MC1 masz rację z podwójną kartą, ale ja np mam w orange a te nooby tego nie mają :-( Musiałem kupić starter którego i tak nie będę doładowywał i podczas jazdy muszę robić przekierowanie połączeń na ten właśnie nr. Trochę męczące ale nie mam wyjścia.
MC1 masz rację z podwójną kartą, ale ja np mam w orange a te nooby tego nie mają :-( Musiałem kupić starter którego i tak nie będę doładowywał i podczas jazdy muszę robić przekierowanie połączeń na ten właśnie nr. Trochę męczące ale nie mam wyjścia.