Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kredyt hipoteczny

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA

    Post Kredyt hipoteczny

    Witam Koleżanki i Kolegów ;)

    czy znajdzie się ktoś na forum, kto zajmuje się kredytami hipotecznymi ??
    Mam kilka pytań, na które szukam konkretnej odpowiedzi.

    Z góry dzięki

  2. #2
    Vip Vip Awatar ttrol
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    4,086
    BMW
    e32 750 II 88/W124 250D V 93
    Skąd
    Zgorzała/Warszawa
    Mogę Ci tylko podpowiedzieć, że niedawno temat przechodziłem i najlepszą jak dla mnie ofertą był Eurobank, potem PKO BP oraz Deutsche Bank. Natomiast nie zajmuję się bankowością, więc na pytania pewnie nie odpowiem.
    pozdrawiam Bartek

  3. #3
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna

    Post

    Ja polecam Multi Bank w innych było więcej problemów-DUŻO więcej a tu szybko i sprawnie.

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar zdzichu290186
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    381
    BMW
    było E32 735 R6
    Skąd
    GDYNIA/ ORNETA
    ;), tak się składa, że ja już ten kredyt płacę 2,5 roku, ale chodzi mi konkretnie o refinansowanie kredytu tego co mam, a dodatkowo czy istnieje możliwość dobrania do kredytu hipotecznego dodatkowych pieniążków np na zakup samochodu i połączenie tego w jedną ratę.

    Dlatego założyłem temat, bo być może jest u nas ktoś kto w bankowości pracuje i będzie w stanie mi podpowiedzieć co i jak należy zrobić i żeby miało to ręce i nogi, o ile oczywiście banki idą na takie coś ??

  5. #5
    bialek
    Gość
    Orientujecie się jaki bank w tym roku ma najkorzystniejszy kredyt?

  6. #6
    lux_t
    Gość

    Post

    Cytat Zamieszczone przez bialek Zobacz posta
    Orientujecie się jaki bank w tym roku ma najkorzystniejszy kredyt?
    Hipoteczny tak? Wszystko zalezy od danej osoby. Od jej sytuacji , zarobkow oraz od tego na jaką kwotę bierze kredyt Jesli nie orientujesz się w temacie to najepiej pogadaj sobie z doradcą albo założ temat na tym forum kredytowym:
    www.forum-kredytowe.pl

    Znajdziesz tam więcej informacji w tym temacie.Udzielają sie tam doradcy, którzy powinni Ci napisać jaki bank ma obecnie najkorzystniejszą ofertę kredytową.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2016
    Posty
    17
    BMW
    5
    Skąd
    Koszalin
    warto podejść do jakiegoś doradcy finansowego w wybranym banku i wszystko ładnie przedstawi + porównanie kosztów w innych bankach

  8. #8
    bialek
    Gość
    Problemem może być wkład własny. 15% w 2016 roku i 20% w 2017 roku. Wiele osób bierze pożyczkę gotówkową, aby spełnić to kryterium.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Bingo
    Dołączył
    May 2014
    Posty
    401
    BMW
    E46 320Ci ,A8 D3 4,2
    Skąd
    Harklowa
    Daruj sobie wszelkie rzeczy typu restrukturyzacja czy przejście do innego banku :) W większości przypadków będziesz miał większe koszty mimo ,że banki ścigają się w ofertach na niższy %. Oprocentowanie to nie wszystko co wchodzi w koszty kredytu w chwili obecnej są to prowizje czy ubezpieczenia. Taka operacja może się opłacić jak masz wybitnie złe warunki na obecnym kredycie. To co chcesz zrobić jest możliwe ale osobiście polecam nowy kredyt na Twoje cele.Jest jeszcze jedna ważna kwestia - lepiej mieć kilka kredytów w różnych bankach niż jeden duży w jednym bo w razie utraty zdolności co może nastąpić bo jakiś analityk ma zły dzień nie musisz się martwić dużym kredytem. Zawsze możesz odwiedzić kilku doradców bankowych i spokojnie policzyć wszystkie koszty - nie tylko oprocentowanie.Pamiętaj ,że oni żyją z prowizji więc będzie im zależało na wciśnięciu najlepszej dla nich opcji :) Po wybraniu najlepszej oferty trzeba negocjować warunki. Powodzenia.

  10. #10
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,247
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ktoś spotkał się z Platinum Eye?

    Kumpla zaczepili jako potencjalnego ich klienta. Jak dla mnie pachnie ściemą i Amber Goldem, ale on się zachwyca. Słyszał ktoś o tym?

Podobne wątki

  1. Gdzie kredyt na autko i gdzie OC?
    Przez Beni0 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 14-05-2009, 18:31
  2. kredyt, jaki najlepszy
    Przez krzywy191 w dziale NA KAŻDY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-05-2009, 22:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •