Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [e38] Do oceny - bez owijania w bawełne

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    23
    BMW
    e46
    Skąd
    BIAŁYstok

    Post [e38] Do oceny - bez owijania w bawełne

    Miałem nie dawać tego ogłoszenia, żeby żaden napalony użytkownik nie podkradł mi tego egzemplarza, lecz za dużo niejasności w tym modelu mam.
    Zdjęcia specjalnie przyciemnione aby ciężko było cokolwiek zobaczyć ? Maska świeci się jak psu jajca - pytanie, malowana ? Zdjęcie otwartej maski - za mało naklejek i innego typu bzdetów co może okazać się bitym przodem? LED'y z tyłu, gościu tłumaczy, że sam zmieniał bo mu się podobały - może była bita i zmienili ? Skóry - jakby w stanie nienaruszonym, czyli robione ? Zdjęcie maski otwartej, jak ktoś ma czujne oko może zobaczy po śrubkach ? Zdjęcia szału nie robią, ba nie są wyraźne co stanowi bardzo duży problem w ocenie tej 7ki.
    Jutro jadę go zobaczyć, a raczej wybieram się, mam ponad 500km do przejechania, więc proszę, może ktoś ze zdjęć wysnuje jeszcze jakieś ciekawe teorie ? Przebieg kręcony - z całym szacunkiem ale te samochody naprawdę muszą co rok robić ~24 tys. czyli tylko 2 tysiące miesięcznie aby miały taki przelot. Sprzedawca jest osobą prywatą, nie żaden cinkciarz, handlarz, albo tylko tak gada. Pochodzenie auta - z Niemiec :D tutaj kupił go jakiś developer w latach 99/00 ale pozaciągał kredytów no i nie miał czym spłacać więc posprzedawał tabor samochodowy. To tak w skrócie.

    http://allegro.pl/show_item.php?item=3620068678


    Nie ukrywam, szukam czegoś w rozsądnej cenie - 15 000 to ta granica, która odpowiada mojemu budżetowi na dzień dzisiejszy.

    Pozdrawiam,
    Wojtek
    Ostatnio edytowane przez sh0kuZ ; 17-10-2013 o 20:21

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BlooDi
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    142
    BMW
    e38 730d '00
    Skąd
    Toruń
    Chromowana listwa na klapie bagażnika nie oryginalna, może korozja wyłaziła i zakrył bo tam lubi. Brak sprysku przy lewej lampie i zmieniony grill możne faktycznie przód bity, środek z angola, przynajmniej fotele (pasażera bardziej zużyty od kierowy?) i panel z roleta i kontrola trakcji. Zdjęcia mi się nie wczytują te co w opisie aukcji są wiec więcej nie zauważę. Porządnie ją obejrzyj jak tam będziesz.

    Jak masz możliwość wejścia na neta na miejscu (smartfon czy coś) to sprawdź VIN i go rozkoduj, wydaje mi się ze mógł być trochę kombinowany ten samochód:
    http://7er.pl/showthread.php/21016-S...w%C3%B3j-VIN-)
    Ostatnio edytowane przez BlooDi ; 17-10-2013 o 20:32

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    23
    BMW
    e46
    Skąd
    BIAŁYstok
    Tym bardziej, iż listwa chromowana na klapie bagażnika pojawia się i znika, zdjęcie z czarnymi felgami (bez listwy), pozostałe zdjęcia na innych felgach (z listwą)...
    Czekam na więcej komentarzy - mogę równie dobrze w weekend pojechać, chce mieć trochę szersze pojęcie z tego względu, że mam jeszcze co do 7ki małą wiedzę.

    EDIT. na zdjęciach od Staszka, Jego e38 też przy otwartej masce nie ma zbyt wielu naklejek producenta.
    Ostatnio edytowane przez sh0kuZ ; 17-10-2013 o 20:45

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    odpuść sobie to auto, za 15k z tego rocznika to ideał powinien być a to jakiś kombinowany ulep, szukaj dalej, bo to auto warte góra 10k

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    87
    BMW
    e38 m62
    Skąd
    Warszawa
    Yyy sorki, sprzedawca chyba się yebną "Rok produkcji: 1991"
    Może to e36 wyciągnięte:)

    Gdy by wnętrze było lepsze auto nie kiepskie, wygląda jak brzydko docięte puzzle

    Pozdrawiam

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malpa_tg
    Dołączył
    Feb 2012
    Posty
    142
    BMW
    740i
    Skąd
    Tarnowskie Góry
    Moim zdaniem prze kombinowany egzemplarz. Wnetrze juz mowi samo za siebie, boczki jasne z brazowa gora natomiast deska oraz caly tunel czarny wyglada to katastroficznie. Tak samo listwa z tylu, wzieta z tesco i naklejona na tasmie dwu stronnej. Za 15tys kupisz duzo lepszu egzemplarz.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Pawel'88
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    589
    BMW
    e38 740iL
    Skąd
    Biała Podlaska / Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sh0kuZ Zobacz posta
    Tym bardziej, iż listwa chromowana na klapie bagażnika pojawia się i znika, zdjęcie z czarnymi felgami (bez listwy), pozostałe zdjęcia na innych felgach (z listwą)...
    Tak tylko że zdjecie z czarnymi felgami jest bez listwy i na starych lampach... Więc podejrzewam że foty są stare.

    Kół to chyba każdy model na tej beemie siedział :]

    Środek tak jak już koledzy zauważyli na bank nieorginalny

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Nie mam fotek ale jakieś 3 miechy temu to auto zaliczyło ostrego dzwona koło Sławna. Nie polecam, szczególnie jak chcesz jechać 500 km.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar duzy6666
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    347
    BMW
    m62b44tu/m51d25
    Skąd
    Darłowo
    Koledzy koledzy , znam to auto bo jest ode mnie z darłowa, i znam historie tego auta ;) sam chciałem je kiedyś kupić , szczerze to auto polecam !!!! silnik chodzi dobrze skrzynia też , środek był welur to właściciel zmienił na taki , listwa chromowana była jak ją kupił , sprysku też nie miał jak ją kupił , nie ma ani grama rdzy !!! ,czy była malowana ? odkąd ta bemka jeździ po darłowie a jeździ już pare ładnych lat to nie była , auto więcej stoi niż jeździ bo właściciel ma 2 inne auta firmowe.Co do koł to prawda właściciel lubi zmieniać koła (ma bzika) ale fajnie mu to wychodzi. jak jakieś pytania to pomogę - to moja ocena auta i nie namawiam do kupna każdy wybiera co chce
    Nie liczy się model, nie liczy się moc... liczy się marka.

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar martinez538
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    447
    BMW
    330xd e91/ ex740iA e38 2000r/525i e34 1990r
    Skąd
    Myszków
    W takim razie, ktoś tu leje wodę, miała dzwona czy nie? fele fakt fajne wszystkie komplety, no i motor ze skrzynią do e30 bym z niej zakosił
    Ostatnio edytowane przez martinez538 ; 17-10-2013 o 21:40

Podobne wątki

  1. [pozostale] e38 do oceny
    Przez Jozymek23 w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 19:09
  2. e38 - do oceny
    Przez gilu_e32 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 12:52
  3. [E38] E38 do oceny..
    Przez Piter30 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 19:53
  4. E38 do oceny..
    Przez Piter30 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 16:01
  5. [E38] 2x e38 do oceny
    Przez seba_235 w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-03-2012, 19:13

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •