Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Potrzebny na gwałt LCM I z Łodzi lub okolic

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar nezu
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    16
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Pabianice

    Post Potrzebny na gwałt LCM I z Łodzi lub okolic

    Jak w temacie. Potrzebuję pożyczyć/kupić LCM I taki jak ten http://allegro.pl/bmw-e38-730-v8-mod...618531746.html. Mój zdaje się zdechł całkiem, ponieważ dzisiaj po wyczyszczeniu wszystkich styków od wszystkich modułów, jakie tylko udało mi się zlokalizować, po włączeniu zasilania, nie dość, że światła migały naraz wszystkie, to jeszcze na wyświetlaczu pojawiały się w kółko informacje o uszkodzeniu możliwie wszystkich świateł w aucie. Dodatkowo nie działają kontrolki od kierunkowskazów na zegarach choć same kierunki działają, brak świateł długich, przeciwmgielnych i wstecznego. Mogę się mylić co do śmierci tego LCM'a. Jeśli tak, to proszę o radę co jeszcze sprawdzić/wymienić.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Hej,
    Mam na zbyciu identyczny z mojego auta + CCM do tego. Nie dostała Ci się jakaś woda do modułu ? Sucho było w słupku ?

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar nezu
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    16
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Pabianice
    Woda się dostałą na pewno bo gniazdo środkowe było aż zielone, ale był moment, że po wyczyszczeniu było ok i któregoś dnia zaczęła się dyskoteka i tak już zostało. Teraz autko stoi z odpiętym aku bo tak byłoby po nim. Wyczyściłem co mogłem, ale widać albo coś przy okazji spieściłem, albo ten LCM padł na jakiś zawał z niewiadomych przyczyn (SKS ???). Rosomak a ty jesteś pewien, że masz taki sam moduł. Mnie się wydaje, że skoro LCM to CCM'a już nie potrzeba bo oba moduły czyli LM i CCM są wówczas jako jeden. No chyba, że się mylę.
    Ostatnio edytowane przez nezu ; 16-10-2013 o 20:46

  4. #4
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Ja ma takiego LCMa o którego Ci chodzi na zbyciu

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rosomak79
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    433
    BMW
    740i manual M60B40
    Skąd
    Kraków
    Hej,
    Mam dokładnie taki sam moduł LM jak w linku który umieściłeś ( HW:04 SW:95 ) z mojego autka, gdyż założyłem LCM III . Skoro Twój wygląda identycznie to musisz mieć moduł CCM, Sprawdź sobie nad modułem komfortu z zieloną wtyczką, przynajmniej taki kolor był u mnie. Który masz rocznik auta ? To nie jest do końca LCM tylko właśnie moduł LM + CCM oddzielnie.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar nezu
    Dołączył
    Oct 2013
    Posty
    16
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Pabianice
    Moje autko jest z 96 roku, ale problem polega na tym, że jest to trochę rzeźba, ponieważ ktoś przede mną "przepoczwarzył" go a właściwie doposażył w to i owo. Po rozkodowaniu VIN nic się nie zgadza, ani kolor ani silnik, ani wyposażenie. Poza tym padłem już ofiarą swojej niewiedzy, sugerując się napisami na obudowie LCM'a (LCM-II 61.35-8 372 875) po czym okazało się, że mój moduł świateł ma środkowe gniazdo mniejsze od LCM-II czy LCM-III czyli mam LCM-I włożony w obudowę od LCM-II (czemu, nie wiem, ale tak jest). I z nim a właściwie z dyskoteką świateł mam problemy. Także teraz kupując owy moduł pewnie też robię głupotę, ale cóż na błędach się człowiek uczy.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 09:24
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-07-2012, 16:49
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-03-2012, 14:09
  4. [pozostale] potrzebny użytkownik E65 z Łodzi lub okolic
    Przez jaro_alfa w dziale Seria e65 / e66 / e67
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-03-2012, 06:11
  5. Potrzebny ktoś z Łodzi aby obejrzeć Beemkę :)
    Przez mamut103 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-06-2011, 23:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •