisz jak ci skrzypi i pluska

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    724
    BMW
    E32 730 I m30b30
    Skąd
    Lublin
    Blog
    1
    Jeżeli dalej aktualne uderz do dzianiego albo kivi. Z tego co pamiętam dziani miał do sprzedania gwint do e38

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2012
    Posty
    364
    BMW
    740 1997
    Skąd
    Słupsk/Kołobrzeg
    kyky7er już nie mają ;-)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BenyMnemonik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    290
    BMW
    E38 750il + 728i/lpg
    Skąd
    Świdwin
    Blog
    5
    Cytat Zamieszczone przez kyky7er Zobacz posta
    Jeżeli dalej aktualne uderz do dzianiego albo kivi. Z tego co pamiętam dziani miał do sprzedania gwint do e38
    Nie chcę używki, chcę kupić na FV nowe zawieszenie, tylko jakie. Na innym forum też czytałem o lowtecu średnie opinie.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    161
    BMW
    e38 740iA M62b44
    Skąd
    malopolska
    Cytat Zamieszczone przez BenyMnemonik Zobacz posta
    Nie chcę używki, chcę kupić na FV nowe zawieszenie, tylko jakie. Na innym forum też czytałem o lowtecu średnie opinie.
    możesz powiedzieć na jakim albo podrzucić linka? może być na pw :)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-07-2012, 09:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •